Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
3.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Dream Machine (8 mesaj) birber80 (2 mesaj) pcdaly (2 mesaj) Broon (1 mesaj) Şuan noluyo (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (15 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    549 Mesaj
    Bu arada merak edip internete yazdım ve ilk bu yorumla karşılaştım
    "
    Many fruit seeds, including apples, cherries, peaches and apricots, contain amygdalin, a compound of cyanide and sugar. Amygdalin breaks down into the deadly poison hydrogen cyanide (HCN) when digested. The risk of cyanide poisoning from accidentally swallowing apple and cherry seeds is very low. The amount of cyanide ingested when eating a single apple or a handful of cherries is low enough that your body will simply detoxify the substance and pass it harmlessly out of your system. Additionally, these seeds have a thick coating which protects them through the digestive process. You'd have to chew them up to make contact with the amygdalin. Peach and apricot pits contain amygdalin in more dangerous amounts, but those seeds are too large to swallow accidentally. And you'd have to pry open the pit to get at the cyanide-bearing kernel in the first place.
    "
    https://www.quora.com/What-happens-when-you-swallow-fruit-seeds

• Yüzbaşı
    798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Daha önce erik çekirdeği yutmuştum ama böylesine büyük ve sivri uçlu bir şey yutmadım. 1-2 saattir boğaz bölgemde kötü bir his var ve nefes alınca sırrının arkası ağrıyor. Zehirlenme olmaz belki ama daha büyük bir şeye yol açabilir.
    Direk koşarak doktora git.Korkutmak gibi olmasın da risk etmeye değmez, şakası yok.https://www.yenisafak.com/gundem/seftali-cekirdegini-yuttu-oldu-63181
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
konkasör
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.