Şimdi Ara

silinsin (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
8
Favori
13.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş A8,A7 den A9,A8 den daha az pil tuketip daha iyise teknoloji 1 senede nekadar gelişiyorda daha iyisini yapıyorlar madem üretilebilen en iyisi A8 se 1 sene sonra daha iyi A9 nasıl cikiyor akil,kar işi degil valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

Arkadaş A8,A7 den A9,A8 den daha az pil tuketip daha iyise teknoloji 1 senede nekadar gelişiyorda daha iyisini yapıyorlar madem üretilebilen en iyisi A8 se 1 sene sonra daha iyi A9 nasıl cikiyor akil,kar işi degil valla

sadece apple böyle yapmıyor diger tüm mobil cihaz üreten firmalardada aynı taktik var . satış politikaları böyle
  • Son yıllarda Apple ürünlerinin tüm detayları keynote öncesinde sızmış oluyor ve keynote'larda bizleri şaşırtan bir şeyler olmuyor , umarım bu yıl bir sürpriz ile karşılaşırız.
  • Yan sanayisi ile beraber binlerce insan çalışıyor apple da , sürdürülebilir satış ve karlılık hedefi olan halka açık bir şirket size teknolojiyi tabiki gıdım gıdım satacak 😃

• iPhone 5s kullanıcısıyım 3-4 ay içinde telefonu değiştirmeyi düşünüyorum şarjdan dolayı. Gerçekten çok az gidiyor şarjı günde 3 kez şarja takıyorum. Aklımda note 5 - 6s -6c(çıkarsa tasarımı hoşuma giderse düşünürüm ) - sony z5 var . 3-4 ay beklememin nedeni şarj durumlarının iyice ortaya çıkması . İnşallah iPhone şu şarj olayına çözüm bulur da android felan uğraştırmaz beni .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foreign. -- 2 Eylül 2015; 23:31:21 >
  • 12 mp kamera ve A9X işlemci ile gelir,satarlar asıl bomba 7 olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple 2 gb ramle gelse dahi altının bu kadar eskimesine izin vermez çok verimli kullanmıcak en azından 6 ay kadar. Bende bekliyorum lansmanı ona göre 6 ile 6s arasında karar verip alcam
  • 2gb ram, arka ve ön kamera iyileştirmesi, a9 3 çekirdekli işlemci bekliyorum iPhone 4s kullanıyorum hala gideri var fakat dediğim gibi ram ve kamerada beklediğim geliştirmeler yapılırsa 6s e geçeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafonea ne zaman gelir acaba ?
  • - Daha az enerji tüketimi sözcüğünden pil süresinin 2 ye katlanıcağını falan düşünmüyorsunuz heralde :) 5-5s e geçiştede daha az enerji tüketiminden bahsedildi sonuç yarım saatlik max 1 saatlik oynamalar :)

- Zaten hız olarak gözle görünür bir gelişme beklenmiyor çünkü mevcut cihazlar hala jet.

- Kamera olarakta mevcut cihazlar gayet yeterli verimlilikte bence ki bazı programların zaten fotoğraf boyutlarını küçülttüğünü ve kalitesini düşürdüğünü düşündüğümüzde (whatsapp gibi) geçiş için çok önemli bir faktör değil

Tanıtım gününde ekstra birşeyler açıklanmazsa bence 5s-6 kullanıcıları için hala geçmeye değer bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TedMosby -- 3 Eylül 2015; 6:25:59 >
  • Kaldı 6 gün..

• 6s almaktan vazgeçmek üzereyim.O kadar parayı başka şeylere kullanabilirim Air 2 veya 3 gibi.
    Aslında istiyorum ama bekleyeceğim lansmanda beni etkilerse alırım.Özelliklerini az çok biliyorum.
  • 2gb ram ile gelmezse hayal kırıklığı olucak, işlemci hızıda normal şartlarda 2 kat artması gerekiyor 4-4s 5-5s arasındaki iki kat işlemci performansı gibi
  • TedMosby kullanıcısına yanıt
    - Tabiki 2 kati olmayacak sarj suresi. 1 saatlik ekstra bir sarj suresi olacaktir diye tahmin ediyorum maksimum. Genelde 8 saat civari bir usage time'm oluyordu iphone 6'da. Bu sureye ekstra 1 saat daha eklenmesi onemli.

- Hiz konusunda haklisin. Zaten hali hazirda ios cok iyi optimize edilmis ve sorunsuz calisiyor. Multitasking'in 4.7"'lik iphone'a gelmesiyle onemi artabilir a9 islemci ve 2gb ram'in.

- Kamera ise ne yazik ki yeterli degil. Hele ki on kamera facia. 5mp'lik bir on kamera ve biraz daha iyilestirilmis arka kamera gecerli bir sebep 6s almak icin. Bilgisayara aktardigim da ya da imgur vb resim kalitesini dusurmeyen sitelere resimleri upload ettigim de -hele ki on kamerayla cekilmis olanlar- resimler cokta iyi gozukmuyordu.

- Force touch ise kullanim alanlarina bagli olarak kullanilsli olabilir ama basli basina 6s almak icin bir neden degil diye dusunuyorum

Iphone 6'imi satmam da ki diger onemli bir etkende 16gb olusuydu. 16gb'lik bir alan hic birseye yetmiyor. 32gb'lik bir versiyonun da hayal gibi duruyor su an. Mecbur yine 64gb'a yonelecegiz.

• Hocam bu söyledikleriniz kullanıcıdan kullanıcıya değişir tamamen öznel , nesnel ve herkese cazip gelicek şeyler değiller , örneğin:,

- 8 saat şarjım varsa 9 saate çıksın diye gidip zarara girmem ekstra para vermem

- Kamera zaten çok sık kullanmam ve benim şahsen işimi görüyor mevcut olanı ve piyasadaki en iyi kameralardan zaten şuan

- Force touch kesinlikle olmalı denilecek bi özellik değil zaten zevk işi

- 2 gb ram Multitasking ile birleştirilirse bence ortaya çıkan en cezbedici özellik bu olur

- Onun harici 16 gb yetersiz geldiyse bu sebeple 6s geçişi yapmanız sizin adınıza mantıklı hafıza konusu geçerli sebep :)
  • Arkadaşlar 6s e 2gb ram gelecek mi. Çünkü 6 dan geçmenin tek nedeni bu olacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

Arkadaşlar 6s e 2gb ram gelecek mi. Çünkü 6 dan geçmenin tek nedeni bu olacak gibi.

evet 2 GB Ram ile gelecek

• Sizce 6S'te hızlı şarj özelliği olur mu ? Bataryanın değişeceğini sanmıyorum
  • Batarya küçülecek haberleri var hocam 6s 1715 mAh lara gerileyecek. Sebebi daha az enerji sarf eden çip ve ios9

• eğer harbiden editörün paylaştıgı haberdeki özelliklerle gelirse düşünmeden 6s+ 64gb gold 27 eylülde kaparım
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.