Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsO6 -- 30 Ocak 2020; 20:41:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Geçmiş olsun. Hasar sadece bu görünen kısım mı? Şayet sadece bu işe 1200tl hasar nasıl çıktı ben o kısmı çözemedim?

Sorunuza gelirsek. Çarpan araç bu işe karakola gidip şikayetçi olun görüntü ile beraber araç sahibine elbet ulaşılacaktır. Sigortacının ile de bir görüşün gerekirse onlarda araç sahibine ulaşıp zararın tazminini hallederler.

• polis uğraşmadıysa mahalle muhtarı mı uğraşacak acaba ?

kasko firmanıza söyleyin, bence onlar uğraşır. çünkü adamın sigortasına başvurur gerekirse de dava açar para alırlar, hatta değer kaybını da alırlar. diye biliyorum. bir arkadaşta böyle bir durum olmuştu.
  • Geçen günlerde Kadıköy'de kazaya karıştım. Polis 45 dk gelmedi. Sonra mecbur tutanak tutup devam ettik. Adamlar üstüme yürüyor diyorum. Kimsenin umurunda değil. Biri çekse bıçaklasa hiçe gideceğiz.
  • eeey benim bacılarımın arabasına çarptılar deyin gelirler

geçmiş olsun.polis ceza kesmekten, cam filmi tuzağı kurmaktan başka bi iş yapmıyor .belki talimat alırsa gelir.

• Polisler artık ortalarda yoklar, var mı gün içinde -sıklıkla- ekip otoları gören? Tek tük bazen...

Şehir içinde trafik ekibine rastlamak mümkün değil, trafik polislerini bile hatırlamaz olduk.
  • Öncelikle geçmiş olsun. Çarpan araçta cam filmi var galiba. Konuya bu açıdan yaklaşırsanız, polis ilgilenir bence. Bu aralar cam filmiyle çok ilgililer!
  • Ne demek uğraşmadılar yahu Muz Cumhuriyeti mi lan burası ne hallere düştük.

Hangi karakola gittiysen direk bimere ve cimere şikayetini yaz. Bu iki kanal şu an en çok işleyen mekanizmalar.
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    bıcaklandiktan sonra aricaksin.. yoksa zor.. yeni sistem boyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Polisler artık ortalarda yoklar, var mı gün içinde -sıklıkla- ekip otoları gören? Tek tük bazen...

Şehir içinde trafik ekibine rastlamak mümkün değil, trafik polislerini bile hatırlamaz olduk.

Önemli biri geçeceği zaman her köprünün üzerinde 1 ekip otosu her kavşakta 2 ekip otosu görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Polisler artık ortalarda yoklar, var mı gün içinde -sıklıkla- ekip otoları gören? Tek tük bazen...

Önemli biri geçeceği zaman her köprünün üzerinde 1 ekip otosu her kavşakta 2 ekip otosu görebilirsiniz

O zamanlar pıtırak gibi çıkıveriyorlar .
  • Aynı olay benimde başıma geldi.Ne yazıkki sizin kadar şanslı değildim.Çarpan kişiyi kimse görmemiş hiçbir kameraya da yansımamış ne hikmetse.(Aracım işlek yerdeydi) 400 tl ye cebimden yaptırmak zorunda kaldım.Siz bu aracın plakasını almışsınız peşini bırakmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.