Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorah Mormont -- 8 Ağustos 2017; 20:59:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• var, aşkını sakla sakın kimseye gösterme.umutlarını da bi tezgaha koy lazım olacak ilerde
  • bence çok iyi geleceğin en önemli mesleklerinden biri olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçükken hep meteorolog olmak istemiştim hayalimi sen gerçekleştir
  • ne istiyorsan yaz kardeş benimde tm3 29k 355klık bölümü yazcam
  • atanmasını iyiydi diye hatırlıyorum mantıklı bence
  • Yarin ankarada hava kac derece?

• Güzel bölüm, başarılar dilerim şimdiden.

• Orda havalar nasıl?

Güzel bir bölüm bence hocam.

• bu bölümde en iyisi itü mü

• hocam sayısal olsaydım ya meteroloji ya veterinerlik ya da eczacılık yazardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karadeniz Kemençe

hocam sayısal olsaydım ya meteroloji ya veterinerlik ya da eczacılık yazardım.

(kararsızlık seviyem)

• Aslında çok güzel bir bölümdür hayırlı olsun. Meslek ile ilgili merak ettiğin her şeyi sorabilirsin, bir tanıdığım aracılığı ile cevaplayabilirim. Birçok araştırma alanı mevcuttur meteorolojide. Mezun olduktan sonra Ankara'daki genel müdürlüğe ataman olursa çok da iyi olur. Kadrosu gittikçe gençleşmektedir. Yurt dışı imkanı da fena değildir; brifinglere katılımcı olarak gönderilebilirsin. Uluslararası etkinliklere katılabilirsin. Yurt dışı olmasa bile şehir dışına muhakkak sıkça gidersin. Alanında uzmanlaşırsan ders dinlemek için değil ders vermek için gönderilirsin. Fakat öncesi için pek bilgim yok, yani üniversite kısmı. Hocaların fazla zorladığını biliyorum dersleri boşlamaman lazım. Belki durum değişmiştir bilmiyorum ama sen yine de boşlama, başarılar.

• düştengüzel kullanıcısına yanıt
    Neden ve hangi bölüm şehir evinize yakın felan diye mi

• ben bu konuda yazılanları neden göremiyorum ya
  • Şu an tercih dönemi bitti ama yine de yazayım. Babam yaklaşık 30 yıllık meteoroloji mühendisi. Ondan bildiğim kadarıyla yazayım. Şu an sadece iki üniversitede bu bölümün olmasından dolayı öğrenci az olmasına rağmen iş imkanları sıkıntı. Samsun Üniversitesi mezun verdi mi onu bilmiyorum ama o üniversite ile mezun sayısı daha da arttı ya da artacak. Babam DSİ'de çalışıyor geçen sene sadece iki meteoroloji mühendisi alınmış. Bazı devlet kurumları da cüzi sayıda alıyor böyle. Bölüm hidrolojiyi de kapsadığı için iş alanı biraz artıyor bir şekilde bulunur bir yerler ama meteoroloji alanında çalışmak daha zevkli olurdu. Bunların dışında cidden güzel meslek cool bir havası var Şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LIKE A BOSS

Şu an tercih dönemi bitti ama yine de yazayım. Babam yaklaşık 30 yıllık meteoroloji mühendisi. Ondan bildiğim kadarıyla yazayım. Şu an sadece iki üniversitede bu bölümün olmasından dolayı öğrenci az olmasına rağmen iş imkanları sıkıntı. Samsun Üniversitesi mezun verdi mi onu bilmiyorum ama o üniversite ile mezun sayısı daha da arttı ya da artacak. Babam DSİ'de çalışıyor geçen sene sadece iki meteoroloji mühendisi alınmış. Bazı devlet kurumları da cüzi sayıda alıyor böyle. Bölüm hidrolojiyi de kapsadığı için iş alanı biraz artıyor bir şekilde bulunur bir yerler ama meteoroloji alanında çalışmak daha zevkli olurdu. Bunların dışında cidden güzel meslek cool bir havası var Şimdiden hayırlı olsun

kendini daha kolay öne çıkarabilir az kisi oldugu icin.tabi seviyorsa bolumu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.