Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
6
Favori
59.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

digiturk samsung un kendi sitesinden ilk 100 kişi
    n11 de sdece 250 çek var
    lakin alt limit ile ilgili bilgi yok

Alıntıları Göster
    N11deki önsipariş ekranında ürün açıklamasında yazıyor.
    Silinsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu telefon 1000 lira bile etmez.1800 liralık telefona tft ekran koymak nedir? Teknoloji marketlere gidip tft ekran kullanan Samsung telefonlarını inceleyin de o kalitesiz ekranı görün. O iğrenç çentiği saymıyorum bile.kamerası iğrençtir ondan yana da şüphem yok.bu fiyattaki telefona 3 gm ram 32 gb hafıza da rezalet.bu telefonun elle tutulur hiçbir yanı yok.
    Samsung alınacaksa s ve not serisi dışında kısmen de A serisi dışında modeli alınmamalı.

Samsung A3 2015,A3 2016,A3 2017,A5 2017,S6 edge kullanmış biri olarak yazıyorum.Şu an A8 2018 kullanıyorum.aslında s9 alasım var ama hoparlör altta olduğu ve kavisli ekran olduğu için almam.

Samsung bu kazıkçı fiyatıyla ve fakir donanımı,kalitesiz ekran kullanımı yüzünden giriş ve orta seviyedeki telefon satışını Huawei ve Xiaomi'ye kaptırdı,kaptıracak da.Teknolojiden anlamayan insanlar ancak bu M serisini alır.

• Tek avantajı herhalde bataryası. Redmi note5- 6-7 veya gm 9 pro- alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Bu telefon 1000 lira bile etmez.1800 liralık telefona tft ekran koymak nedir? Teknoloji marketlere gidip tft ekran kullanan Samsung telefonlarını inceleyin de o kalitesiz ekranı görün. O iğrenç çentiği saymıyorum bile.kamerası iğrençtir ondan yana da şüphem yok.bu fiyattaki telefona 3 gm ram 32 gb hafıza da rezalet.bu telefonun elle tutulur hiçbir yanı yok.
    Samsung alınacaksa s ve not serisi dışında kısmen de A serisi dışında modeli alınmamalı.

Samsung A3 2015,A3 2016,A3 2017,A5 2017,S6 edge kullanmış biri olarak yazıyorum.Şu an A8 2018 kullanıyorum.aslında s9 alasım var ama hoparlör altta olduğu ve kavisli ekran olduğu için almam.

Samsung bu kazıkçı fiyatıyla ve fakir donanımı,kalitesiz ekran kullanımı yüzünden giriş ve orta seviyedeki telefon satışını Huawei ve Xiaomi'ye kaptırdı,kaptıracak da.Teknolojiden anlamayan insanlar ancak bu M serisini alır.
    Islemcisi guzel abartmayin.2x A73 6xA53 grafik birimide yeni nesil sayilir Mali G71,Ekran cop centik bence S10 daki cikicak delikliden daha iyi.1200 lere iner yakin zamanda bence f/p teli olur bu telefon.Onun disinda soylediklerinize katiliyorum kamera gerci iyi olabilir samsungta genelde iyi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Meizu X8, mi A2, gm9 pro gibi alternatifler var iken alınmaz.
  • Meizu X8 alin gecin ugrasmayin su dandikle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • araştırana kadar güzel diyordum ama işlemcisinin çöp olduğunu ögrendim.
    Samsung bu kafayla direk batsın daha iyi.
    Nasıl olsa zamzuk direk alırlar halk bizi sevio abi kafasında bunlar.
  • hindistanda bin lira altında olan telefonun burada 1700 lira olması üzücü ama türkiye pazarı için baktığımız zaman cıkıs fiyat normal, zamanla daha da duser daha alınabilir olur. huawei p smartta bu aralıkta, honor 10 liteda. evet diğer çinli markalar o fiyata belki başka özellikler sunuyor ama herkes aynı spec için telefon almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 16 Şubat 2019; 13:40:15 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Telefondan anlamadığın belli.sana bir şeyler kanıtlamak için uğraşmayacağım.sen bu telefonu al ve yakınlarına da aldır.size bu layık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbayram5 -- 16 Şubat 2019; 16:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Telefondan anlamadığın belli.sana bir şeyler kanıtlamak için uğraşmayacağım.sen bu telefonu al ve yakınlarına da aldır.size bu layık.
    Orta sinif giris seviyesi telefon almiyoruz rahat ol.Evet orta alt siniftan anlamiyorum cunku sadece ilgi alanim premium amiral gemileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 16 Şubat 2019; 15:44:5 >
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    Mahalle Telefoncu lobisi var ülkede. Şaomi maomi boşver abi deyip bunu itelerler. Aselsan cep telefonu döneminde kvk lobisi böyle çalışırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: qtenplus

N11deki önsipariş ekranında ürün açıklamasında yazıyor.

Alıntıları Göster
    Açıklama da * var
    Sag alt köşedeki * li yeri okuyun

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Giriş ve orta seviye telefonlardan anlamıyorsan olumlu yorum yapıp da milletin bu telefonu alıp parasını çöpe atmasına neden olma.bu telefon 1000 liradan fazla etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: ntman

Hindistan satış fiyatı: 13000 inr = 960 TL

Kaynak: Amazon.in

150 avro satış fiyatı dandik ülkelerde..
  • mi8 lite ve huawei 'in lit modelleri varken bu paraya bunu alan insanlar gerçekten teknolojiyle ilgisiz olan insanlar olacak. Samsung işte garantisi var falan dyieceklerdir.
  • Alinir niye alinmasin ama xioami mi a2 lite fiyatiyla satilirsa alinir 1299 tl falan

J7 prime2 var annemde samsungun giris seviyesi ekrani tft olmasina ragmen cok canli ve parlak renk veriyor...bunu alacak adam zaten oyun oynamak disinda her turlu isini gorur ha.bide kulaklik.ses kaliteside iyiyse kacmaz

• ah zamsung yanlış telefona doğru batarya koyuyorsun...
  • daha geçen gün arkadaşla konuşuyorduk, huawei bile honor isminde alt marka çıkarmışken.. bu samsung aptal mıdır, neden ucuz telefon çıkarmıyor, pazar kaybediyor diye.. herkes bok atmış ama bu çıkış fiyatı telefonun , bir süre sonra fiyatı daha makul olacaktır. özellikleri de fena değil. 4 olsa daha iyi ama 3gb ram yeterli. işlemci performansı da 103bin skor almış antutu'dan fena değil. ekran bilgisi olarak gsmarena'da PLS TFT diye bir açıklama var. 1080p çözünürlüklü telefona eski nesil TFT koyacak değiller herhalde. samsung'un telefonları ederinden pahalı olduğu için sevmem aslında ama bu telefon tr garantili marka telefon isteyenler için bir alternatif olabilir
  • 1300 e inerse tercih edilebilir.

• Bu telefona çok niyetlenmiştim fakat yorumlara bakınca soğudum. 2000TL civarında uzun ömürlü bir telefon arıyordum en mantıklısı mate 20lite sanırım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.