Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
235
Cevap
8
Favori
4.124
Tıklama
Giriş
    529 Mesaj
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MevsimlikDisci -- 19 Kasım 2019; 0:14:46 >

• Yaş 23. 3 yılımı verdim paraya değişti beni, gitti ayı bir kodamanla evlendi. Adam bunu aldatmış ve şiddet uygulamış boşandılar. Sonuç? Ben mutluyum, o mutsuz, o kaybetti ve ben kazandım.

Babasını vurdum... Sebepsiz değil tabi ki de, olayın kayışları koptuktan sonra adamın yaptıkları yüzünden zorunda kaldım.

Savcı karşısına çıktım, hem ailesi yüzünden hemde üzerime atılı iftiralar ve en son babasını vurmam yüzünden...

Öncesinde sırf kendisi için aileme karşı gelip evden kovuldum (öyle evden çıkıp internet kafelerde sabahlanan tiplerden değil, çok ciddi, askeri disiplinli ve sert bir aileden geldiğimi not düşmek isterim)

3 şehir değiştirdim bu sebeple (çorlu, ısparta, konya) arkadaşlardaki , dostlardaki bütün hatırı-krediyi sonuna kadar kullandım bu mücadeleyi verirken, sırf kendisi adına... Bana iyilik borcu olan kim varsa kapısını çalmak zorunda kaldım.

5 günlük insomnia yaşadım, diğer adı ile sıfır uyku, uyku uyuyamama hali, bedenin dinlenme konumuna geçmemesi durumu (3 doz diazem ile uyutuldum)

Bana kaçtı, aileleri oturttuk konuşturduk, beraber 1 km yürümediğim babamla gidiş-geliş yaklaşık 800km onların memlektine yolculuk yaptık.

Evden atıldığım dönemde, daha öncesinde hiç çalışmamış olmama rağmen anında işe atıldım. 30 dakikalık uykularla günü birlik İstanbul yada onun memleketine gidip(bulunduğu konuma göre) 5-10 dakika kendisini görüp geri geldim (süreler şaka değil).

O benim yanıma geldi... (şehirler arası) Sorumluluğu alacak cesareti gösterdim (yada aptallığı). Mini kaçışlar diyebiliriz. 57 defa otobüse bindim son 3 yılımızda. Biletler duruyordu.

Hmm bakalım başka....... kendi ailemden yediğim laflar, kızın ailesinden gelen tehditler, arkadaş çevremin bir yere kadar destek verip -o yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen dost dediğim adamların tek tek gözlerini başka yönlere çevirişlerini görmeyi falan saymıyorum bile, bunlar çıtır çerez.

İşin maddiyat boyutundan bahsetmek bile istemiyorum. Zarar zarar ve daha fazla zarar.

İşlerin kıyamete doğru sürüklenmesinden dolayı 1-2 tane akıllı zatın çıkıp iki aileyi sakinleştirmesi sonucu sözlendik, imam nikahı kıydık, 1 yıl benim yanımda kaldı ailesinin yanına gitmek istemedi olanlardan sonra, Üni.deydim bende. Kendimi zor geçindirirken birde kendisini tıpkı evlilik hayatındaymış gibi evime hanım etmek (ev arkadaşımı evden çıkarmak) tek başıma kendisine eve ve kendime bakmak...

Ailemin, kızı yanımdan göndermediğim için desteğini kesmesi (biricik annem hariç), part time olarak çalışmam, kendisininde işe girmek istemesi, karşı çıkmam ve sonrasında mecbur kalmam pes etmem ... İşin şakası bir tarafa onca zoruluğun arasında sevdiğim kadının çalışmak zorunda olmasının bana en çok koyması ! (normalde tabiki çalışabilir ancak o sırada zorunluluktan dolayı durumumuzdan dolayı çalışmak zorunda olması)

Arkadan konuşmalar, laflar laflar laflar ve daha fazla laflar ama her yerden laflar. Her yerden(uzak yakın aileler, arkadaşlar, akrabalar) fikir, emir, rica, öneri, tavsiye, istek !!!!

1 yıl komşu 1.5 yıl okul arkadaşı 4.5 yıl ciddi bir ilişki ... Yazdıklarım ilişkinin başlangıcından 1.5 yıl sonra yani son 3 yıl gerçekleşiyor. 7 yıl !

Ve hepsi ile baş ettim, ve hep dik durdum, hep göğsüm kabarıktı.

Bilin bakalım ne oldu ? Bildiniz değil mi ? Evet, terk etti. Bir düğün için. İmkansızlıklar ve babamın destek vermeyişinden ötürü 2 şahit bir nikah randevusu ile dünya evine girecektik, benim kabulümdü, bende isterdim düğün dernek ama imkan yoktu işte. Ve onca zorluktan sonra bir gelinlik 2 davul gürültüsünün eksikliğine annesinin yanına gitti ( bu esnada annesi babasından ayrılıyor, berbat bir aile, babası annesini defalarca kez aldatmış, esrarkeşin teki) .

