Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar 4 gün önce de bizim başımıza geldi bir olay

arkadaş 3-4 senedir ev aldığı için arabasızdı borç harç 28000 milyar para yaptı ve kastamonuda bir punto evo 2011 model araç bulduk aracın onden bir kazası olduğunu öğrendik 10000 tl kadar hasar kaydı varmış hava yastığı açılmış falan biz dedik araç serviste yapılmıştır falan hava yastığı da işin içine girince 10 bin hasar normal dedik ve anlaştık aracı satan kişi ile

herneyse 27500 e anlaştık aracın plakasını google ye yazdım ve 2011 yıllarında ilk sahibinin **** ye kayıtlı olduğunu ve 3 senedir aktif olmadığını öğrendik adama mail attım dedim ilk sattığınız aracınıza talip olduk sizde iken kaza yapmışsınız dedik kaza durumu büyük mü küçük mü falan derken

adam başladı anlatmaya
    dedi işte ben bu araç ile ciddi bir kaza yapmış şaseler falan kaymış ankara şaşmazda şaseleri düzeltmişler 17.000 tl masraf yaptım dedi araçtan soğuduğum için 25000 tl ye sattım dedi

tabi bu adam bizi kastamonuya 20 km kala aradığı için biz çoktan yola koyulmuş olduk neyse gitmişken bakalım dedik

araca bindik falan kaputunu açtık baktık araç bir tuhaf geldi gözümüze kartel koruma falan yok araçta motorda yağ kaçakları var kliması falan çalışmıyor dedim arkadaşa kaçalımm

arkamıza bakmadan gittik çıktık arkadaşlar

satan arkadaş ise bize işte ben bu aracı böyle aldım sadece sürücü hava yastığı açılmış falan dedi ağır hasarlı değil dedi falan filan

ilanı da bugün kaldırmış galiba plakası

06 bp 8601

• geçmiş olsun

maddi zarardan ziyade can sıkıcı bir durum.
  • Vay arkadaş resmen başlık "Hırsızın hiç mi suçu yok" a gelmiş Göz göre göre adamı kandırmışlar hala yok bakım yaptır kullan falan Sinek küçüktür ama mide bulandırır bu kadar basit. 2. elde telde konuşurken 100 kere tekrar ederim şu cümleyi; kontrolde dediğinden farklı bir şey çıkarsa asla almam ve test parasını vermem. Dediğinden bir gram farklı çıkarsa da almam. İster plastik olsun, ister çelik olsun, ister karton olsun, isterse de plastiği titanyum ile değiştirmiş olsun. Arkadaşım tek suçun teste sokmaman ki onu da kabullenmişsin tekrar tekrar yüzüne vurmayayım Boşa dememişler tecrübe hayatta yenilen kazıkların ortalamasıdır diye (yoksa bileşkesi miydi :) ).

• 5 parça boyanan var,değişen yok!!
  • sinoplu kullanıcısına yanıt
    ben 2011 1.4 benzinli otomatik evo'yu, 34.000'e aldım eylül ayında tanıdıktan, 7200km'de, 1,5 parça çöp kamyonu sürtmesinden sol arkada boya vardı sadece, akü sıfır, muayene yeni, lpg yok, dynamic + assist kit...

aynı aracın 2013'ünü kuzenim aralık ayında eskişehir'den 38.000'e aldı, donanıma ek olarak yana hava yastıklı + blue&me'li olan, boya değişen yok...

siz 27.500'e 2011 evo almaya gidiyorsanız zaten bir şey çıkacaktır. fiat yedek parçası çok ucuz bir araç

Bir punto sorgulatmıştım, bir kazasında 6500 TL hasarı vardı, 6500'den ne oalcak ki demiştim ama detay bilgisi istedim, değişenlere bakar mısınız?

Mesaj: (1/2) ***0291 plakali araca ait 27.01.2015 kaza tarihli eksper rapor bilgileri: KM: 27413, Iscilik Toplam Tutar: 1400TL, Parca Toplam Tutar: 5100TL, Degisen Parca Bilgileri: HAVA YASTIK,YOLCU EVO(1 adet, Orijinal), ON TAMPON(1 adet, Orijinal), MOTOR KAPUTU GP(1 adet, Orijinal), HAVA YASTIGI,SRUCU EVO(1 adet, Orijinal), KONTROL UNITESI(1 adet, Orijinal), TRAVERS,RADYATOR ALT EVO(1 adet, Orijinal), FAR DS EVO(1 adet, Orijinal), FAR SN EVO(1 det, Orijinal), CITA ON TAMPON ORTA KAPL. GPT(1 adet, Orijinal), RADYATOR GP(1 adet, Orijinal), SIS LAMBASI EVO(1 adet, Orijinal), ARMA,ON PANJUR EVO(1 adet, Orijinal), ON TRAVERS EVO(1 adet, Orijinal), KAPAK ON TAMPON(1 adet, Orijinal), KAPAK ON TAMPON SIS(1 adet, Orijinal), SINYAL,ON SA EVO(1 adet, Orijinal), MOTOR KAPUT KILIDI(1 adet, Orijinal), EK BILGI: Araca ait detay bilgileri (plakasi degismis mi, son.....

karter koruma yok bildiğim kadarıyla... bizim kaputu açınca da alttan asfalt görünüyor

• allah insana akıl fikir ihsan eylesin ben nediyim. Kulaktan dolma lafları öğrenip ondan sonra araba almaya kalkıyosunuz. 5 parça boyalıysa sorun yok ama çamurluk değiştiyse sorun mu var? Harbiden bu ülkede ne değişik adamlar var ya.
  • hb megané II'lerin tamamında 6 hava yastığı var

sadece 2007 yılında Türkiye'ye şirketlere özel üretilen ve toplu satışta acayip fiyatlara satılan sedan "Authentique Business" paketlerde 2 hava yastığı vardır, arka koltuk kafalıkları bile yoktur bu pakette
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.