Şimdi Ara

silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
6.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assassinchn47 -- 10 Şubat 2021; 21:54:50 >

• Yazmışsın geri dönüş yapmamış daha ne uğraşıyorsun ortak arkadaşın yoksa çok zor zaten .boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Yazmışsın geri dönüş yapmamış daha ne uğraşıyorsun ortak arkadaşın yoksa çok zor zaten .boşver

Buna yazmadım, daha önceden 1-2 kıza öyle yazmıştım ama iş çıkmıyor bunada yazsam aynısı olacak ondan daha tedbirli olmalıyım, kızın ilgisini çekip naısl muhabbete başlayabilirim?
  • Kizi bul ve deki ula uşağum
  • quote:

Orijinalden alıntı: terumikami

Kizi bul ve deki ula uşağum

aşık değilim ,sadece tanışmak, onu tanımak istiyorum, tarzı,tipi vs hoşuma gidiyor, bu yüzden ondan hoşlanıyorum, kendisinin benim hakkımdaki görüşü nedir inanım hiç bilmiyorum reel hayatta bi kere bile karşılaşmadık zaten. türk kızları gerçekten zor kızlar, ortalama tipim olmasına rağmen, instagramdan yürüsem kızlara görüldü'den öteye geçemiyorum. düz selam diyerek yürümek işe yaramıyor, arkadaşlarımda bunu söylüyor zaten kendileride en az benim kadar saplar biz sap mühendisler beraber takılır, kızlı ortamlara oldukça uzağız

• Ne biliyim değişik turk kizlari çözen arkadaşlar varda onlarda kendi iclerinde tutuyorlar sırlarini ama sansini dene bence birsey kaybetmezsin git ve cikista bul senle tanismak istiyorum felan de en kötü sapik diye bagirir kacarsin
  • İnstagramda takipleşiyoruz.
    İnstagramda takipleşiyoruz.
  • quote:

Ne biliyim değişik turk kizlari çözen arkadaşlar varda onlarda kendi iclerinde tutuyorlar sırlarini ama sansini dene bence birsey kaybetmezsin git ve cikista bul senle tanismak istiyorum felan de en kötü sapik diye bagirir kacarsin

fakültesine gidip kızı bulmam çok zor ,reel hayatta tanışmak dahada zor ve riskli bu yüzden sosyal medyadan yürümek istiyorum hem daha özgüvenli olurum, çekingen olmam
  • Sosyal medyadan şansın daha az olur ama sen bilirsin umarım istedigin gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassinchn47

quote:

Yazmışsın geri dönüş yapmamış daha ne uğraşıyorsun ortak arkadaşın yoksa çok zor zaten .boşver

Buna yazmadım, daha önceden 1-2 kıza öyle yazmıştım ama iş çıkmıyor bunada yazsam aynısı olacak ondan daha tedbirli olmalıyım, kızın ilgisini çekip naısl muhabbete başlayabilirim?

Belli olmaz o iş geri dönebilir de. Başka da yapacağın bişey yok zaten, instagramdan pusuya yat, muhabbeti açılacak bir foto atınca beğen, facebooktan yaz, muhabbeti aç devam et :)
  • quote:

quote:

aşık değilim ,sadece tanışmak, onu tanımak istiyorum, tarzı,tipi vs hoşuma gidiyor, bu yüzden ondan hoşlanıyorum, kendisinin benim hakkımdaki görüşü nedir inanım hiç bilmiyorum reel hayatta bi kere bile karşılaşmadık zaten. türk kızları gerçekten zor kızlar, ortalama tipim olmasına rağmen, instagramdan yürüsem kızlara görüldü'den öteye geçemiyorum. düz selam diyerek yürümek işe yaramıyor, arkadaşlarımda bunu söylüyor zaten kendileride en az benim kadar saplar biz sap mühendisler beraber takılır, kızlı ortamlara oldukça uzağız

Ula AŞUĞUM değil, Ula UŞAĞUM yazmış arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j&j -- 31 Ekim 2015; 2:06:03 >

• quote:

quote:

İlginç.

• Dm at kıza hangi fakültedeyse bi hoca ismi salla şu hocadan ders aldın mı acaba sizin fakültedeymiş bi konu danışacaktım sana diyip konu başlat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Dm at kıza hangi fakültedeyse bi hoca ismi salla şu hocadan ders aldın mı acaba sizin fakültedeymiş bi konu danışacaktım sana diyip konu başlat.
    Kardeşim swarm hesabı varsa kızın oradan ekle. Kabul ederse, yeni check in yapınca eğer gidebileceğin bi yerse git sende yap görebileceği bi yere oturup göz teması kurmaya çalış. Kendin check in yaptıktan hemen sonra onunkini beğen. Kız seni bi farketsin sonra dm at. Yoksa bu da görüldü olur öyle kalır. Dene derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrasa

Kardeşim swarm hesabı varsa kızın oradan ekle. Kabul ederse, yeni check in yapınca eğer gidebileceğin bi yerse git sende yap görebileceği bi yere oturup göz teması kurmaya çalış. Kendin check in yaptıktan hemen sonra onunkini beğen. Kız seni bi farketsin sonra dm at. Yoksa bu da görüldü olur öyle kalır. Dene derim.

Swarm'da da ekli şuan ama kendisi memlekete gitti dönünce bi denerimde şimdi ,hangi mekana gittiyse anında oraya gitmemde zor sürekli onu takip etmem lazım, bakalım nolcak yanıma bide fırlama arkadaş almalıyım swarm'dan başka çarem yok gibi görünüyor ,instadan direk konuşamayacağım galiba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adrasa

Swarm'da da ekli şuan ama kendisi memlekete gitti dönünce bi denerimde şimdi ,hangi mekana gittiyse anında oraya gitmemde zor sürekli onu takip etmem lazım, bakalım nolcak yanıma bide fırlama arkadaş almalıyım swarm'dan başka çarem yok gibi görünüyor ,instadan direk konuşamayacağım galiba

Alıntıları Göster
    Şöyle fotolar atıp tanışabilirsin

silinsin.
    silinsin.
    silinsin.
    silinsin.

• Nedir şu reel hastalığı
  • quote:

quote:

En kısa yolu söyliyim mi kızla yüzyüze geldiğinde hafif gülümsüyorsa sana karşı özellikle gözlerini dikip kafa hafif eğip bakıyorsa sana ve vücudunu sana yakın tutmaya çalışıyorsa farkında olmadan bunun anlamı dölle beni oluyor yani bu iş olur.

Kızların büyük kısmı için geçerli ama istisnalar olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

quote:

quote:

En kısa yolu söyliyim mi kızla yüzyüze geldiğinde hafif gülümsüyorsa sana karşı özellikle gözlerini dikip kafa hafif eğip bakıyorsa sana ve vücudunu sana yakın tutmaya çalışıyorsa farkında olmadan bunun anlamı dölle beni oluyor yani bu iş olur.

Kızların büyük kısmı için geçerli ama istisnalar olabilir.

dölle beni seni çılgın

• ekmek çıkmaz ordan unut gitsin.lisede çok ekmeğini yemiştim sosyal medyanın da artık devir değişti, insanlar doydu, çoğu kız takip, arkadaşlık isteğini bile kabul etmiyor, edenler de yazınca görüp cevap vermiyorlar.daha önce tecrübe etmişsin zaten, istersen dene yine de içinde kalmasın ama ümit besleme.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.