Şimdi Ara

Silinsin

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    67 Mesaj
    Admin sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi examinator -- 4 Aralık 2019; 12:13:48 >

|
    |
    Hocam bu içtiğiniz paket sigaralar tırışkadan öte değil. Bir ara paket tütün deneme şansım oldu, Golden Virginia markalı ama adını tam hatırlayamadığım bir tütün. Sarma kağıdını filtresini bir şekilde bir yerden topladım. Size yemin ediyorum 1 hafta boyunca her içişimde ilk sigara içişimdeki baş dönmesini yaşadım. Ve 1 günde en fazla 3 dal içiyordum yetiyordu. Ne boğaz yakma problemi vardı ne kötü tad problemi, her şeyiyle süperdi. Daha sonra tekele geçeyim dedim tekrar, tek kelimeyle TI RIŞ KA... Ne doyuruyor, ne tad var ne bir şey. Ciğerime sadece duman girip çıkıyor bu kadar. Tekel sigara pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSaber -- 4 Aralık 2019; 2:35:46 >
    Lovemachine

erkek adamda stres olur ama rahat olur

Stres ülkemizin genel sorunu ,sigara geçici de olsa sakinlik veriyor ,bilmiyorum 3.gunden sonra yoksunluk belirtileri geçiyor mu 1.5 günü geçemedim henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi examinator -- 4 Aralık 2019; 2:56:30 >
    |
    |
    Lenora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sigaranın herturlusu pişmanlıktır dediğin marka dahil olmak üzere birçok markayı denedim sorun şu ki henüz 1 senedir içiyorum ve sigara konusunda iradesiz biriyim ,genelde stresli ve gergin bir hayata sahip olmama bağlıyorum birakamamami ,10 yıl içen arkadaşım bile bıraktı biz ondan tiryaki olduk ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    xSaber kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    20 yıllık iciciydim. Geçtiğimiz mart ayinda sigarayı bıraktım. Birden kestim ancak o vakitte kadar kademeli azalttım. Günde bir paketten 3 günde bir pakete kadar. Lojistik çalışanıyım yoğun stresli çalışma ortamım var. Ona rağmen sigarayi bıraktığım güne şükrediyorum. İlk ay sigara aklıma geldikçe çay ictim tane olarak kraker yedim işime odaklandım vs..sigara aklıma geldikçe başka şeylere odaklandım. Sonrasında sigara alışkanlık dışı birsey oluyor ve kurtuluyorsunuz. Alışkanlık halinden çıkmak gerek. Dolayısıyla her içici bırakabilir sadece biraz sabır. Sigara içtikçe daha çok stresli oluyormuşum meğer. Bırakınca anladım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    67 Mesaj

Bir olaya sinirlenince veya uzulunce ne yapıyorsunuz ?
    Stresle başa çıkip bırakmak büyük başarı bu arada tebrikler .Mühendislik son sınıfım bikac sene geç başlayınca yaş da kemale eriyor ,bu zamana kadarki en stresli yoğun dönemindeyim hayatımin ,gecem gündüze karıştı :D

|
    |
    anarki24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj

Teşekür ederim.Bak bu durum da çok ilginç çabuk sinirlenen biriyim aslında. Önceden sigara yakıp duman cekip ufleyerek sinirimi bastirmak için çabalardım. Şimdi ise sadece geriliyorum ve sakinlesiyorum hani sigarayı kaçış noktası gibi ya da yardımcı olarak düşünür istek sigarayı bıraktıktan sonra onun olmadığı noktada tamamen kendi içimde sakinleşme yoluna gidiyorum mantıklı düşünmekte bitiyor sinirli insan doğru karar veremez o yüzden sinirlenmemek için çaba gösteriyorum sakinleşene kadar bekleyip yapacağımı o zaman yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anarki24 -- 4 Aralık 2019; 4:16:50 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Python_
  • Çavuş
    67 Mesaj

O uzun süre (3-5) saat icmeyip içince gelen beyinde vücutta hafif uyuşukluk ,rahatlık hissine hiç alismayacaktim ;bu saatten itibaren tekrar denemeye başlıyorum sigaradan kurtulmayı,içenlere benim tavsiyem hayatınızdan komple çıkartın arada tek tük içmeyi de boşverin..

|
    |
    anarki24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Karanfili sosyal ortamlarda çıkartması zor oluyor denendi :D
    Nikotin sakızı da denendi ve başarısız bulundu bana göre ;nikotin tamamen hayattan cikartirmali biyerlerden nikotin alıp bağımlılığı devam ettirmenin lüzumu yok,bu arada sakız ve bantlar aşırı pahaliydi

|
    |
    cemcelik35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.