Şimdi Ara

silinsin (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacı hangi şehir hangi Üniversite? Doğu tarafındaki üniversitelerden birindeysen hiç aklının ucundan bile geçirme. Batıda ve küçük şehirdeysen aklından geçir ama yeltenme. Batıda ve büyük şehirdeysen denemeye değer. Konuda kendimi gördüm. Bende farklı tiplere acayip ilgi duyuyorum. Renkli göz olmazsa olmazım. Sarışın turuncu ve kızıllara bayılıyorum. Beğendiğim kızlarda herkesin beğendiği kızlardı. Bir şekilde gidip konuşuyorum. Arkadaşlıkta oluyor ama devamı gelmiyor. Çıkmaya ikna edemiyorum. Artık pes ettim. Hayırlısı

• Boy ve kilo kaç hocam? Vücudun atletik mi yoksa yağlı mı, temizliğine ve dış görünüşüne önem veriyor musun? Bunlar önemli şeyler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

Hacı hangi şehir hangi Üniversite? Doğu tarafındaki üniversitelerden birindeysen hiç aklının ucundan bile geçirme. Batıda ve küçük şehirdeysen aklından geçir ama yeltenme. Batıda ve büyük şehirdeysen denemeye değer. Konuda kendimi gördüm. Bende farklı tiplere acayip ilgi duyuyorum. Renkli göz olmazsa olmazım. Sarışın turuncu ve kızıllara bayılıyorum. Beğendiğim kızlarda herkesin beğendiği kızlardı. Bir şekilde gidip konuşuyorum. Arkadaşlıkta oluyor ama devamı gelmiyor. Çıkmaya ikna edemiyorum. Artık pes ettim. Hayırlısı

bilkent university. imzada yazıyor o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendi0

Boy ve kilo kaç hocam? Vücudun atletik mi yoksa yağlı mı, temizliğine ve dış görünüşüne önem veriyor musun? Bunlar önemli şeyler...

183-74 fitim ama tip yok. kişisel bakıma önem veririm.
  • Kardeş sevme sonra çok üzülürsün yolun basındayken bırak

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbattal

Kardeş sevme sonra çok üzülürsün yolun basındayken bırak

bir kere sevdim zaten daha da aşık olmam. tek amaç varoluşsal yalnızlığı dindirmek.
  • Bilkentin kütüphanesinde ise merak ettim açıkçası bu kızı, uğramakta fayda var:)

• hee ben asosyalım kardeş benim muhabbetim burda biter soda varsa içeriz

• Hocam tip yoksa karizma yapın? Bi duruşunuz olsun mesela bi stiliniz olsun her şey tip değil

• Öyle birşey var ki ama size vermeye gelmez. Kimleri kimleri peşinize takarsınız. İstediğin kişiyi çat peşine takarsın. Ama sizin yolunuz yol değil. Bir kız siz tipsiz olsanız da sizi severse arada irtibat iletişim alaka olur mu? Olur. Demekki herşey sevmekle oluyormuş. Kalpler ancak kimin elindedir? Allahın. Bende öyle şeyler var ki dediğim gibi size vermeye gelmez freni patlamış kamyon gibi nefsiniz sizi helak eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: lolnickversene

Hocam tip yoksa karizma yapın? Bi duruşunuz olsun mesela bi stiliniz olsun her şey tip değil

her şey tip, giyimime saçıma başıma falan çok dikkat ederim. o kızın beni sevmesi için her şeyimi verirdim ama ne kadar istesem de olmayacak, niye? TİPSİZİM. keşke doğmasaydım :(
  • Tipik Türk kızı önce biraz ümit verecek sonra tersleyecek

Hayat devam ediyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: hadi gel buluşalım

quote:

Orijinalden alıntı: lolnickversene

Hocam tip yoksa karizma yapın? Bi duruşunuz olsun mesela bi stiliniz olsun her şey tip değil

her şey tip, giyimime saçıma başıma falan çok dikkat ederim. o kızın beni sevmesi için her şeyimi verirdim ama ne kadar istesem de olmayacak, niye? TİPSİZİM. keşke doğmasaydım :(

Bi tipini atar mısın merak ettim kızım fikir vercem

• PhiLum P kullanıcısına yanıt
    Çene yapısında var hocam . yayık çene o derece sivri yapıya kaymaz diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam inanın özgüven olacak, ama bu öyle görünmeye çalışmak değil. Tip bazal değil.

• Barad-dûr kullanıcısına yanıt
    yanlıs dusunuyorsun hocam, 17 yaşındayken kutu gibi çeneye sahip olmasını beklemiyordun herhalde yaşla alakalı o dediğin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.