Kızı rehin almalar, göremezsin bir daha çekmeler. 4 aylık su yerine alkol içme dönemi. Sinir krizleri, kuruyan göz yaşı pınarları. Üni.den olma... 1 yıllık boşluk. Telefonlarıma çıkmadı, yapayalnız ama yapayalnız bir yıl, yerden 3-4 gün kalkmadığımı bilirim....................

Ve daha sonra uyanış ve kendine geliş. Ya tamam diyecektim ya devam. 2. üniversitemi kazandım çok az bir imkanla. Şu anda sınıf ikincisiyim.

2 aydır bana dönmek için yalvarıyor. Acıtasyonlar, şunlar bunlar, özürler, kurbanlar, "kimliğimi göndereyim bas nikahı" kalıpları. Mesajlarına bakıp eğlenip gülüyorum. Dalga geçiyorum kendisi ile, zamanında gözümü kırpmadan uğruna ölebileceğim insan için şu anda whatsapptan bir emoji yollamak zahmetli geliyor. Yeni bir ilişkim var, kusursuz gidiyor (nazar değmesin)

Hayat devam ediyor, hemde daha güçlü bir şekilde. Öldürmedi, güçlendirdi. Artık hiç bir insan evladı üzemez mesela beni. Yok oldu gitti o duygular.

Ulan ne yazdım beeee. İki cümle yazıp çıkacaktım. Hey hayat, hey hayat ! Aklıma geldikçe ekleme yaparım ... unutmadan yaş 25.

Sevdiğim için değilde lise 2 de ergenliğim ve veletliğim sebebi hoşlandığım biri için sahte bir twitter hesabı açıp ona tweetler atıp duruyordum. 3 4 yıl önce silmeden önce okuyayım neler yazmışım diye tam bir rezillik. Kendimi çok küçük düşürmüştüm. Ne bileyim değersiz biri gibi hissettim kendimi ama iyi ki olmuş şuan bile dersler çıkarıyorum.

Şimdi diyorum ki bir insan neden kendini bu duruma düşürür?
    Aklı selim değilse kafası çalışmıyorsa düşüyormuş demek ki.

Çocukluk işte ama koca insanların (özellikle 18 yaş civarı) bu duruma düşmesi beni üzüyor.

Sbs yi hiç iplemedim sürekli onunla ilgilendim her zaman dersi 2. Plana attım ama sonucunda o iyi yeri kazandı gitti ben ise meslek lisesini boyladim ve terk edildim hayatım kaydı diyebilirim bir hatanın gerçekten çok büyük bedellerini ödedim ve şimdi teog sınava hazırlananlar sakin ama sakin sınavdan ve ailenizden başka kimseyle fazla meşgul olmayın bir hedef belirleyin ve o hedefin önüne kimseyi getirmeyin ..

Sarılma senin olmayan kadına
    saymamış seni sevmemiş asla
    yanılma bu yangının yeter sana
    unutmuş o seni ama sen unutma

darılma terk edip gitti seni
    gönlü huzurlu, gülüyor gözleri
    dokunma ateş olur yakar seni
    unutursun elbet unutulduğun gibi

vazgeçti benden sevdiğim kadın
    terketti gitti gitmiyor tadın
    ne cismin kaldı bende nede adın
    yaşatmaz beni içimde yanan bu yangın

üzülme seni öperken bile sahte
    bu aldatılan oyunundan bir sahne
    yenilme bunların hepsi bahane
    bırak gitsin o koymadımı seni ateşe

(x2)

Kızla ortak konu bulabilmek için kore dizisi izlemeye başlamıştım.
    Tüm paramı hediyelere yatıyordum hep onun için bir şeyler yapmaya çalışıyordum.

Yine de terk edilen taraf ben oldum

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3-5 tane attim nasiplensin diye atmaz olaydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygulu -- 29 Temmuz 2016; 23:01:21 >

_________Sakarya Üniversitesi ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK__________
  • Binbaşı
    1355 Mesaj
    çok sevdim pişman değilim aptalım sanırım sadece
    |
    |
    36 Mesaj

Sbs yi hiç iplemedim sürekli onunla ilgilendim her zaman dersi 2. Plana attım ama sonucunda o iyi yeri kazandı gitti ben ise meslek lisesini boyladim ve terk edildim hayatım kaydı diyebilirim bir hatanın gerçekten çok büyük bedellerini ödedim ve şimdi teog sınava hazırlananlar sakin ama sakin sınavdan ve ailenizden başka kimseyle fazla meşgul olmayın bir hedef belirleyin ve o hedefin önüne kimseyi getirmeyin ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnyoz -- 30 Temmuz 2016; 14:34:22 >
    MevsimlikDisci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ygs-lys sürecinde aynısı başıma geldi
    şimdi o istanbulda okurken ben saçma sapan bir sehirde 3 ay okumak zorunda kaldım
    ve bıraktım
    kırık obp ile bir haltta yiyemedik bu sene Allah sonumuzu hayreylesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gnyoz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2779 Mesaj
    Sevdiğim için değilde lise 2 de ergenliğim ve veletliğim sebebi hoşlandığım biri için sahte bir twitter hesabı açıp ona tweetler atıp duruyordum. 3 4 yıl önce silmeden önce okuyayım neler yazmışım diye tam bir rezillik. Kendimi çok küçük düşürmüştüm. Ne bileyim değersiz biri gibi hissettim kendimi ama iyi ki olmuş şuan bile dersler çıkarıyorum.

