Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul'un kötü semti yokmu ? Trafiği vs yokmu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çiz

İstanbul'un kötü semti yokmu ? Trafiği vs yokmu ?
    olabilir ben o konuda bir şey demedim , ama mamak deyince ankara gibi algılanmasın diye dedim.
  • Ankara'da yaşıyorum gelmeni asla tavsiye etmem. Mamak'ta kiralar ucuzdur 3+1 400 e veren vardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

istanbuldan gelip mamak'a yerleşmek , çoruma yerleşmek gibi bir şey.
    hocam hapse girmiyorum ne bu tepkilerrr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derebey44

Ankara'da yaşıyorum gelmeni asla tavsiye etmem. Mamak'ta kiralar ucuzdur 3+1 400 e veren vardı
    evet hocam kiralar cok iyi.

• Ankara rahat istanbul hayat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada Ankara'yı kötüleyenlere bakma hocam.Ankara'yı kötüleyenler genelde içe kapanık tiplerdir.''Antalya'da olsam,İzmir'de olsam,İstanbul'da olsam ne ortamlara akardım bee'' diyen tiplerdir bunlar.Yani bir nevi suçu Ankara'nın üstüne atarlar.

Ankara memur ve öğrenci şehridir.Her yer cafelerle doludur.Mogan,Gölbaşı gibi piknik alanları vardır.Kızılay Ankara'nın tam merkezi sayılabilir.Çankaya Bahçalievler ve Beşevler genelde öğrencilerin takıldığı semtlerdir.

Ankarayı şahsen seviyorum.Ne İstanbul gibi tıka basa insan dolu ne de İzmir gibi bunaltıcı bir sıcaklık/nem var.Anadolunun tam ortasında 4-5 milyon nüfuslu,iklimi yaşanabilir bir yerdir.Dahası kiraları da İstanbul'a göre oldukça uygundur.Sizin açınızdan tek sorun 20 milyonluk bir şehirden onun dörtte biri kadar bir yere gelecek olmanız.Mesela İstanbulda hayat 7/24 saat devam eder.Taksim meydanı hiç boş kalmaz.Fakat Ankara'da akşam saat 23:00'den itibaren Kızılay dahil her yer sessizleşmeye başlar.Yani İstanbuldaki gibi 7/24 saat devam eden bir canlılık söz konusu değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 14 Şubat 2020; 18:47:8 >

• Sosyal anlamda bir beklentin yoksa rahat edersin. Istanbul'da yaşamış birisi olduğun için Ankara'da nefes alırsın.

• Benim 1 ay var evi teslime az dişini sık benim eve yerleş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Ankara rahat istanbul hayat
    24 yıldır yaşıyorum bu hayatı....

• quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Burada Ankara'yı kötüleyenlere bakma hocam.Ankara'yı kötüleyenler genelde içe kapanık tiplerdir.''Antalya'da olsam,İzmir'de olsam,İstanbul'da olsam ne ortamlara akardım bee'' diyen tiplerdir bunlar.Yani bir nevi suçu Ankara'nın üstüne atarlar.

Ankara memur ve öğrenci şehridir.Her yer cafelerle doludur.Mogan,Gölbaşı gibi piknik alanları vardır.Kızılay Ankara'nın tam merkezi sayılabilir.Çankaya Bahçalievler ve Beşevler genelde öğrencilerin takıldığı semtlerdir.

