Şimdi Ara

silinsin (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
9
Favori
4.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Bir zamanlar ülke kurmuştum. Eğlenmiştim. :Dhttps://forum.donanimhaber.com/demokratik-donanim-cumhuriyeti--84554975

Hocam siz forumumu biraktiniz bi aralar

Bu arada konuyu acarken sizin konudan da esinlenmistim :)

Apple in sahibiymismisim hatta :) nasil oluyorsa xd

Bir hafta aktif oluyorum. 5-7 ay girmiyorum. Veya ayda birkaç kez giriyorum.

Ülkeye bir harita hazırla. Birkaç düzenleme yap canlanır yine

Guzel fikir, sizin ki baya saglam olmus.

Hocam ben bu hesabi actigimda 100 kusur mesajlardayken sizde oyle bir seydiniz neredeyse her konuda goruyordum sizi ve alismistim mesaj sayilarimizi falan karsilastiriyordum arada :) bir ara siz cok hizli yarbay oldunuz ben hala binbasiydim ondan sonra bakmayi biraktim. Simdi baktigimda ise tam tersi bir durum var benimki sizinkinden fazla olmus. O yuzden merak ettim sorayim dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir zamanlar ülke kurmuştum. Eğlenmiştim. :Dhttps://forum.donanimhaber.com/demokratik-donanim-cumhuriyeti--84554975

Hocam ben bu hesabi actigimda 100 kusur mesajlardayken sizde oyle bir seydiniz neredeyse her konuda goruyordum sizi ve alismistim mesaj sayilarimizi falan karsilastiriyordum arada :) bir ara siz cok hizli yarbay oldunuz ben hala binbasiydim ondan sonra bakmayi biraktim. Simdi baktigimda ise tam tersi bir durum var benimki sizinkinden fazla olmus. O yuzden merak ettim sorayim dedim.

Sağ olsun birkaç arkadaş destek olmuştu. O konuyu mobilden hazırlamıştım. Bilgisayarım sorunluydu.

Genel olarak mesajları baz alırsak en çok mesaj atan 3. üye seçilmiştim. Genelde Kıdemli Yarbay olarak takılıyordum. Rütbe gidince Yarbay olmak için abanmıştım. Neyse dostum, forum bizden geçti. Şirkette vakit geçirmek için giriyorum öyle, yine 5-6 ay girmem birkaç günden sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 7 Ağustos 2017; 16:17:40 >

• Vatandaşlık için nereye başvuruyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağ olsun birkaç arkadaş destek olmuştu. O konuyu mobilden hazırlamıştım. Bilgisayarım sorunluydu.

Genel olarak mesajları baz alırsak en çok mesaj atan 3. üye seçilmiştim. Genelde Kıdemli Yarbay olarak takılıyordum. Rütbe gidince Yarbay olmak için abanmıştım. Neyse dostum, forum bizden geçti. Şirkette vakit geçirmek için giriyorum öyle, yine 5-6 ay girmem birkaç günden sonra

Anladım hocam, eğlenmeye bakmak lazım forumda. Dediğiniz gibi arada vakit geçirmek için güzel mekan.

Kolay gelsin işinizde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: furkansahinfs

Vatandaşlık için nereye başvuruyoruz?

Bana :D

• Yavaştan güncellemeye başladım.
  • Yönetim şekli İslam Cumhuriyeti olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazarboncuklu İmam

Yönetim şekli İslam Cumhuriyeti olsun hocam.

Yok artik.

• parayı 1 dolara eşitleyecek ne gibi bir kaynak olacak
    o kadar kişiye 5 vali fazla 10 öğretmene müdür lazım ek dersleri maaşı kim yapacak

edit: tüm mesajları okuyamadım ayrıca eğitim bakanı öğretmen kökenli biri olsun hatta her bakan kendi alanıyla ilgili olsun.

iki gün sonra eğitim bakanı kültür bakanı yapılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraglises -- 8 Ağustos 2017; 12:35:3 >
  • Enerji bakanı olarak gelmek isterim hocam. Yaz beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 8 Ağustos 2017; 13:53:53 >
  • zebani alımı varsa geleyim

• quote:

Orijinalden alıntı: eraglises

parayı 1 dolara eşitleyecek ne gibi bir kaynak olacak
    o kadar kişiye 5 vali fazla 10 öğretmene müdür lazım ek dersleri maaşı kim yapacak

edit: tüm mesajları okuyamadım ayrıca eğitim bakanı öğretmen kökenli biri olsun hatta her bakan kendi alanıyla ilgili olsun.

iki gün sonra eğitim bakanı kültür bakanı yapılmasın

Annesi babasi ogretmen biri olarak soyluyorum. Kesinlikle o sekilde olacak hocam. Supheniz olmasin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 22 Ocak 2020; 11:13:36 >
  • Son durum nedir hocam?

• aha konu silinsin denilmiş. neden ???
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.