Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
22.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 34
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 gün 11 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Asimpxx (19 mesaj) War1515 (5 mesaj) heatblast (4 mesaj) dtcimm (4 mesaj) gren (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (46 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Asimpxx

Hemen belli olmaz 1 veya 3 ay sürer

Hocam bulanıklık her geçen gün artıyor gibi hissediyorum. Sağ gözüm ile 100 metreden araç plakası okuyabiliyorsam sol gözümle aracın modelini bile anlayamıyorum. Arada çok fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Başka doktora git ben öyle yaptım sıkıntı varmı sor ameliyat sonrası şu numaraya kadar başarılı sayılır göz ölçümün o stantları n arasında sorarsanız belki başarısız bir ameliyat ta olabilir

|
    |
    heatblast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj

Dostum ben de bu pazartesi(26'sında) lasik ameliyatı oldum. Hemen hemen senle yakın olmuşuz ameliyatları. Yakın güzel ama orta ve uzak mesafede bulanıklık yaşıyorum. Bir haftayı doldurup öyle doktora söyleyeyim, dedim. Acaba bu normal bir süreç mi? Veya damlalardan mı kaynaklı? bilememdim.

|
    |
    heatblast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Bende bir ay önce oldum miyoptum şu an uzak problemim YÖK ama bu sefer yakını göremiyorum lazerden sonra bunu yaşayan oldu mu doktor düzelir sıkıntı yapma diyor ama öyle olmuyor işte kimsede de duymadım böyle bir yan etki biri de çıkıp oluyor ama geçiyor dese bir nebze rahatlayacağım

|
    |
  • Binbaşı
    1742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turker03

Dostum ben de bu pazartesi(26'sında) lasik ameliyatı oldum. Hemen hemen senle yakın olmuşuz ameliyatları. Yakın güzel ama orta ve uzak mesafede bulanıklık yaşıyorum. Bir haftayı doldurup öyle doktora söyleyeyim, dedim. Acaba bu normal bir süreç mi? Veya damlalardan mı kaynaklı? bilememdim.

Şu an nasıl hocam durumunuz

Bende bir değişiklik yok 3. Gün nasıl görüyorsam bu gün 24. Gün yine aynı görüyorum. Sol göz kötü görmeye devamı ediyor iyileşme yok hiç

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

Şu an nasıl hocam durumunuz

Bende bir değişiklik yok 3. Gün nasıl görüyorsam bu gün 24. Gün yine aynı görüyorum. Sol göz kötü görmeye devamı ediyor iyileşme yok hiç

Alıntıları Göster

Hocam şu aralar yoğun olarak ofiste çalıştığım için uzağı pek gözlemeyemedim. Yarın biraz gün ışığında biraz takılıp size geri dönüş yapayım. Çünkü bazen daha net oluyor bazen çok bulanık. Bu 3 ay bir karşılaştırma yapalım sizinle. Yarın dönüş yapacağım foruma

• Binbaşı
    1742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turker03

Hocam şu aralar yoğun olarak ofiste çalıştığım için uzağı pek gözlemeyemedim. Yarın biraz gün ışığında biraz takılıp size geri dönüş yapayım. Çünkü bazen daha net oluyor bazen çok bulanık. Bu 3 ay bir karşılaştırma yapalım sizinle. Yarın dönüş yapacağım foruma

Alıntıları Göster

Hocam bu gün doktora geldim sağ göz sıfırlanmış sol gözde 0.50 astigmat var dedi. Göz yaşı damlası kullanmaya devam et biraz daha düzelir dedi.

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

Hocam bu gün doktora geldim sağ göz sıfırlanmış sol gözde 0.50 astigmat var dedi. Göz yaşı damlası kullanmaya devam et biraz daha düzelir dedi.

Alıntıları Göster

dostum ben de Pazartesi günü gittim kontrole. Gayet iyi iyileşmiş dedi ve kontrol listesinden çıkardı. Aynı şekilde damlalara devam et dedi ve sigortanın karşıladığı bir damla daha yazdı. Bu damlalar sanırım göz kuruluğu için. Doğrudan iyileşmeye bir faydası var mıdır? bilmiyorum. Uzağı görmem sanki bir tık ameliyatın ilk günlerine göre daha iyi. Sanırım göz temelliği için de alıştırmalar yapmam gerek.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.