Şimdi Ara

Lise Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben lise 1 e gidiyom meslek lisesi bana sınifta bikaç kişı çok bulaşıyodu dalga geçiyolardı,iteliyolardı,kakıyolardı,vuruyolardı bende onlara vursam da değişen bişey olmuyodu daha da kötü oluyodu bide ben çevremden, ailemden dolayı kavgacı biri değilim gece hep uyuyamıyodum üzüntüden stress ten okual gitmek istemiyodum annem le babam da neyin var diyodu sölemiştim. Herşeyi anlatmıştım ,onlarda okula geldi müdür yardımcısına olayı anlatmışlardi dilekçe yazmışlardı çocuk mutsuz okula gelmek istemiyo psikolojisi bozulcak hep üzgün diyolardı hocada biz biliyoz bunların ne olduğunu tamam demişti onları çağırmıştı bağırmıştı,kızmıştı, üzerlerine suç ta atmış başka sınıftaki sırayıda siz kırmışınız ne demiş.Bebeler de üzgün olarak sınıfa geldiler biz sana naptik ta dediler sıniftakı diğer arkadaşları da sıkıştırdılar konuşmayın bunla diye sıniftaki kimse benle konuşmuyo ,konuşturmuyolar sınıf değiştirsem o şikayet ettiğim kişilerin başka sınıfta arkadaşlarıda var onlara da söledi başka sınıftada benle konuşmazlar,okul değiştiremiyom da okulların kapanmasına az kaldığı için annem le sağlık ocağına gitsek aile hekimine olayı açıklasak rapor verir mi aile hekimiyle çok samimi sadece sınavların olduğu gün okula gitsem hiç okula gitmek istemiyom kimse benle konuşmuyo dersi zaten zor anlıyodum hiç anlamıyom,tad dökmüyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan1840 -- 29 Eylül 2021; 18:13:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onları görmezden gel. tepki verdiğin zaman, daha çok üzerine giderler. eğer onlara kanıp, seninle ilişiğini kesenler içinde hiç üzülme. gerçek dostlar, zor zamanlarda belli olur. sana sınıf dayanışması bahanesi öne sürenlere de aldırma. çünkü bunun ne anlama geldiğini bile bilmiyorlar. sadece derslerine ve sana verilen işlere odaklanmalısın. onlara karşı intikam almanın en iyi yol, başarılı olmaktır. onlar başarılı olamadıkları için, başkalarını önünü kesmeyi tercih ediyorlar.
  • böyle durumda aslında yapman gereken onlara ayak uydurman zaten seneye hepsi akıllanacak olgunlaşacaklar ancak sen resmi kanallardan gitmişsin sana meslek lisesi çıkışlı olarak tavsiyem okul değişebiliyorsan değiş değişemiyorsan kendine bir kanka bul ve derslere ağırlık ver
  • Maalesef okullarımızda bu tip dengesiz çocuklar fazlasıyla var. Görmemezlikten gel, yalandan ayak uydur ve fazla samimi olma zaten ayrılacaksın. sabret. bende çok çektim o durumlardan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.