Şimdi Ara

WWE 2K19 %100 Türkçe Yama - Apex Çeviri Yayınlandı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
5
Favori
6.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğim gibi açılış 5-10 dakika arası sürebilir. Sisteminizde SSD bulunuyorsa daha da hızlı açılması lazım. Ama açılıyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Dediğim gibi açılış 5-10 dakika arası sürebilir. Sisteminizde SSD bulunuyorsa daha da hızlı açılması lazım. Ama açılıyor yani.
    Şuan Hala Bekliyorum Maskeli Resim var hala 20 dk yı geçti herhangi bi tepki vermedi

Oyunun Dosyalarını Dogruladıgımdan Oyun Direk Açılıyor. Belki yarım saat bekledim Herhangi bi tepki vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptanBlue -- 3 Haziran 2019; 19:40:47 >
  • CaptanBlue kullanıcısına yanıt
    Konuya yeni yöntem ekledim. Dener misin? İkisinden biri mutlaka olması lazım.
  • quote:

Konuya yeni yöntem ekledim. Dener misin? İkisinden biri mutlaka olması lazım.
    Bu sefer oyun açıldı Fakat Steama Girerken 4 mb birşey indirdi ve oyun açıldıktan sonra türkçe olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptanBlue -- 3 Haziran 2019; 19:52:12 >
    CCT yöntemini yaparken de Steam kapalı olsun. Yamayı kurduktan sonra CCT yöntemini yaptığınızdan emin olun. En son Steam'i açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 3 Haziran 2019; 19:54:54 >
  • Elinize kolunuza sağlık. Muhteşem bir çalışma olmuş
    İlk açılan ekrandaki yazıları diyorsanız, Hani bu hareketleri evde denemeyin, telif hakkı yazıları falan o metinler metin dosyalarında yer almıyor. Yerini de tespit edemediğimiz için çeviremedik sırf açılıştaki iki metinde bu olay söz konusu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 3 Haziran 2019; 19:58:19 >
  • Bu arada yamayı yükleyip oyunu ilk açanlar (Steam sürümüne kuranlar) WWE LIVE güncellemesi yapabilir. Testlerde güncellemelerden sonra metinlerde herhangi bir soruna rastlamadık. O yüzden WWE LIVE güncellemelerini yapmanızda herhangi bir sorun yok.
  • quote:

Bu arada yamayı yükleyip oyunu ilk açanlar (Steam sürümüne kuranlar) WWE LIVE güncellemesi yapabilir. Testlerde güncellemelerden sonra metinlerde herhangi bir soruna rastlamadık. O yüzden WWE LIVE güncellemelerini yapmanızda herhangi bir sorun yok.
    Tamam Sorunu Hallettim. Yardımın İçin ve Yama İçin Teşşekküler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptanBlue -- 3 Haziran 2019; 20:46:11 >
    Nasıl yaptığınızı anlatırsanız başkalarına da faydası dokunur. Bu arada çözdüğünüze sevindim.
  • Elinize sağlık darısı bir an önce Mafia 3'e olsun
    Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum sorunu nasıl çözdünüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Yamayı test ettiginizde ne kadar sürede açıldı , 20-30 dakika bekledim resim ekranı geçmedi , cct yöntemi dediginiz olaylara ise hiç girmek istemiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

• _SuvariBey_ _ kullanıcısına yanıt
    Yeni otomatik yedek alan final beta kurulum dosyası ve daha detaylı kurulum videosu yakında gelecek. Programın kodlarıyla uğraşıyorum. O süreye kadar beklemek istemiyorsanız face sayfamızda CCT yöntemini daha detaylı anlattık son gönderide. Oradan bakıp yapabilirsiniz. Çoğu kişi bu yöntemle sorunlarını giderdi. O yöntemi de otomatik yapan bir sistem ile uğraşıyorum. Fb sayfamıza konudan ulaşabilirsiniz.
    sorunsuz sürüm çıkana kadar bekleyeyim ben , peki şuan kurdugum yamanızı nasıl silebilirim exe dosyası vs göremedim , en azından oyunu oynamaya devam edeyim , teşekkürler

Yedek almadıysanız, oyununuz orijinal ise dosyaları kontrol edip düzeltebilirsiniz. Eğer öyle değilse discord sunucumuzdan bana özelden teamviwer id ve şifrenizi verin ben halledeyim.
    Cct yöntemini uyguladım sorun çözüldü yama çalışıyor teşekkürler

Birşey değil çözdüğünüze sevindim.
  • Konu sadeleştirildi ve detaylı kurulum videosu ve gereken araçlar konuya eklendi. Beta final sürümü çıktı. Birileri beta'nın betası çıkmış demiş olabilir. Ama kurulum sorunlarını ortadan kaldırmak için böyle bir yönteme başvurduk. Bundan sonraki sürüm %100 v1.0 olacaktır. BETA deneyimlerinizi bu konu altından paylaşırsanız. Olmaz ama eğer olursa hataları detaylarıyla birlikte bu konuda paylaşırsanız v.1.0 sürümü çıkarken daha da hatasız çıkar.
  • korsan kurulumu nasıl yapıcaz ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.