Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 31 Ağustos 2019; 2:18:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kadar yazdıklarının arasında hep bir kendini kurtarma ve kaçma fikirlerin var.
    Tek bir tane bile çözüm odaklı cümleni görmedim. Hepsi kaçıp gitmek üstüne yazılmış kelime kalabalıkları.

Bizde senden utanıyoruz.

• Dostum sorun ülke odaklı değil aile odaklı. Eğer ebeveynlerin geleceği düşünüp ona göre hareket etseydi şu an bu durumda olmazdin.

• equallyworthless kullanıcısına yanıt
    Sadece ebeveyne bağlayamayız baştaki iktidar insanları belli kalıplarda yaşamak için baskılar yapıyor dayatmalar getiriyor buda bir etken aslında bu elemanın sorunu için bi çok etken var sadece iktidarda değil ama en büyük etken kendisi çözüm yönüne odaklanmamış bahanelerini sıralayıp durmuş.

• Toplumsal sorunların etkisi de muhakkak. Fakat umutsuzluğun daha çok kişisel nedenlerinden kaynaklanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kınovkınaytkınayf

O kadar yazdıklarının arasında hep bir kendini kurtarma ve kaçma fikirlerin var.
    Tek bir tane bile çözüm odaklı cümleni görmedim. Hepsi kaçıp gitmek üstüne yazılmış kelime kalabalıkları.

Bizde senden utanıyoruz.
    Ben ülkeye çözüm getirecek kişi değilim ki, ülke bana özgür ve destekleyici davranacak ki ben o ülkede rahat bir şekilde yaşayıp faydalı olacağım. Fakat şuan kendi ülkemde üçüncü sınıf insan muamelesi görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 31 Ağustos 2019; 2:13:19 >
  • wow this is so deep

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Her şeyi bahane ediyorsun. Senden siyasete atılıp orda burda bağırmanı beklemiyoruz zaten. En basiti eğer hayvan barınaklarında zulüm olduğunu görüyorsan boş zamanlarında gidip kontrol edip dosyalandırarak gerekli yerlere iletebilirsin veya hayvanlarla zaman geçirebilirsin. Oturduğun yerden hayvanlara zulüm var ben gidiyorum diyerek olmaz o iş.
    Gelecek kaygına gelirsek burda sana anlatacak veya bu konuda tartışacak çok şey var. Kısacası istersen olmayacak bir şey yok.
    Umutsuz ve karamsar olmaman şartıyla.

• kınovkınaytkınayf kullanıcısına yanıt
    Bu kadar boş yapanı görmemiştim. Konu sahibi zaten bıkkınlığından konuyu silmiş. Çünkü laftan anlamıyorsunuz.

Git arkadaşım. İnsana insan olduğu için değer verilen medeniyet sahibi ülkelere git.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.