Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuyup yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

YÖNETİCİLERDEN KONUYU KALDIRMASINI RİCA EDİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaranlıktaYaşayanAdam -- 10 Mayıs 2017; 1:9:12 >

• sende onu beğendiysen muhabbete girin hocam.

gerisi Allah Kerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serin hikaye kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Tam oku hocam ya kız güzel ama hayatımı etkileyecek bi karar.
  • Blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldo1Numara -- 10 Mayıs 2017; 0:25:45 >
  • Ronaldo1Numara kullanıcısına yanıt
    ya olum hepiniz mi değişiksiniz ya, adam gibi bişey söyleyin dh li diyoruz dertleşiriz diyoruz, yapmayın böyle şeyler
  • Üniversiteye gelmişsin, hayatının kararını verecekte değilsin. O halde arkadaş olmaya bak, hoşlanırsan zaten ilerlersin.

• ünide kızlar teklif ediyomuş gerçekten
  • 2 sini bir arada dene. Belki sevgilin olunca derslere daha çok asılırsın.

Şey geliyor aklıma :

Ben lisedeyken o gün sevdiğim bir program varsa dersleri okulda hızlıca bitirip , eve gidince rahat rahat tv 'mi izlerdim. Ama o dar vakitte aldığım verimi normal evde çalışsam alamazdım (kötü örnek ama bunu şu anki durumuna uyarlayabilirsin )

TABİ BU İYİ TARAFTAN BAKMAK :) Sürekli mesajlaşmaktan ve konuşmaktan normal işlerine bile odaklanamama durumun var. Dikkat et derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "sınavlarım bitince bir yerlere gezmeye gidip konuşabiliriz falan dedim "

Bu şekilde yap. Biraz birbirinizi tanıyın. Tanıdıktan sonra bağlanma durumu olursa çok sorun olmaz kanımca derslerine. Çalışmanı engelleyecek değil ya

• cakgalkarlos kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam ya kızla da iletişim kurarken biraz sıkıntı yaşıyorum dil yüzünden, konuşurken 10 kere düşünüyorum yanlış anlar falan diye artık ne konuşacağımı belirleyip kibarca arkadaş olalım demeyi düşünüyorum, yoksa okul işi yatacak zaten dersler kötü, eğer bu şekilde sevgili olmayı kabul ederse benim okuluma 2-3 yıl daha katlanırsa böyle şans verelim diyicem.
  • Hacı yalnızsan işn olurunu düşünmeye çalış bence . Kızı tanımaya çalış . Konuşun biraz . Ama fazla yüz verme . Yine sen kaçan ol yani . Kovalayan pozisyonuna düşersen olmaz o iş . Baktın kız iyi denemekten zarar gelmez . Yani az çok kızı gözlemlemişsindir tüm sene gözüne çarpmıştır nasıl biri karar ver işte ona göre kopar işi.
  • Demek istediğim o değil, yani ark olarak kalalım deme bence, tanı yani o açından dedim.

• Hocam inan hiç aklımda yoktu, kız kovalayan bi tipte değilim, kullanıcı adımdan da anlamışsındır, okul ev - ev okul, kampüste takıldığım yok ders bitince direk eve kaçıyorum, kızı o gün ilk defa gördüm 1000 lerce kız var yani sadece bizim bölümdekilere göz aşinalığım var, tam bi asosyalin tekiyim ama insanlardan bilerek kaçıyorum geçmişte yaşadığım bazı kötü tecrübeler yüzünden insanlarla kolay samimi olamıyorum, konuşurken çekinme falan olmuyor ama 2.senemde olmama rağmen 100 kişilik bölümden 3-5 kişi anca tanıyorum yani. Garip bir insanım ama yorumlarınızı dikkate alıcam sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaranlıktaYaşayanAdam -- 10 Mayıs 2017; 0:42:15 >
  • Hangi bölümde okuyorsun merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıktaYaşayanAdam

Tam oku hocam ya kız güzel ama hayatımı etkileyecek bi karar.

:D

• cakgalkarlos kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağol yorum için, biraz daha düşünüp bi konuşma metni hazırlamam lazım yoksa sıkıntı olacak
  • Konu nick uyumu :D

• shuskhun S kullanıcısına yanıt
    Elektrik-Elektronik mühendisliği
  • Okumadım csb

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.