Şimdi Ara

silinsin (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
8
Favori
4.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Keşke baktıkları para olsa onda sıkıntı yok daha çok paraya bakıyorlar.

Yani şunu demek istiyorum 10 buldularsa hemen 20 arıyorlar 20 buldularsa 30 arıyorlar.

Kimisi çıtayı en tepeye koyuyor 30 değil 300 buluyor o da gidip 301 arıyor yada 300 lerin birincisini.
  • Bende sevdiğim erkek için yaptıklarımı yazayım madem.
    Mesela onun yapabileceği tüm sürprizleri ben ona yaptım bir gül almadığım kalmıştı neredeyse.
    En son ona onun hakkında bir kitap hazırlarken de benden ayrıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26B472C85 -- 1 Ağustos 2016; 22:38:46 >
  • Otobüsün peşinden koşmuştum. Salak telefonla konuşacağım diye görmemişti.
    Duvara çıkma teklifi yazıp ona göstermiştim.

Edit: Şimdi aklıma geliyor, her gün evine giderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 1 Ağustos 2016; 22:46:46 >
  • Bütün yazılanları okutum şu cevapı çıkartım mantıklı olarak görücü üsulü daha iyi gibi görünüyor ikinciside yabancı kızla evlenmek çok daha iyidir .Örnek vermek gerekirse bizim karşı komşumuz yabancı kızla evli
    bakın şimdi detaya giriyorum. bunlar evlenince 2 sene kız oglunun annesinin evinde kaldı tabiki annesi başka eve çıkmak istyor oglusu mutlu olsun diye ama kız ne gerek var hem ev büyük hemde masrafa girme demiş birde kız bütün yemekleri kendisi yapıyor mutfaga bile iş yaptırmıyor oglunun anasına tabi en son sokakta karşılaştık oglunun annesiyle bizle konuşurken ben böyle bir gelin görmedim dedi bizim türk gelinler hikaye diyor benim yabancı gelinim kadar olamazlar diyor geçen sene annesi başka eve taşıntı kendine daire aldı sırf çoçuklar mutlu mesut yaşasınlar diye. şunu demek istyorum türk kızları hikaye kardeşim tek yapabildikleri kendilerini boyamak
    ve tabiki paracı özeligi sükse yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

Çok haklısın. Kadınların %99 u bu zihniyette maalesef. Asıl trajikomik olan şey ise erkeklerin çok büyük bir kısmının sevgilisinin veya eşinin kalan %1 lik kesimde olduğunu sanması 😃 Allah herkesi içi dışı bir insanlarla karşılaştırsın, kadın erkek herkes her hatayı yapabilir geçmişinde, ama seviyorum diyosa ölesiye sevsin.

Aynen öyle çok güvendiğim bir ilişkim olmasına rağmen asla kapılar ve ihtimalleri kapatmıyorum o %1 lik kısımda olduğuna kendini inandırdığı an erkeğin bittiği an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcubrcu

Bende sevdiğim erkek için yaptıklarımı yazayım madem.
    Mesela onun yapabileceği tüm sürprizleri ben ona yaptım bir gül almadığım kalmıştı neredeyse.
    En son ona onun hakkında bir kitap hazırlarken de benden ayrıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınıfta tenefüse bile çıkmayan ben, her tenefüste, her fırsatta dısaridaydim. Sırf onu gorebileyim diye. Benden bir yaş küçüktü. Çok fazla göz göze gelirdim. Lise bitti, ben bi aksiyon gosterip bisey demedim kıza. Onun da isteği var gibiydi. Akıllı uslu bi kızdı. Arada aklima gelir neden konuşmadık diye kizarim kendime. Ama olsun yaşadıklarım kötü de olmadı. Onun sayesinde, onun haberi olmasa da sosyallestim, spora başladım vücudumu düzelttim, kendimi değiştirdim, kimseye ezdirmedim. Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 2 Ağustos 2016; 11:44:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RuthlessRiu kullanıcısına yanıt
    Böyle bir durumda odun verilip geçilir.
  • Thoughtful kullanıcısına yanıt
    Tek eksik konuşamama cesareti gerisi on üzerinden on
  • Başlık şu olmalıydı
    1 kız yüzünden hayat nasıl mahvedilir. Herkes kız yüzünden sınıfta kalmış ailesiyle tartışmış. Bazıları kızın arkasından kötü şeyler söylemiş, erkek adam ayrıldığı kızın arkasından konuşmaz.

• BU SEMTTE ÇOK MERMİ ATILDI BEN Bİ TEK SANA VURULDUM ZALİMİN KIZI

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi birini anlatayım ki onca aptallığın, saçmalığın bilemedim..
    7 senedir halen acısını çekip hayatımı mahfettiğime mi yanayım yoksa sağlığımı kaybettiğime mi yanayım?
    Yada hayatımı yaşarken dünyada iken Nasıl cehenneme çevirdiğimi mi?

İşin en kötü yanıda bunca şeye rağmen halen seviyor olmak şimdi çağırsa hiç düşünmeden gidebilecek olmam..

• Cuma namazına gitmedim
  • Cluptechno kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu nerden gördün onu anlat önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.