Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellat87 -- 23 Mayıs 2020; 12:35:48 >

• Silinsin
  • cellat87 kullanıcısına yanıt
    Buyur başvur benim yaklaşık 24 ay bedavam var fatura ödememe gibi bi durumla karşılaşmazsın
    https://turk.net/p/LGG21QX12GPM/

Buda bedava ay sayısı ve başvuran kişi sayısı

Silinsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Referans kodu : GWN18LM82UXL gösterebilirsin düzenli fatura ödemesi gerçekleşiyor@cellat87

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans kodum :NHO46FH78SYN sana tavsiyem telefonla abonelik başlatman + olarak türk.net e kulaşman için özel bir numara biliyorum mesaj atarsan bana yardimci olurum güle güle kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E2D77F344 -- 21 Mayıs 2020; 1:16:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakın başvurma dolandırıcı bunlar
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, faturanızın kontrol edilmesi için ilgili birime bilgi verdim. Çözüm uzmanlarımız hizmetinizi ve faturanızı kontrol ederek size dönüş sağlayacaklar. TurkNet kaynaklı bir sorun varsa faturanız için ilgili arkadaşlarımız işlem yapar.
  • WSN38SV63MPR tamamen senin kararın geçip geçmemek.
  • EPP14HC16BEN referans kodum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • başvurdunuz mu, sakın bulaşmayın sağlığınızdan olursunuz, karşınızda muhatap bulamzsınız internetinizi keserler bir ay kimseye ulaşamazsınız aman diyorum
  • ryzen34343 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size yardımcı olabilmem için talebiniz ile birlikte GSM numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.