Şimdi Ara

Silinsin (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
1
Favori
2.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shin_Akuma

olm rahatsizmisiniz arabayla parayla tiple tavladigin kiz sadece tek bir ise yarar. onun icinde bu kadar ugrasmaya gerek yok :) . biraz olgun davranin

Haklisiniz hocam katiliyorum size ama iste

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya vakit ayırıp, bu konuyu açtığına göre sonuç belli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Buraya vakit ayırıp, bu konuyu açtığına göre sonuç belli.

Hocam saldirayim diyorumda taktik yokki

• quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Benimki işin esprisi hocam , tipte iyi, kötü değil de bu kız işleri çok karışık, neye bakarlar hiç belli olmuyor, çirkin ve arabası falan olmayanın yanında güzel kız olabiliyor, muhtemelen ağzı iyi laf yapıyor. Bence bu çok önemli, arabadan bile önemli. Kızı konuşman ile etkileyeceksin, araba olsa ne olur, sen suskun ve çekingen olduktan sonra. Benim böyle bir arkadaşım vardı, ağzı iyi laf yapıyordu . Cepte fazla para olmamasına rağmen güzel kız götürüyordu. Tabii parayı da bizden alıyordu çakal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman sana her şeyi öğretecektir genç adam bu kadar aceleci olma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Benimki işin esprisi hocam , tipte iyi, kötü değil de bu kız işleri çok karışık, neye bakarlar hiç belli olmuyor, çirkin ve arabası falan olmayanın yanında güzel kız olabiliyor, muhtemelen ağzı iyi laf yapıyor. Bence bu çok önemli, arabadan bile önemli. Kızı konuşman ile etkileyeceksin, araba olsa ne olur, sen suskun ve çekingen olduktan sonra. Benim böyle bir arkadaşım vardı, ağzı iyi laf yapıyordu . Cepte fazla para olmamasına rağmen güzel kız götürüyordu. Tabii parayı da bizden alıyordu çakal

Aynen hocam ya bu agzin laf yapmasi cok cok onemli , ben cekingen biri falan degilim ama ne biliyim fazla konuda bulamiyorum konusacak tikaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 32.adam

Zaman sana her şeyi öğretecektir genç adam bu kadar aceleci olma

Hocam gencligimiz mi kaldi kac yasina geldik

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba olarak şahin var cepte desen para yok ama yan koltukta hergün başka kiz var

• quote:

Orijinalden alıntı: nightmare.11

Araba olarak şahin var cepte desen para yok ama yan koltukta hergün başka kiz var

Hocam taktik nedir

• Belirli bir taktik yok fakat arabanin gerçekten önemli bir etkisi var büyüleyici bir şey sanırsam :D

• Ben eş arıyom diyorsan kısmettir o işler. Tipe falan bakmaz. Şahsen ben 6/10 tipimle 8/10 luk sevgili yaptım :) Onun dışında 10/10 eskortları götürebilirsin ayda 3-4 kez. Ama bunu tasvip etmiyoruz tabi. Adam olun.
  • yav ben sokakta ne tipler görüyorum, sırf parası için mis gibi hatunlar nelere katlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightmare.11

Belirli bir taktik yok fakat arabanin gerçekten önemli bir etkisi var büyüleyici bir şey sanırsam :D

Ama bir vw ile bmw nin etkiside bir degildir hocam

• Sen bu halde tavlarsan benim victoria secret mankenleriyle dolaşmam lazım sarışın mavi gözlü 185 boy 3 ev 1 araba 2015 ford mondeo 2 yıldırda fitness yapıyorum 46cm kol vücutta bi sixpack eksik oda yavaştan görünmeye başladı az kaldı.

Eksik yanlarım laf yok, özgüven yok, sosyal yaşantı sıfır, okul boş beleş bir bölümde okuyorum bi halt olacağım yok kendi işimi kurmayı düşünüyorum yada birinin yanında köle gibi çalışıcaz kısacası eksiklikler artıları yok ediyor yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Buz -- 27 Temmuz 2016; 15:33:51 >
  • Zaten işe sosyal medyadan telefondan girersen istersen 100 ol hayır alma olasılığın yüksek kız aptal salak değilse :) Konuşacaksın arkadaş tabi lap diyede girmeyeceksin olaya sonuçta seni hiç tanımıyorsa bu yanlış olur :) Tanış kaynaş :)
    Arabanda var yani imkanın var biyerlere gitmeye gezmeye kızlarda az çok sever böyle şeyleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Buz

Sen bu halde tavlarsan benim victoria secret mankenleriyle dolaşmam lazım sarışın mavi gözlü 185 boy 3 ev 1 araba 2015 ford mondeo 2 yıldırda fitness yapıyorum 46cm kol vücutta bi sixpack eksik oda yavaştan görünmeye başladı az kaldı.

Eksik yanlarım laf yok, özgüven yok, sosyal yaşantı sıfır, okul boş beleş bir bölümde okuyorum bi halt olacağım yok kendi işimi kurmayı düşünüyorum yada birinin yanında köle gibi çalışıcaz kısacası eksiklikler artıları yok ediyor yahu

No ss no guven kardes

• Bmw bu işin nirvanasidir kör topal olsanda bir bmw ile kiz kaldirabilirsin

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.