Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
6
Favori
57.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 175
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ordinary Story (31 mesaj) gokmay (24 mesaj) _MedicuS_ (21 mesaj) ultrAslan-BH (20 mesaj) dartanyan30 (17 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (188 mesaj) Mobil (249 mesaj) Mini (14 mesaj) Uygulama (43 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3463 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curb -- 20 Nisan 2019; 12:53:26 >

• hepsiburada cihazı alan herkese 250tl çek veriyor bu 1
    hepsiburada bazı hesaplara(kendi insiyatifi ile) bu cihaza özel sepette 250tl indirim yapıyor bu 2
    axess kartı olanlar için hepsi buradada 1000tl üzeri alışverişe 100tl chip para var bu 3
    axess karta özel bir kampanya var bazı kişilere kişiye özel 500tl üzeri harcamaya 50tl chip para veriyor bu 4

elinde 2 adet axess kartı olanlar bu cihazı hepsi buradadan parçalı ödeme ile 1549tl sepet tutarının 1000tl sini bir karttan alıp (100chip hepsiburada kampanyası + 50chip kişiye özel axess harcama kampanyasından gelir)
    2 axess ile 549tl sini ödeyip(50chip hepsiburada kampanyasından gelir 50 de kişiye özel axess kampanyasından gelir)

böylelikle telefon 1800-250-250-100-50-50-50:1050tl ye gelir.

Bu bilgilere konunun önceki sayfalarını okuyup birleştirip ulaşabilirdin...
    Ya kardeşim ben de Xiaomi kullanıyorum da bu konuya aldığın telefonun güzellemesini yapmak nasıl bir kafadır? Bana ne senin kombondan
    Arkadaslar "ceki vermeden" indirimi satmaya kalkanlar ne kadar da akilli
    Gidin Samsung müşteri hizmetlerini arayin digiturk hediyesini almazsaniz 1450 ye veriyorlar
    Yani 350 indirim telefonun ucunda
    350 nin üzerinde kazanc saglamayan hiçbir alisveris mantik degildir
    Aferim samsung yeni yeni akıllanmaya başlamış. Bu hamlesini çok dogru buluyorum 3 ram da yeter
    işlemcide iyi sadece ekran 6.3 yanı bıraz buyuk, isterdimki 5.5 ve 5.7 gibi de bir modeli olsun.

.
    Giriş ve orta seviye telefonlardan anlamıyorsan olumlu yorum yapıp da milletin bu telefonu alıp parasını çöpe atmasına neden olma.bu telefon 1000 liradan fazla etmez
    Arada yaziyim da cok akillilar kandirmasin milleti. Samsung musteri hizmetleri 1450 ye zaten veriyor telefonu
    Hesabini kullanacaginiz kisi kazanilacak ceki vermiyorsa sizi kaziklamaya calisiyordur.
    Bir de 250 tl sepet indirimini 50 ye satip 250 ceki kendine isteyene birsey demiyorum artik.
  • Çavuş
    71 Mesaj
    kendi sitesinde Digitürk veriyor aynı fiyat https://shop.samsung.com/tr/galaxy-m20-32gb-dark-grey-sm-m205f
    |
    |
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    Kararsız kalanlar için bir karşılaştırma.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/110882-145013/asus-zenfone-max-pro-m1_samsung-galaxy-m20/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    629 Mesaj
    GittiGidiyor dan gelen mesaj :) karşı atak başladı:) hb den aldim 250tl indirimle, bunada geldi :)

Kullanmak isteyen mesaj atabilir.

quote:

***** Samsung Galaxy M20 telefon 1.799 TL yerine ön siparişte size özel 200 TL indirimli. Üstelik alışverişiniz 250 TL indirim kuponu hediyeli. Son gün 24 Şubat!https://goo.gl/ev1rze SMS listemizden çıkmak için GITTIGIDIYOR RET, iletişim için GG ILETISIM yazıp 4933'e gönderebilirsiniz. M: 0396045885100010 SS: DATAPORT B016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkani -- 21 Şubat 2019; 10:11:47 >
  • Yarbay
    4061 Mesaj
    beyler bu teelfeon la fiyati cok yakin

https://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-max-pro-zb602kl-64-gb-asus-turkiye-garantili-pm-HB00000DTAZM

asus ekrani sanirim daha kaliteli ve ram 4gb asus da

sizce mantikli olan 1400 asus mu almak 1550 samsung m20 mi

• Binbaşı
    1223 Mesaj
    64gb/4gb gelmiş
    Paralel ithalat

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m20-dual-64gb.html#

• Yüzbaşı
    489 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

N11'de hesabımda M20 için 250 TL indirim kuponu tanımlı. Bu hesapla telefonu 250 TL kuponu kullanıp alırsam 250 Tl bir kupon gelecek mi sonrasında? Çünkü kuponla ilgili bir açıklama göremedim N11'de, yani şu tarihte yüklenir vs. gibi bir bilgi.
    Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    Samsung Galaxy M20 - Özellikleri & Fiyatlarıhttps://www.n11.com/kampanyalar/samsung-galaxy-m20

• Teğmen
    149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akcacakir

Arkadaşlar ben de bu telefonu 250 indirim + 250 hediye çeki + 100 tl axess puanla gittigidiyordan aldım. Daha doğrusu öyle düşündüm merak edip müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda 250 sepet indiriminden faydalandığınız için 2 kampanya birleştirilemez bu nedenle 250 tl hediye çeki tanımlanmayacak dediler. Ben de iade sürecini başlattım. Bilginize...
    Kampanya Koşulları - Samsung Galaxy M20 Ön Sipariş Kampanyası!

15 Şubat - 25 Mart 2019 tarihleri arasında Samsung tarafından ithal edilmiş Samsung Galaxy M20 model cep telefonu alımlarında geçerlidir. Kullanıcı kampanya koşulunu yerine getirmesi durumunda 250 TL değerinde hediye çeki yüklenecektir.
    Alışverişini 15 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında yapmış kullanıcıların hediye çeki hesabına 15 Mart - 20 Mart 2019 tarihinde, 1 Mart - 25 Mart tarihleri arasında yapmış olan kullanıcıların hediye çeki hesabına 10 Nisan - 15 Nisan 2019 tarihinde tanımlanacaktır. Hediye çekinin son kullanım tarihi 30 Nisan 2019'dur
    Kampanyaya sayfası için tıklayınız
    Hediye çeki tek kullanımlıktır ve altın alışverişleri hariç diğer kategorilerde geçerlidir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için en az 251 TL değerinde ürün satın alınması gerekmektedir.
    Her bir hediye çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanyalarla birleştirilemez.
    Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.
    Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
    Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
    https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/samsung-m20-subat-2019-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzet43 -- 12 Mart 2019; 1:47:4 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.