Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haber gerçek dışı çıktı konu silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 21 Mayıs 2020; 3:14:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 7T ve 7T Pro nun yurtdışı fiyatları epey düştü. Sanırım elde kalan 7T ve 7T Pro ları bizlere yüksek fiyattan kitlemeye çalışıp fazlasıyla kâr yapma amacı peşindeler. Bizim millet yer mi bence yemez bu numarayı Fırsatçı One Plus geldiği gibi gider bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışı satış fiyatı 500$ vergiler ile birlikte 7T modeli Türkiye'de 880$ civarı yapıyor. 1 bana 1 devlete kampanyasını hesaba katarsak 440$ gibi fiyata ülkeye gelmişler. Burada adamların kârı, satış komisyonu, garanti desteği derken bence insaflı bile davranmışlar. Bence burda fırsatçı OnePlus değil. Vergiler ve Dolar gerçeği önümüze çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 21 Mayıs 2020; 2:25:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Hocam yurtdışı satış fiyatı 500$ vergiler ile birlikte 7T modeli Türkiye'de 880$ civarı yapıyor. 1 bana 1 devlete kampanyasını hesaba katarsak 440$ gibi fiyata ülkeye gelmişler. Burada adamların kârı, satış komisyonu, garanti desteği derken bence insaflı bile davranmışlar. Bence burda fırsatçı OnePlus değil. Vergiler ve Dolar gerçeği önümüze çıkıyor
    O detayda var tabi. Ama işte devletin yaptığına bir şekilde One Plus karşılık verebilirdi bence. Az kâr yapsalar ölürler sanki. Yani ülkemize yeni giren bir firma hadi bizler biliyoruz bu markayı. Bilmeyenler ne der? :) Hiç mi korkusu yok bu markaların ben anlayamıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.