Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorah Mormont -- 8 Ağustos 2017; 20:58:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UP +++++
  • O iş öyle olmuyor hele diş hekimliğinde. Hem pratik derslerin olucak yetiştirmen gereken ödevlerin hemde sınavların olucak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam derslerine çalışınca başarı elbette gelir ama yatay geçişin garantisi yok diş gibi bir sağlık sektöründen mühendisliğe yönelmenede bir şey diyemem eğer mühendislik istemiyorsan mezuna kal gitsin.

yok ben mühendislik yaparım severim diyorsan mühendislik yaz.

ama illede diş olsun hiç bir meslekte kendimi göremiyorum diyorsan da ücretli seçip derslere asılcan ama geçememe riskinide göze alıcan geçemezsen sonrası için ne olur bunu da düşün.

bunları yazarken aklıma güzel bir şey geldi hocam.

siz derslere çalışın yatay geçiş olmazsa bile belki başarı bursu alırsınız ücret ödeme gibi bir durumda da kalmazsınız ama üniyide iyi arastırın riske atmayın derim.
  • up

• O iş yaş hocam çoğu üniversite lys taban puanına da bakıyor. Üstelik senin gibi düşünen birçok kişi var.

Yıllık kaç k verebilecek gücün var bilmiyorum ama ukraynada ing tıp 4bindolar senelik eğer çok istiyorsan bir düşün.

Eğer kaldıramazsan mühendislik yaz. Veterinerlikte düşünebilirsin.

• Bence oraya gitme, vakıfta 1 sene karşılayabilirim Demiş baban. Ya geçemezsen başka bir üniye

• BU MANTIKLA SAKIN YAZMA PATLARSIN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.