Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiknotlar -- 7 Eylül 2015; 21:16:45 >

• antiknotlar A kullanıcısına yanıt
    Pkk yalani. O kanala sor kac lesiniz var de ya 1 yada 0 der.

Bos laf kalabaligi. Tabi mesela tuncelide katliam var basligini atanlara inaniyorsan videoya ragmen bu yalan ruzgarinada kanarsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 7 Eylül 2015; 20:15:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi 16 asker için cenaze düzenlenir,eğer sayı 31 ise diğer askerlerin aileleri nerede benim oğlum diye sorulduğunda bu insanlara kim cevap verecek...

O yüzden TSK'nın açıkaldığı sayıya inanın,acele etmeden tamami ile şehitlere ulaşınca duyuruldu,

pkk yanlısı yayın organlari ise apar topar alalacele heme 31 askeri öldürdük hiç kaybımız felan yok diyorlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

şimdi 16 asker için cenaze düzenlenir,eğer sayı 31 ise diğer askerlerin aileleri nerede benim oğlum diye sorulduğunda bu insanlara kim cevap verecek...

O yüzden TSK'nın açıkaldığı sayıya inanın,acele etmeden tamami ile şehitlere ulaşınca duyuruldu,

pkk yanlısı yayın organlari ise apar topar alalacele heme 31 askeri öldürdük hiç kaybımız felan yok diyorlar....

16 sayısı bile korkunç bence.

Benim anlamadığım bizim basın neden hiç teröristlerin kayıplarından bahsetmiyor?

Halkın güveni sarsılıyor resmen, Her gün şehit haberi o kadar bombalama operasyon kaç tane terörist ölüyor belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiknotlar -- 7 Eylül 2015; 20:19:32 >
  • Merhab.
    Açıklanan resmi rakamdan daha fazla şehit varsa yarın başka bir eylemde 5 şehit daha verdik diyebilirler.
    Güven kalmadı, Adana' daki törende şehit ablasının "Açın bakın belki nefes alıyordur" demesi bu yüzden...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhab.
    Açıklanan resmi rakamdan daha fazla şehit varsa yarın başka bir eylemde 5 şehit daha verdik diyebilirler.
    Güven kalmadı, Adana' daki törende şehit ablasının "Açın bakın belki nefes alıyordur" demesi bu yüzden...

Bence de bu tarz şeyler olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiknotlar -- 7 Eylül 2015; 20:22:43 >
  • Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen saklanıyor sayı, günlük 3-5 eklenir. Mantığa bak ya.

• Terörist yanlısı medyanın haberlerini alıntılayarak ne yapmaya çalıştıgınızı iyi biliyoruz. Mağlubiyet hissi yaratıp moral bozmak.
    40 günde 1000 tane terörist gebertildi. Bu gerçeği kimse değiştiremez.

Pkk ve onun arkasındaki güçler Türk Ordusunun önünde diz çökecek!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dudeykewl

Terörist yanlısı medyanın haberlerini alıntılayarak ne yapmaya çalıştıgınızı iyi biliyoruz. Mağlubiyet hissi yaratıp moral bozmak.
    40 günde 1000 tane terörist gebertildi. Bu gerçeği kimse değiştiremez.

Pkk ve onun arkasındaki güçler Türk Ordusunun önünde diz çökecek!

öyle bi niyetim yoktu neyse sildim konuyu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.