Şimdi Ara

Silinsin! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
9
Favori
16.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeus4u

Bir sorum var özellikle dergilik için. Dergilik için paket veriyor ama üyelik için ekstra para vermemiz mi bekleniyor acaba¿

Gazetelere ayrı ayrı abonelikler mevcut, ama dergilik ücretsiz. Yeter ki verilen kotayı aşmayın; ayrıca bkz.
  • Bipten her yöne 1.000 dak ve Her yöne 750 dak. ücretlendirme periyodu nedir acaba.?

60 saniye mi , 6 saniye mi acaba.?

Bilgi paylaşabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal 6 sn ama bip 60 sn olabilir 44 sn konuştum 999 dk kaldı tam anlamıyla test edemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

normal 6 sn ama bip 60 sn olabilir 44 sn konuştum 999 dk kaldı tam anlamıyla test edemedim

tşk ederim.

• ben de lifecell fırsat kampanyasından yaralanmak istiyorum. Tavsiye ederek veya ettirerek nasıl gb kazanılır anlayamadım. Bu hatta geçerken mi tavsiye bulmam gerek yoksa geçtikten sonra da tavsiye ile gb kazanabilir miyim?
  • Sen numaranı taşı hocam. Ondan sonra tanıdığın bi turkcelliden tavsiye kodu alırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 yıldır türktelekomda yeni yıl 6 gb kullanıyorum 1000dk 1000 sms 6 gb 34 tl civarı vergilerle.

az önce arayıp aynı paket 49 tl den devam yada 8 gb ı 59 gibi bişey söyledi. Türkcell fırsat 5 gb geçmeyi düşünüyorum nasıl sizce

• Şu an en iyisi Turkcell Lifecell 5GB tarifesi.

Gel kazan +1gb ile 6gb oluyor 12ay.

Tavsiye şifresi yaz 6 ay daha 1gb etti 7gb.

Bip her yöne arma 1000 dak.

Telefon üzerinden her töne 750 dak.

Toplam 1750 dakika her yöne.

+Tv+fizy+face ve tweetter+lifebox yan servisleriyle 34 TL gibi bir fiyata turkcell kalitesiyle 10 numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 7 Mart 2018; 20:24:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

2 yıldır türktelekomda yeni yıl 6 gb kullanıyorum 1000dk 1000 sms 6 gb 34 tl civarı vergilerle.

az önce arayıp aynı paket 49 tl den devam yada 8 gb ı 59 gibi bişey söyledi. Türkcell fırsat 5 gb geçmeyi düşünüyorum nasıl sizce

Turkcell kalitesi bu fiyata her zaman alınamaz.

Kendim Turkcell kullanıyorum ve son derece memnunum, eşimin hattını da Turkcell'e taşıyıp bu tarifeyi alacağım.

• Arkadaşlar şu an turkcelldeyim, Turkcell hattımı bu kampanya için vodafonea taşıyıp bir gün sonra Turkcell’e geri döneceğim mümkün müdür?

• c34 kullanıcısına yanıt
    mümkün ben öyle yaptım :)

bazı yerlerde taşımada bekleme var vs yazmışlar ama ben bir sorun yaşamadım.

• Turkcell'den sasmayin arkadaşlar...ucuz diye telekoma gectim sehir merkezinde down hizi 5 megabit...turkcellde 30 megabit aradaki fark...tekrar turksele döndüm

• Turkcell sözleşme bitiyor,Vodafone geçiş yapacağım fakat bu kampanyayı gördüm.Bayiye gitsem kapatıp açabilir miyiz nasıl olur ? Bir de vergiler dahil mi 34 lira ?

3 GB olanına geçiş yapacağım.Şu anda 31 lira mevcut tarifem ve Lifecell 3 GB daha iyi olacak ve de 30 lira olacak.Vodafone hattına taşımaktan vazgeçtim.

MH ile konuştum size uygun değil denildi.Ne yapmam lazım ? Bayiden daha fazla yardımcı olurlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 8 Mart 2018; 10:42:4 >
  • Yaw niye sorun olmuş bu kadar? Ne cins insanlar var arkadaş ya.Sana göre değilse geçme kardeşim..

Sana göre değil diye kötü mü demek oluyor bu.

Turkcell artık az ve pahalı geliyordu bana.Yetmiyordu ve Vodafone için bakmaya karar verdim .Benim şu aşamada amacım 27-33 lira arası tarife.Daha fazlasına şu anda geçemem.700-1000 dk ve 3gb aradığım özellikler.Bunlar bana ucu ucuna da olsa yeter ,yetecek yani başka çarem yok bu fiyata.

Vodafone bakıyorum..30 lira aralığında olanlar hep internet 2gb olanlar oluyor.Eee arkadaş Vodafone red var mesela.Ben onu isterim ama 75 lira gibi fiyata şimdi çıkamam başka harcamalar oluyor kısmak zorundayım.Sonra Vodafone karakartal var onu da kullanmak isterim ama onu da erteliyorum..Neyse Vodafone için bu nedenden dolayı kararsız kalıyorum.

Derken..

Lifecell fırsatı gördüm.İşte bu benim aradığım tarife.

• ben de geçtim süper

5gb tarifede var
    1gb yeni gelene 12 ay (haydi gel)
    1gb tavsiye öneren kod 6 ay
    1gb tavsiye önerilen kod 6 ay
    1gb bip indirince (1ay)

9gb internet oldu

salla kazandan da gb çıkarsa bu ne yaaa

turktelekom 200mb geçtim diye 7tl geçirdiydi.
    aynı paraya 500dk+ 4gb +1000sms kullanıyordum. sms zaten sıfır.
    araçta hareket halindeyken internet çekmiyordu.
    şimdi mis oldu.
    bi de spotify bedava yada indirimli premium verseymiş

• Benim de önce çıkıp sonra yine geçmem lazım olacak galiba da nasıl yapacağız arkadaş ? Başka hat için tekrar form doldur bekle falan uğraş dur istemiyorum.

• Normal arama yaparken Bip'ten arama yapın gibi bir bildirim alıyor musunuz?

Not: Mevcut Turkcell kullanıcısı olarak Lifecell'e geçiş yaptığımda ekstra olarak internet kazanma şansım var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepcep34 -- 8 Mart 2018; 14:20:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Normal arama yaparken Bip'ten arama yapın gibi bir bildirim alıyor musunuz?

Not: Mevcut Turkcell kullanıcısı olarak Lifecell'e geçiş yaptığımda ekstra olarak internet kazanma şansım var mı?

Var yaani indir 1 gb haftalık yaanide 20 arama yap 1 gb haftalık al ve her ay yaaniden 20 arama yaparsan 1 gb haftalık hep verecek kim 1 gb ister yarışması var 12.soruya rahat geliyorsun haftalık 500 mb veriyor 1 ayda 2gb yapar 15 soruyu bilirsen 1 gb haftalık aylık 4 gb yapar

• Pekı uzun sürdü mü ? Hem Vodafone hem Turkcell de işlemlerin ?

Çok gidip gelmek , beklemek istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak550 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Paketi satın aldım. Taahhüt bitimi 24'nden sonra kullanmaya başlayacağım. 55 TL turbo paket yerine bunu tercih ettim. 11 yıldır Turkcell'deyim çok para verdik, biraz da az ödeyelim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.