Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _flintstone -- 15 Mayıs 2016; 23:20:03 >

• Suratına balgam at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptigi yeri her gece yikarim

• Belediyeye kaçak yapı diye şikayet et. Zabıta gelip inceler ve orayı yıkarlar. İmar planı dışında kaçak yapı yapmak suçtur. Hem adama ceza keserler hemde yaptığı yeri yıkarlar.
  • bulaşsan ayrı dert bulaşmasan sürekli canını sıkacak bir durum. Bence muhattap olmadan belediyeyeşikayet et. hatta yapmadan şikayet et.
  • izmir-ankara İ kullanıcısına yanıt
    hocam site içine belediye karısmaz. arkadasın dediği site eğer etrafı duvarlarla kapalı ise belediyenin diyeceği şey şudur : duvarları yık gerekeni yaparız.

• Hocam diğer komşularla konuş topluca gidip konuşun

• Kafa at sonra da istedim attım dersin madem her isteyen her istediğini yapıyor o nasıl site arkadaşım

• sonuçta site içide olsa kaçak yapı değilmi. Sizin dediğiniz gibiyse site bir karar alıp ortaya bir ev dikse belediye karışmıyorum mu diyecek. Site içide olsa mantıken alınan ruhsat dışında bir değişiklik yapalamz yapılması için izin alınması lazım.
  • Belediyeyi arıycan napacan. Niye bu kadar basit bişey için konu açtın ki
  • ne güzel garaj yapıyor adam işte?

• Sauron kullanıcısına yanıt
    normal bir insan kafasına göre iş yapmaz toplu yaşam alanlarında. hele ki çocukların oynadığı yerde hiç. Belli ki anormal. Konuşmak çare olur mu bilinmez. Sitenin eski mal sahibimidir acaba. Eski mal sahipleri bina yada site yapılınca da hala heryer kendinin gibi davranabiliyor.
  • kimse bu adama birşey demiyorsa o adamın koyundan farkı yok.yaptığı şey yasal değil ha yasal olsa bile sizin bu adama haddini bildirmeniz gerekir
  • Çocuğu olanlarla otur konus karsi çıkın buna, gerekirse imza toplayin sitenin huzurunu bozdugu icin taşınmasını talep edin.

• izmir-ankara İ kullanıcısına yanıt
    kaçak yapı değil işte. şöyle düşün sen bağ evi yapmışsın bunu belirtip etrafını duvarla çevirmişsin. sonradan da garaj yapasın gelmiş ve yapmışsın. belediye karışmıyor buna. bizim bi olayımız olmuştu ordan biliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.