Şimdi diyorum ki bir insan neden kendini bu duruma düşürür?
    Aklı selim değilse kafası çalışmıyorsa düşüyormuş demek ki.

Çocukluk işte ama koca insanların (özellikle 18 yaş civarı) bu duruma düşmesi beni üzüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur
  • Yüzbaşı
    529 Mesaj

en acı verende işte bu
    bu durumlara kendini düşürmen
    hemde bile bile

|
    |
    KhaZiggs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MevsimlikDisci

en acı verende işte bu
    bu durumlara kendini düşürmen
    hemde bile bile

Yaptığımız aptallıklar yani bize göre aptallık olan şeyler büyütüyor bizleri.

Bazen küçük olayları kafamızda büyütebiliyoruz o yüzden çokta üstelememek lazım. Ben pişman değilim öyle olması gerekiyormuş öyle olmuş bana çok şey kattı. Karşı cins ile ilişkim falan aşırı değişti şuan olmam gereken kıvama çok yaklaştırdı beni.

Mesele 'Adam olabilmek. O kız sen de adam olunca her şey yolunda gidiyor. Şaklabanlığın lüzumu yok yani.

|
    |
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur
  • 6 yılımı verdim karşılığında beni sevmeyi bırak yüzüme bile bakmadı gitti başkasının altına yattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ne berbat bi durum be hocam

|
    |
    Katheryn Winnick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Meslegimi birakacagim galiba..

|
    |

• Öyle ama Allah'tan kıza olan bütün hislerim bitti başkasının altına yattığını öğrendikten sonra yoksa kafayı yerdim şimdi anladım ki boşuna vakit harcamışım 6 yıl.
    |
    |
    ernestchee21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sarılma senin olmayan kadına
    saymamış seni sevmemiş asla
    yanılma bu yangının yeter sana
    unutmuş o seni ama sen unutma

darılma terk edip gitti seni
    gönlü huzurlu, gülüyor gözleri
    dokunma ateş olur yakar seni
    unutursun elbet unutulduğun gibi

üzülme seni öperken bile sahte
    bu aldatılan oyunundan bir sahne
    yenilme bunların hepsi bahane
    bırak gitsin o koymadımı seni ateşe

(x2)

• Binbaşı
    1273 Mesaj

aynen hocam iyi ki bi sey hissetmemissiniz yoksa cok agir gelir insana umarim kimsenin basina gelmez

|
    |
    3 5 arkadaşınızı buraya etiketleyin de okuyup nasiplensinler.Yarın yine konu açmayın beyler seviyorum aşığım gitti terketti bilmemne

• Aynen Allah kimsenin başına vermesin
    |
    |
    ernestchee21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hakan Akkaya-

quote:

Orijinalden alıntı: MevsimlikDisci

700 km yol yaptım
    sırf 30 dk bilemedin 1 saat konusup içimdekileri soylemek için
    okulunun önunde yağmurun altında gunlerce bekledim
    tam onu aramaktan vazgeçmişken metrobus duragında karsılaştık
    1 dk bile yanımda durmadan gitti
    son 14 ay içerisinde sadece o 1dk içerisinde görebildim
    onu
    dibine kadar pişmanım keşke bu kadar sevmeseydim keşke bu kadar aptal olmasaydım diyorum şimdi
    ama gönül işte..
    not yaş 20

AYNI BEN

ilerde keşke gitseydim dememek için herşeyi göze alarak gittim
    şimdide keşke gitmeseydim diyorum
    2015 ekimden beri ölüyüm sanki de canlı taklidi yapıyorum etrafımdakilerine.

|
    |

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Yaş 23. 3 yılımı verdim paraya değişti beni, gitti ayı bir kodamanla evlendi. Adam bunu aldatmış ve şiddet uygulamış boşandılar. Sonuç? Ben mutluyum, o mutsuz, o kaybetti ve ben kazandım.

• Hangi şarkı bu hocam ?
    |
    |
    MevsimlikDisci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mobilephone

3 5 arkadaşınızı buraya etiketleyin de okuyup nasiplensinler.Yarın yine konu açmayın beyler seviyorum aşığım gitti terketti bilmemne

Birader biz ellerimizle gömdüğümüz insanı, sevmek için toprak altından bir daha çıkarmayız.

Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.