Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC422BF28 -- 27 Aralık 2017; 22:3:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hafi biraz motive edim seni

Yurt disinda kizlar teklif ediyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11 52 7 -- 1 Ekim 2017; 22:33:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Hafi biraz motive edim seni

Yurt disinda kizlar teklif ediyormus

kizlardan yana umudum kalmadi hocam artik. muhtemelen die virgin olacagim :d

• Up. Hic sevgilisi olmamis cogu forumdasin kendini boyle avuttuguna eminim. Arkadaslar dokun icinizi bu işin cozum yolunu beraber arayalim.

• Tipsiz degilim utangac degilim param yok.

Kucuk bi sehirde yasiyorum sosyallesemiyorum tabi para da yok. Guzel kiz da az. Yasadigim yer çok sıkinti. Bi kurtulamadim.

• Gerçekten çirkin olabilirsin ama genelde bu kendine bakmamaktan, kilolu olmaktan falan oluyor.

Sadece guzel bir sac kesimi bile ozguveni 2 ye katlayabiliyor, kendimden biliyorum.

Utangaçlik ise kafanda buyutmekten her şeyi. Evet bazi seyleri buyuteceksin istemsiz ve ne kadar ugrasirsan ugras senelerce oyle olacak. Ama eninde sonunda asacaksin.

O yuzden git ve sacini kestir. Sakalini kes ve ya duzgunce sekillendir. Yuz nemlendiricisi al, herkesin isine yariyor. Duş al her gün. Dik yuru. Zor seyler degil, bazen yapmak istemeyeceksin. Dogal. Yuzumde anormallik yoksa tipsizligin kalmayacak. Gulumse ayrica.

Git 30 liraya 5 lik 2 li dumbell al. Kiloluysan kilo ver. Fakirlik bir bahane olamaz asla.

En onemlisi gozunde cok buyutmemen. Asosyalim diyorsun, bunu cozmek icin ne yaptin? Neler hissettigini biliyorum. Ne dusunecekler, ne diyecekler diyorsun. Neredeyse herkes boyle dusunuyor zaten. Abartma bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

Tipsiz degilim utangac degilim param yok.

Kucuk bi sehirde yasiyorum sosyallesemiyorum tabi para da yok. Guzel kiz da az. Yasadigim yer çok sıkinti. Bi kurtulamadim.

Genc ve kendini bilen kizlar genelde paraya bakmaz. Bi kafede cay ismarlayacak kadar dami paran yok? Eger universiteli degilsen henuz dert etme. Universite yepyeni bir baslangic. Part time is bulursun ve cevrende bir suru kiz olur veya hic kiz olmaz bolumune gore. Sececegin bolumdeki kiz sayisi da bir kriter olsun bence zira en cok vakti okulda gecireceksin ve hep oradaki insanlarla takilacaksin.

• her şey seks değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börcır

Gerçekten çirkin olabilirsin ama genelde bu kendine bakmamaktan, kilolu olmaktan falan oluyor.

Sadece guzel bir sac kesimi bile ozguveni 2 ye katlayabiliyor, kendimden biliyorum.

Utangaçlik ise kafanda buyutmekten her şeyi. Evet bazi seyleri buyuteceksin istemsiz ve ne kadar ugrasirsan ugras senelerce oyle olacak. Ama eninde sonunda asacaksin.

O yuzden git ve sacini kestir. Sakalini kes ve ya duzgunce sekillendir. Yuz nemlendiricisi al, herkesin isine yariyor. Duş al her gün. Dik yuru. Zor seyler degil, bazen yapmak istemeyeceksin. Dogal. Yuzumde anormallik yoksa tipsizligin kalmayacak. Gulumse ayrica.

Git 30 liraya 5 lik 2 li dumbell al. Kiloluysan kilo ver. Fakirlik bir bahane olamaz asla.

En onemlisi gozunde cok buyutmemen. Asosyalim diyorsun, bunu cozmek icin ne yaptin? Neler hissettigini biliyorum. Ne dusunecekler, ne diyecekler diyorsun. Neredeyse herkes boyle dusunuyor zaten. Abartma bunu.

Tesekkurler tavsiyeleriniz icin hocam bu dediklerinizi genelde uygulamaya calisirim ama bi yerde hep boşa cabaliyormusum gibi hissediyorum ve erkenden pes ediyorum. Ama benim deginmek istedigim nokta kendimi efendi iyi erkek diye kandırışım farkına varışımdı Sanirim bunun farkina vardigima gore bir seyleri degistirmek ve cabalamak daha anlamli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: netstat

her şey seks değil

Hocam size kesinlikle katiliyorum ama benim temel hedefim karşı cinsten birilerinin beni sevdigini veya en azindan sevme potansiyelinin olabilecegini bilmek. Yoksa sevgili ve seks teferruat.

• silinsin

• Bunun farkina varman basli basina bir gelisme. Zihinsel olarak olgunlasmaya basladigini gosterir. Gerisinin gelmesi sana bagli. Depresyon vs bir problemin yoksa kendinin begendigi biri olmak cok zor degil.

• Yav düde bosver.
  • Ya anlamamız gereken nokta şu
    Eğer efendi isek her yerde efendi olmamız gerekir
    Adam sokakta önünden geçen kızın muhabbetini arkadaşıyla yapıyor sonra ben efendiyim kızlar yanaşmıyor diyor bu şerefsizliktir
  • Tamam da efendi erkeklerin de cinsel istegi vardir zaten efendi kizlarin da vardir istekleri hayalleri. E tabii ki firsatin olsa sevgilin olurdu. Efendi bir kizin da olurdu. Neyin tartismasi bu anlamiyorum. İnsan hem efendi hem asosyal ozguvensiz olabilir. Bence hepsinin de cani cehenneme. Cahillik mutluluktur bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trust.Me

Ya anlamamız gereken nokta şu
    Eğer efendi isek her yerde efendi olmamız gerekir
    Adam sokakta önünden geçen kızın muhabbetini arkadaşıyla yapıyor sonra ben efendiyim kızlar yanaşmıyor diyor bu şerefsizliktir

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

silinsin

bu ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainfall2535

quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

silinsin

bu ne?

Gay unicorn anne ve babasına gay olduğunu açıklıyor. Anne ve babasıda zaten farkında olduğu için "ne büyük sürpriz hiç anlamamıştık, iyiki söyledin" diyor.

Konu sahibi "itiraf ediyorum, asosyalim" diyor. Ey konu sahibi "DH de takılıyorsan zaten büyük ihtimalle asosyalsindir" diyorum.

• Aynı durumdayım ve katılıyorum. Tip fazla yok ve çekingenim. Bu durumun sorumlusu benim. Efendilik hikaye. Genelde kimse kötü niyetli değil zaten. O yüzden efendi olmak artı özellik katmaz, sizi ortamlarda sivriltmez. Yalnız çözümünü bilmiyorum. Özellikle yeni insanlarla tanışmakta zorlaniyorum.

• aynısı kaynımdada var

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.