Şimdi Ara

Silinsin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana digitürksüz bu fiyatı verdi. Pazarlık yapılıyor galiba 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 lira fazla verir Meizu x8 alırım.
    Meizu bu telefonu metresi yapar,Tokat manyağı yapar,şamar oğlanı yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresinbabasi

Arkadaşlar,

Ben Samsung'un kendi sayfasından eşime aldım. Tek çekim 1450 TL'ye verdiler. Bir de yanında 1 sene digiturk sinema ve dizi pakedi ve sezon sonuna kadar ligtv. Bence gayet güzel oldu.

Yorumlarda bayağı yerden yere vurmuşlar. 1450 TL'lik telefondan bayağı beklenti var anladığım kadarıyla. Eşdeğer özelliklerde xiaomi telefon önerirseniz hata yaptığımızı anlayabiliriz. Ben 5000 mh batarya, güncel işletim sistemi, artırılabilir hafıza, ekran kasa oranı, büyük ekran, hızlı şarj, düşük sar değeri ve tabii ki digitürk aboneliği gibi özelliklerden dolayı bu ürünü seçtim.

İyi günler.
    Samsung'un sitesinden o fiyata nasıl aldınız? Yani tam olarak ne yapmak gerekiyor? Yardımcı olursanız ben de almak isterim.
  • Sezon sonuna kadar lig tv ne işe yarar ki
  • Arkadaşlar Hepsiburada'da 250+250 hesap olayı nasıl oluyor. Böyle hesabı olan kullanmayacak olsan varsa ücret de verebilirim, almayı düşünüyorum bu telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Samsung müşteri hizmetleri ile görüştüm. Digitürk istemezseniz 1449 TL tek çekim olur dedi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mthan -- 6 Mart 2019; 18:26:21 >
  • Mthan kullanıcısına yanıt
    Samsung un sitesinde çek hediyesi yok bildiğim kadarıyla. Sadece digitürk hediyesi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

Arkadaşlar Hepsiburada'da 250+250 hesap olayı nasıl oluyor. Böyle hesabı olan kullanmayacak olsan varsa ücret de verebilirim, almayı düşünüyorum bu telefonu.
    benim hesaba gelmiş 250 tl çek hocam kullanmak isterseniz pm
  • Bende düşüyor indirim. Telefon alınır mı? Çorba kalır mı acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Bende düşüyor indirim. Telefon alınır mı? Çorba kalır mı acep?
    gelecek olan çek altlimitsiz olursa çorba+kebap bile kalabilir hocam
  • kullanmayacak olan varsa 1 ad hesap lazım bana
  • hesabımda Samsung Galaxy M20 telefonda 250 TL hediye çeki fırsatına ek sana özel 250 TL sepette indirim var pm.
  • Beyler hepsiburada da 1549 TL' ye geliyor.artı 250 TL çek artı 100 TL chip para yani maliyeti 1200 TL.1200 TL' ye bundan daha iyi bir telefon alınabilir mi? Kararsız kaldım alsam mı almasam mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Beyler hepsiburada da 1549 TL' ye geliyor.artı 250 TL çek artı 100 TL chip para yani maliyeti 1200 TL.1200 TL' ye bundan daha iyi bir telefon alınabilir mi? Kararsız kaldım alsam mı almasam mı?
    Hocam almayı düşünmezseniz anneme almak isterim hesabınızı kullanarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

Hocam almayı düşünmezseniz anneme almak isterim hesabınızı kullanarak

Alıntıları Göster
    Hocam eşime almayı düşünüyorum ama kararsızım şuan daha 1 hafta süresi var.eğer almazsam size pm atarım.

• quote:

Hocam eşime almayı düşünüyorum ama kararsızım şuan daha 1 hafta süresi var.eğer almazsam size pm atarım.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam
    saolun
  • quote:

Alıntıları Göster
    İndirim ne zamana kadar geçerli ben göremedimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

Samsung'un sitesinden o fiyata nasıl aldınız? Yani tam olarak ne yapmak gerekiyor? Yardımcı olursanız ben de almak isterim.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

shop.samsung.com.tr de telefona bakarken chat ekranından sorular soruyordum. Arkadaş(sanırım Uğur Bey) sizi arayayım dedi ve aradı. Telefonda tek çekim alırsak 1449 TL'ye indirebileceğini söyledi. Pazarlık falan yapmadım ben. Çek falan da yok. Ayrıca Digitürk'ü sadece ilk 1000 kişiye veriyorlar. Benim kesin bu 1000 kişiye girdiğimi, eğer girmeseydim ilgili ekranın kendisinde açılmayacağını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresinbabasi -- 22 Şubat 2019; 10:55:3 >
  • kullanacak olana bugun kullanmak sartiyla hessabimi urunu teslim alana kadar ucretsiz verebilirim. satis yapan arkadaslar pm atmasinlar lutfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresinbabasi

Merhaba,

shop.samsung.com.tr de telefona bakarken chat ekranından sorular soruyordum. Arkadaş(sanırım Uğur Bey) sizi arayayım dedi ve aradı. Telefonda tek çekim alırsak 1449 TL'ye indirebileceğini söyledi. Pazarlık falan yapmadım ben. Çek falan da yok. Ayrıca Digitürk'ü sadece ilk 1000 kişiye veriyorlar. Benim kesin bu 1000 kişiye girdiğimi, eğer girmeseydim ilgili ekranın kendisinde açılmayacağını söyledi.

Alıntıları Göster
    Merhaba. Yanıtınız için teşekkür ederim. Bende chat ekranı hiç gözükmedi. Belki de mesai saatleri dışında baktığımdan gözükmemiştir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.