Ankarayı şahsen seviyorum.Ne İstanbul gibi tıka basa insan dolu ne de İzmir gibi bunaltıcı bir sıcaklık/nem var.Anadolunun tam ortasında 4-5 milyon nüfuslu,iklimi yaşanabilir bir yerdir.Dahası kiraları da İstanbul'a göre oldukça uygundur.Sizin açınızdan tek sorun 20 milyonluk bir şehirden onun dörtte biri kadar bir yere gelecek olmanız.Mesela İstanbulda hayat 7/24 saat devam eder.Taksim meydanı hiç boş kalmaz.Fakat Ankara'da akşam saat 23:00'den itibaren Kızılay dahil her yer sessizleşmeye başlar.Yani İstanbuldaki gibi 7/24 saat devam eden bir canlılık söz konusu değildir.
    d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafam Kasınıyor -- 22 Eylül 2020; 22:26:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: r.H

Sosyal anlamda bir beklentin yoksa rahat edersin. Istanbul'da yaşamış birisi olduğun için Ankara'da nefes alırsın.
    s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafam Kasınıyor -- 22 Eylül 2020; 22:26:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06hakki

Benim 1 ay var evi teslime az dişini sık benim eve yerleş
    pm atıyorum hocam

• kardes kim ne derse desin her şehir güzel onemli olan para eğer paran varsa her şehir güzel parası olmayana her şehir kotü durum bu
    para yoksa ha istanbul ha ankara ha izmir
    kaliteyi şehir değil bankandaki para belirler
    para para para
    para be
    valla para
    ne olursa olsun para
    ne paraladım be
  • Bayan Ev Arkadaşı Arıyorum
  • Ankara iyidir kardeşim ben memnunum. Mamakta daha önce oturdum kesim olarak biraz alt seviye diyebilirim. Dışardan gelenlerden ziyade akrabası tanıdığı köylüsü vs olanlar oturuyor (genelde çorumlular). Ayrıca evin yerine göre fiyatlar da çok fark ediyor Mamak ucuz diyorlar ama köy gibi yere gidip oturduktan sonra bedava olsa ne yazar. Mamak'ın iyi yerleri var Nata Vega AVM karşısı falan büyük siteler çok güzel evler yapıldı ancak orda kiralar hiç de uygun değil.. Ayrıca merkeze de baya uzak.. Bekar ve tek başına yaşayacaksan daha iyi yerlerde 1+1 bakmanı tavsiye ederim. (metroya yakın olsa çok iyi olur otobüs çilesi çekilecek dert değil) Benim arkadaşımın bekar evi var (1+1) ayda 120 TL doğalgaz ödüyor ben 3+1 daire için 750 TL ödedim. Ankaraya gelecekler şu doğalgaz giderini ciddiye almalı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Bayan Ev Arkadaşı Arıyorum
    yalnız daha iyi hocam. ev arkadaşı istemiyorum
  • Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    neden ?
    sıkılmayız ki çok eylenceliyim kıyafetlerimi falan paylaşabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

Ankara iyidir kardeşim ben memnunum. Mamakta daha önce oturdum kesim olarak biraz alt seviye diyebilirim. Dışardan gelenlerden ziyade akrabası tanıdığı köylüsü vs olanlar oturuyor (genelde çorumlular). Ayrıca evin yerine göre fiyatlar da çok fark ediyor Mamak ucuz diyorlar ama köy gibi yere gidip oturduktan sonra bedava olsa ne yazar. Mamak'ın iyi yerleri var Nata Vega AVM karşısı falan büyük siteler çok güzel evler yapıldı ancak orda kiralar hiç de uygun değil.. Ayrıca merkeze de baya uzak.. Bekar ve tek başına yaşayacaksan daha iyi yerlerde 1+1 bakmanı tavsiye ederim. (metroya yakın olsa çok iyi olur otobüs çilesi çekilecek dert değil) Benim arkadaşımın bekar evi var (1+1) ayda 120 TL doğalgaz ödüyor ben 3+1 daire için 750 TL ödedim. Ankaraya gelecekler şu doğalgaz giderini ciddiye almalı bence
    benim için sakinlik çok önemli. dikkatim çok çabuk dağılıyo.

imkanım yettiğince sakin ve ulaşım kolay bir yer bulmaya çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

neden ?
    sıkılmayız ki çok eylenceliyim kıyafetlerimi falan paylaşabilirim
    erkeğim.com
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.