Şimdi Ara

silinsin (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
3
Favori
6.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nes, Snes ve Mega Drive oynamaya doymuyorum.

Ninja Gaiden bitti (o kadar çok bitirdim ki).

silinsin
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 20 Ekim 2020; 22:16:51 >
  • silinsin
    Ghost Rider Gba da grafikleri güzel ve PS2 için de öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metroid Fusion bitti (GBA). Çok keyif aldım. Düz görevlere odaklandığım için gizli parçaları es geçtim (sonuç %63) silinsin 

silinsin

silinsin

silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 16 Kasım 2020; 22:35:57 >

• vakit kiymetlidir.oyunlara harcadigimiz vakti ileride aramayalim oyun keyfi alinca birakilmali.

silinsin

gunde 1 saat uygun.

link mezarliga girer ve yagmur yagmaya baslar simsekler cakar..iste o zaman joystick i birakir sadece yagmuru dinlersin.

ve gercek kafanda cakar...

oyun ayni oyundur bolum ayni bolumdur disarida yagmur ayni yagar ancak ilk oynayistan bu yana 22 yil gecmistir...cocukken kagni hizinda sonu gelmeyecek gibi akan zaman simdi oynadiginda geriye bakip roket hiziyla gectigini gorur ve urperirsin joystigi bu sefer temelli birakirsin...zaman endisesi ve gercekler oyunlardan ayni keyfi almaniza engeldir.yillar gecmis oyun defalarca bitirilmis zaman akip gitmistir....tekrar oynamaya vakit olur mu allah bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 19 Kasım 2020; 23:13:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Donkey Kong 2 Super famicom'da tekrar oynamaya başladım .Her sene bir kez bitirip keyif alırım oyundan.Güzel oyun gerçekten...

• Sıkı bir Adventure Island hayranıyım. Serinin 4. ve son oyununu bitirdim (Hudson's Adventure Island 4). O dinozorlar var ya, o kadar tatlı ki silinsin 

silinsin

Streets of Rage 2 de nasibini aldı.

silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 25 Kasım 2020; 20:26:23 >

• Bende segacıyım en sevdiğim oyun Alaaddin ve Judge dredd di . Maalesef çok fazlasını oynayamadım okul ve oyun bulamadığımdan o dönem. Pc1 çıkınca yazın full oyun oynuyorduk arkadaşlarla onlar daha keyifliydi. Ama Alaaddin çocukluğumu hatırlatıyor.

• https://m.youtube.com/watch?v=t3UsDzXKdbQhttps://m.youtube.com/watch?v=t3UsDzXKdbQ

judge dredd in arcade versiyonu nun retro havasi da iyidir.bu oyuna nette unreleased yazilmis ama bunun kabinini izmir de bizzat gordum.

retro dendi mi oyle olmasada akla bioshock gelir.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=myzFQ-1ODyI

dh nin yeni video ekleme sistemi iyi calismadigindan link olarak kaldilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 30 Kasım 2020; 1:26:55 >

• Bu haftayı Sega Eswat'a ayırdım.

silinsin
  • Bu oyunu bilmiyordum, güzelmiş. Çizimler biraz Super Star Wars'a benziyor.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Oyun tam bir Sega klasiğidir.Atari salonlarında oynadığımız cyber police oyununun benzeridir.

• Virtua striker 2 ve ustune cila olarak da Capcom vs Snk:Millenium Figt

silinsin
    silinsin

• Bir arcade klasiği olan Toki'yi bitirdim (Nes):

silinsin silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 6 Aralık 2020; 21:11:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 7 Aralık 2020; 5:2:5 >
  • Bu haftayı da Paradıus'a ayırdım.Keyifli bir oyun.

silinsin
  • Parodius Gradius'un Parodisi olsa gerek :) Oynamak kısmet olmadı.

The Flintstones: The Rescue of Dino & Hoppy

silinsin

The Flintstones: The Surprise at Dinosaur Peak!

silinsin

İkisi de bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dynamite deka ex ve esp rade

bizim orjinalden yana leon un emulator ekranida pek tatliymis oh shon shon yeah ya...noooldu pasinyan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 13 Aralık 2020; 3:1:11 >

• Earthbound bitti silinsin 

Oyun çok güzel! Snes'in kültlerinden. Rpg sevenler kaçırmamalı!

silinsin
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 22 Aralık 2020; 16:1:31 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.