Şimdi Ara

Silinsin (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chip para 200mu 150 mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

50 KİŞİYE ÖZEL
    50 SEVGİLELER GÜNÜDÜR
    100 DE HEPSİUBURADA
    TAHMİNİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Hocam 2 ayrı axess kartım var biri eşimin. Parçalı ödeme 1000 çektim 100 TL geldi. Diğer karta da 500 TL harcamaya kişiye özel 50 TL gelmişti + 50 TL HB kampanyası toplam 200 TL geldi
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    İyi mantik hocam parcali odeme harika benim iyi akil etmissiniz benim esimdede axess vardi ama kapadık bu sene aidati geri vermedikleri icin

• Hesabında m20 indirimi olan. İndirim ve çeki kullanılabilecek varsa sevinirim

• hepsiburada sepette 250 tl indirimi herkese tanımlamadıysa benim hesabımda var. 1549 + 250 tl çek kazanılıyor o halde. isteyen yazabilir.
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    pm attım hocam. ben kullanmak isterim hesabı mümkünse
  • Mutluthegreat Sağ olsun indirim tanımlı hesabını bana ücretsiz kullandırdı. 2 saat evvel de bana sms geldi bu telefon için 250 TL çek haricinde 250 TL bana özel indirim olduğuna dair. Fakat HB hesabıma girip telefona baktığım zaman böyle bir indirim gözükmüyor. Acaba tanımlanması gecikmeli mi oluyor?

• Hepsiburada m20 hesabı olupta ücreti mukabilinde almak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar hesabımda 250 tl indirim tanımlı ilgilenenler msj atabilir
  • N11 hesabimda 200 tl indirim var kullanmak isteyen arkadaslar kullanabilir .Ilgilenenler pm atabilirler.

• Merhaba arkadaşlar,

hepsiburada hesabımda 250 TL indirim tanımlı. Telefonu 1.549,00 TL ye alabilirsiniz. Ayrıca axess kartınız varsa 100 TL puan veriyor.

n11 hesabımda 150 TL indirim tanımlı. Telefonu 1.649,00 TL ye alabilirsiniz.

Hesapları devretmiyorum, sipariş sonrası verilecek hediye çeki bana kalacaktır.

Ürünü bu şekilde almak isteyen varsa Pm den ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 23 Şubat 2019; 4:17:17 >
  • N11 ve GITTIGIDIYOR da Samsung m20 200 TL indirim sağlayan kupon vardır kullanmak isteyen olursa mesaj atabilir

• Hesap kullandirmak icin vermek isteyen arkadaslar cek sizde kalacaksa kisi neden samsung mus hiz 1450 almak yerine sizin hesabinizdan 1550 alsin
    Ya 250 ceki tamamen kullansin alan arkadas ya da bu ceki cuzi olarak bir fiyatla verin

• Telin otg desteği var mı acaba. Ben göremedim.

• Hepaiburada indirimini kullanmayacak bedelsiz vermek isteyen varsa pm atabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

• HB müşteri hizmetleri ile konuşun, zorlayınca aynı kampanyayı hesaba tanımlıyorlar...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.