Şimdi Ara

Silinsin (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
1
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightmare.11

Bmw bu işin nirvanasidir kör topal olsanda bir bmw ile kiz kaldirabilirsin

Yeni kasa 316 yeterli mi hocam yoksa 4-5 serisi mi lazimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Orijinalden alıntı: Ingvar

Körse belki

Cidden mi hocam ya

Hocam tip önemli değil eliniz yüzünüz düzgünse her türlü olur da o sakallar korkutucu biraz

Sakallara biraz değişiklik yapsanız olur hocam

• quote:

quote:

quote:

Körse belki

Cidden mi hocam ya

Hocam tip önemli değil eliniz yüzünüz düzgünse her türlü olur da o sakallar korkutucu biraz

Sakllarimi seviyordum ama madem bu kadar baski var kisaltiyim bari

• Tavlayamazsın. Tavlarsan o kız çok güzel bir kız değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Togdı

Tavlayamazsın. Tavlarsan o kız çok güzel bir kız değildir.

Bana gore cok guzel hocam , ciddi anlamda iyi hic mi sansim yok ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

Körse belki

Cidden mi hocam ya

Sakllarimi seviyordum ama madem bu kadar baski var kisaltiyim bari

Hocam kısaltmayın yanları alın topsakal bırakın ne biliyim keçi sakalı ya da sadece bıyık falan öyle şekiller yapın

Her yer uzun olunca olmamış yani hocam ondan bahsettim

• Ingvar kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkurler , keci sakalini yapmaya caliscam ama iyice batirabilirimde

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Anladim hocam tesekkurler , keci sakalini yapmaya caliscam ama iyice batirabilirimde

Batırırsanız da komple kesersiniz hocam kökü sizde
  • çok güzel kızlar burak özçiviti referans aldığı için işin çok zor,ama herkesin bir seveni olur orada sıkıntı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

çok güzel kızlar burak özçiviti referans aldığı için işin çok zor,ama herkesin bir seveni olur orada sıkıntı olmaz.

Burak ozcivit mi

• tavlanmayacak kız yoktur. üstelik bunun tiple de alakası yok. bir özelliğin kötü ise diğer özelliğin iyi olmalı. o özelliğinin üstüne oynayarak, her kız üzerinde bir şans olabilir.
  • Kardeşim burda kaç kişinin ablası kız kardeşi falan var sen nası götüreyim diye konu açıyorsun. Adamlarda rahat gibi cevap taktik maktik veriyolar. Kim olduğu önemli değil sana birilerini bilmem ne yapıp atma hakkını kim veriyor. Sizin gibi düşünen kızları bulup (halk arasında o.. denir) anlaşarak işinizi görebilirsiniz. Ama sokaktaki bu tür kirli düşünceler kafasında olmayan kızları yada insanlarıda aynı kefeye koyarak rahatsız ediyorsunuz. Sarkıntılık yapıp bunun normal olduğunu düşünüyorsunuz. Karşı cins senin bilmemneni tatmin edeceğin bir araç değildir. Birlikte bir hayat geçireceğin partnerdir iki tarafta birbirine bu şekilde bakmalı. İnanıyorsan dini yönünden inanmıyorsan insanlık yönünden doğru olan budur. O yüzden dedim adam olun diye umarım aklınız başınıza gelirde hayatın seksten ibaret olmadığını anlarsınız.
  • Shin_Akuma kullanıcısına yanıt
    Yanlis anladiniz hocam oyle bir amacimiz yok burda

• Yorumlara dikkatli bak bmw nizle şahininizle kızları arka koltukta piknik yapmayamı götürüyorsunuz? Yada seni seven birini mutlu etmek için günde 400 -500 liraya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Yapma kardeşim neden bahsettiğinizi hepimiz biliyoruz.
  • Şimdi güzel neye göre güzel.Kız tavlarsın esmer tenli bodur kızları tavlıyabilirsin ama 175 üstü renkli gözlü bayanı hiç sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Bateman

Şimdi güzel neye göre güzel.Kız tavlarsın esmer tenli bodur kızları tavlıyabilirsin ama 175 üstü renkli gözlü bayanı hiç sanmıyorum.

175 renkli goz

• quote:

Orijinalden alıntı: Shin_Akuma

Yorumlara dikkatli bak bmw nizle şahininizle kızları arka koltukta piknik yapmayamı götürüyorsunuz? Yada seni seven birini mutlu etmek için günde 400 -500 liraya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Yapma kardeşim neden bahsettiğinizi hepimiz biliyoruz.

Haklisiniz hocam yorumlardan oyle bir anlam cikabiliyor ama benim oyle bir dusuncem yoktu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shin_Akuma

Yorumlara dikkatli bak bmw nizle şahininizle kızları arka koltukta piknik yapmayamı götürüyorsunuz? Yada seni seven birini mutlu etmek için günde 400 -500 liraya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Yapma kardeşim neden bahsettiğinizi hepimiz biliyoruz.

Haklisiniz hocam yorumlardan oyle bir anlam cikabiliyor ama benim oyle bir dusuncem yoktu

Kısa boylu shitskin kızlara elletebilirsin hocam.Zaten onlarda yanıyor sevgilisizlikten 2-3 gün takılın sonra dayayın içkiyi sonrası size kalmış.

• Kardeşim sevdiği insana dünya güzeli gelir. İnşallah sende birgün gerçekten birini seversin yada sevilirsinde boy kilo vs. ne kadar önemsiz ve gereksiz olduğunu anlarsın. Saydıklarınızın hepsi birgün elinizden gidebilir. Ama gerçek bir eş bulabilirsen o seni paralı parasız arabalı arabasız diye ayırt etmeden sevecektir. İşin özü budur. Boş şeylerle vakit geçirmeyelim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.