Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nefret ettim firmadan siparişimi arayıp iptal ettim. Bu kadar insan yanlış biliyor olamaz herhalde. Konu silinsin.

Pcdepo çalışanı diyen arkadaş ekstra selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 16 Ekim 2015; 9:37:58 >

• Pcdepo çalışanıda geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıptır ya. Sıcak fırsatlarda tanınan bana. 2008 üyesine Pcdepo çalışanı yuh diyorum ya uçmuşsunuz siz.

Edit: Alırsan alırsın, almazsan konuyu kirletme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 13 Ekim 2015; 22:08:08 >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler kapmadım bitane.

• Süper fiyat. Axess te peşine 3 taksitte var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel fiyat bi saate kadar artar muhtemelen

• Acele etmeyin daha da düşecek :) dün 1500 lü fiyatlarla başladılar 1683 te bi süre kalıp 2000 tllere doğru gittiler. Baktılar olmuyor şimdi yine 1600'lere inmişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Süper fiyat. Axess te peşine 3 taksitte var.

Nasıl? sitede göremedim?
  • Almayin bunlarin politikasi bayatladi artik

• 2 dk önce mesaj attım canlı destekten, ilk başta yazdılar ardından sorumu sordum bekledim ama tenezzül edip sorumu yanıtlamadılar bile. Eğer bir sorun yaşarsanız muhattap bulamazsınız benden söylemesi. Dikkatli olmanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 13 Ekim 2015; 22:29:24 >
  • O kadar üçkağıtçı firma ki sepete at 2 dkda fiyat çıkar denemesi bedava. Bu yüzden hiç bir arkadaşa burayı tavsiye etmiyorum.

• 1.644 oldu bile. 1 saate 2.000 i geçer dünkü gibi. Başıboş bir firma.

• bi kere iptal ettim bi kere daha etmem için 1600 ün altına düşmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 13 Ekim 2015; 22:41:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

1.644 oldu bile. 1 saate 2.000 i geçer dünkü gibi. Başıboş bir firma.

Dün geceden beri takip ediyorum. Akıl alır gibi değil dostum. Dün gece indirimden sonra sabah havale 2019, Tek çekim 2221 oldu. Akşam üzeri ise dalga geçer gibi havale 221 Tek çekim 2019 oldu. Arada 3-5 çıkıp iniyor. Fiyat politikasını çözemedim. Ama ihtiyaçtan dolayı aldım. Şansımızı denedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

1.644 oldu bile. 1 saate 2.000 i geçer dünkü gibi. Başıboş bir firma.

Dün geceden beri takip ediyorum. Akıl alır gibi değil dostum. Dün gece indirimden sonra sabah havale 2019, Tek çekim 2221 oldu. Akşam üzeri ise dalga geçer gibi havale 221 Tek çekim 2019 oldu. Arada 3-5 çıkıp iniyor. Fiyat politikasını çözemedim. Ama ihtiyaçtan dolayı aldım. Şansımızı denedik.

Güle güle kullan. İyi etmişsin. Kapalı kutu geldiği sürece sorun yok.

• Burda hala bu firmanın konusunu açan arkadaşlara bişey demiyorum

Yalnız bi iade , değişim vs olayınız olsun ozman görürüm szi nasıl hemen Sorunlu alışveriş bölümünde konu açıp veryansın ediyorusunz

Ben yaşadım kimse yaşamasın arkadaşlar ,23 bin lira paramızı kaptırdık ve 45 gunde Avukat zoru ile zorla aldık

Aynı gun aldıgımız ürünü iptal ettık , ama parasını 45 gunde zorla aldık parası ile rezil olmak isteyenler buyursun , sorun yaşadığınızda çaycı dan başka muhafatp bulamazsınız ofislerinde kimse tenezzül edip görüşmez sizle , biz iade ettık para bankada top derler ama sanki uluslar arası işlem yapılmış gibi ne hıkmetse para yatmaz

İsteyene whatssapp yazışması atabilirim bu sahtekarların telefon bölümüne bakan elemanla aramızda geçen
    Paranızla rezil olmayın , 50-100 fazla verin adam gibi bi firmadan alış veriş yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

Burda hala bu firmanın konusunu açan arkadaşlara bişey demiyorum

Yalnız bi iade , değişim vs olayınız olsun ozman görürüm szi nasıl hemen Sorunlu alışveriş bölümünde konu açıp veryansın ediyorusunz

Ben yaşadım kimse yaşamasın arkadaşlar ,23 bin lira paramızı kaptırdık ve 45 gunde Avukat zoru ile zorla aldık

Aynı gun aldıgımız ürünü iptal ettık , ama parasını 45 gunde zorla aldık parası ile rezil olmak isteyenler buyursun , sorun yaşadığınızda çaycı dan başka muhafatp bulamazsınız ofislerinde kimse tenezzül edip görüşmez sizle , biz iade ettık para bankada top derler ama sanki uluslar arası işlem yapılmış gibi ne hıkmetse para yatmaz

İsteyene whatssapp yazışması atabilirim bu sahtekarların telefon bölümüne bakan elemanla aramızda geçen
    Paranızla rezil olmayın , 50-100 fazla verin adam gibi bi firmadan alış veriş yapın

50 -100 olsa tenezzül edilmez de arada 500 - 600 tl fark var neredeyse

• Tek çekim fiyatı şu an 2,224.85 TL :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

Burda hala bu firmanın konusunu açan arkadaşlara bişey demiyorum

ben 5 yıl önce pc depodan laptop almıştım. Cihazda sorun yaşadım. hiç ikiletmeden sıfır yenisini gönderdiler. 5 yıldır cihazda da bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atekce -- 14 Ekim 2015; 0:19:32 >

• 2 yıl önce bende bu siteden almıştım dizüstü bilgisayarımı. Netten yeni yeni alışveriş yapmaya başlıyordum o zamanlar. Kapalı kutu gelen bilgisayarın ekran kısmının çerçevesi ayrılmıştı ama ne akla hikmetse iade etmemişim o zaman hala o şekilde kullanıyorum.. Kredi kartıyla alışveriş yaptıktan sonra kimlik fotokopisi falan istiyorlardı faksla o garipti..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.