Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARAnCUDAs -- 11 Temmuz 2019; 12:13:9 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Sizdeki ve onceki soran arkadasin note 5 i Pro modeli değildir pro modeli sadece hindistan için üretilen modeldir

Pro dışındaki note 5 ler AI olarak geçer global olsada olmasada
    Gsm band 20 frekans farkı vardır sadece başkada bir fark yoktur Aİ modellerinde

Pro modellerinde ise hem gsm ban hem kamera farkı vardir
  • Öncelikle hayirli satışlar, elimde ki cihazin hangisi olduğunu anlamak adina sizin cihazin model adi nedir?

Mesela bu benim ki ve anlamak istiyorum, pro mu ai mi
    Şimdiden teşekkürler
    SİLİNSİN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: So_CLose84

Öncelikle hayirli satışlar, elimde ki cihazin hangisi olduğunu anlamak adina sizin cihazin model adi nedir?

Mesela bu benim ki ve anlamak istiyorum, pro mu ai mi
    Şimdiden teşekkürler
    Sizinki Pro hocam, model adına bakmadan kamera ayarlarında yer alan ön kamera çözünürlüğüne bakarak da anlayabilirsiniz. Hazır sormuşken ileteyim; AI versiyonunun model kodu M1803E7SG'dir, sizdeki MEE7S olduğundan Pro modeli.

• takip
  • BARAnCUDAs kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle diyorsunda miui ın sitesinden baktığımda MEE7S cihazlar note 5 china/global görünüyor. Hatta ss ekliyorum linkide aşağı bırakayım.

SİLİNSİN

http://en.miui.com/thread-2683843-1-1.html

• quote:

Orijinalden alıntı: pLainLogic

Hocam öyle diyorsunda miui ın sitesinden baktığımda MEE7S cihazlar note 5 china/global görünüyor. Hatta ss ekliyorum linkide aşağı bırakayım.

http://en.miui.com/thread-2683843-1-1.html
    tamam hocam işte, Redmi Note 5 China/Global denen modelin diğer adı Redmi Note 5 AI. Hindistan'daki "Redmi Note 5" isimli model ise, aslında global'de "Redmi 5 Plus" olarak bildiğimiz model. "Redmi Note 5 (China)" ile "Redmi Note 5 (Global)" arasındaki fark ise GSM bandları, "Redmi Note 5 (China)" Çin'deki GSM frekansları ile uyumlu donanıma sahip, "Redmi Note 5 (Global)" ise dünyadaki GSM frekansları ile uyumlu donanıma sahip.

Kısacası Redmi Note 5 (Global) = Redmi Note 5 AI modelinin global GSM frekansları ile uyumlu donanıma sahip versiyonu. MIUI Download sayfasına (bkz.https://en.miui.com/download.html) bakarsanız orada da "Redmi Note 5" ve "Redmi Note 5 Pro" olarak 2 ayrı model görürsünüz. Redmi Note 5 AI modeline uygun ROM, Redmi Note 5 modeli altındaki "Redmi Note 5 Global" ROM'udur (bkz.https://en.miui.com/download-342.html#508). Bu durumda, MEE7S modeli Redmi Note 5'in China versiyonu oluyor ve özellikle Avrupa'daki tüm 4G ve 4.5G frekansları ile uyumlu donanıma sahip değil.

Bunca açıklama yeter umarım

• BARAnCUDAs kullanıcısına yanıt
    Onu anladım hocam fakat arkadaşa pro demişsin ya pro olarak geçmiyor ondan bahsediyorum, benimde ayrıca aynı model numarası arkadaşla,global stabil rom yüklü. Vodafone kullanıyorum hatta öyle gözle görülür bi problem yaşamadım yani 4.5 g de var volte de

• quote:

Orijinalden alıntı: pLainLogic

Onu anladım hocam fakat arkadaşa pro demişsin ya pro olarak geçmiyor ondan bahsediyorum, benimde ayrıca aynı model numarası arkadaşla,global stabil rom yüklü. Vodafone kullanıyorum hatta öyle gözle görülür bi problem yaşamadım yani 4.5 g de var volte de
    Sizdeki ve onceki soran arkadasin note 5 i Pro modeli değildir pro modeli sadece hindistan için üretilen modeldir

Pro dışındaki note 5 ler AI olarak geçer global olsada olmasada
    Gsm band 20 frekans farkı vardır sadece başkada bir fark yoktur Aİ modellerinde

Pro modellerinde ise hem gsm ban hem kamera farkı vardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreambox271980 -- 29 Haziran 2019; 11:1:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.