Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

silinsin

25
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Giriş
    1011 Mesaj
    pantheonun olayı snowball. top lanede ignite alman lazım ki karşındakini ezip snowball olup oyunu götür. ancak ignite aldığın için camp yeme riskin var ve eğer karşı top laneden geriye düşersen boşa gitmiş oluyor top lane. yani 4v5 oynuyorsun. çok riskli şamp
    |
    |

Hocam ormancısına yardım etmiyorsa minyonlar gelmeden çalıda kılıçlar çekiliyor hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EverChanging kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben hep tek giriyorum ondan takımdakilerle iletişim zor oluyor.tf yapıyoruz bizden 2 kişi kalıyor rakip komple ölüyor adamı sss manyağı ediyorum adamlarım doğmasına 40 saniye var inhi açalım diye adam canını işaretliyor(%4'kalmış) sonrada Base atıyor koordinede sıkıntı çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.verdoux2017 -- 10 Mart 2017; 21:25:53 >
    |
    |
    Oozed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    BéTo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Pantheon un early si bayağı güçlü. Jungle dan yardım almadan lane i domine etme ihtimalin bayağı yüksek. Burda devreye giren kısım roam atabilmen. Rakibe nefes aldırıyorum derken başka lane e baskı veya sonuç alman. Yinede oyunun her aşamasında bir malphite ı daha kesin görüyorum pantheon a karşı.

|
    |

Dediğim gibi.Panteon koordineli takımlarda tf lerde de iş yapar ama birlik yoksa early ve mid gamede tek başına iyidir ama sonra maalesef sıkıntı çıkar.Yanında arkadaşlarla oynıyacaksan filan bence yine de seçilir.Misal:"Şimdi u atıyorum şu noktaya,hadi sona kreşendo,w atıyorum dal adama" vb vb.
    |
    |
    m.verdoux2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
SEO
Lastik Fiyatları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,224
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.