Şimdi Ara

silinsin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
25
Favori
10.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam petrol ofisinden 100 tllik mazot aldım hiç mesaj gelmedi. Bakalım kazana mı kaçmaza mı poya mı sayacak. Yoksa hepsine mi göreceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By40bir kullanıcısına yanıt
    1000 tl lik alışverişte yapsan 10 tl verir tek seferde diyor

• Tekstilbank da dahil olmuş.

• Teb total ile total den 106 tl yakıt alsak sayar mı arkadaşlar % 5 ile beraber?

• quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

Bu akşam petrol ofisinden 100 tllik mazot aldım hiç mesaj gelmedi. Bakalım kazana mı kaçmaza mı poya mı sayacak. Yoksa hepsine mi göreceğiz

Bende bugün aldım PO dan. 10 tl kazandınız mesajı gelmedi.onun yerine 3 defa daha podan yakıt alın 25 tl kazanın. Mesajı geldi. Daha önceki kampanyalarda olduğu gibi Birleşmiyor arkadaşlar. Garantinin bu ****liği var maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 13 Haziran 2015; 17:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Bu akşam petrol ofisinden 100 tllik mazot aldım hiç mesaj gelmedi. Bakalım kazana mı kaçmaza mı poya mı sayacak. Yoksa hepsine mi göreceğiz

Bende bugün aldım PO dan. 10 tl kazandınız mesajı gelmedi.onun yerine 3 defa daha podan yakıt alın 25 tl kazanın. Mesajı geldi. Daha önceki kampanyalarda olduğu gibi Birleşmiyor arkadaşlar. Garantinin bu ****liği var maalesef.

Bende de aynısı oldu mesaj gelmemesine rağmen birleşir diye düşündüm, garantide birleşmiyor muydu?

• Garanti kampanyaları genelde birleşiyor, fakat sadece tek kampanya mesajı geliyor bilginize. Ama her petrol ofisi bonus üyesi olmayabilir, dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: world67

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Bende de aynısı oldu mesaj gelmemesine rağmen birleşir diye düşündüm, garantide birleşmiyor muydu?

Garanti genelde birleştirmiyor bu kampanyaları.Bir kez daha başıma gelmişti. Benzin kampanyasına kkatıldığıma pişman olmuştum.adamlar uyanık.

• Bugün aytemizden mazot aldım. Garanti posundan geçirdi. Yinede sorayım dedim üye işyeri mi diye. Adam hayır dedi. Fakat mazotu almış bulundum maalesef. Garanti pos cihazı varsa, üye işyeri olmaz mı? Adam mı yanlış biliyor

• n11'den 100 TL üzeri alışverişlerde 10 TL puan kazanılıyor mu? Bonus'un sitesinde program ortaklarında n11 çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

n11'den 100 TL üzeri alışverişlerde 10 TL puan kazanılıyor mu? Bonus'un sitesinde program ortaklarında n11 çıkmıyor.

Kazanamazsın. N11 kategori olarak "diğer" diye geçiyor. Ayrıca bonusta kampanyalar genelde birleşiyor. Zamanında çok kampanyaları kombo ile göçerttik. Bonus yatma zamanı göreceğiz. Bu arada PO Bonus üyesiydi ondan eminim

• Shell ve BP'de geçerli dimi arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaze80

Bugün aytemizden mazot aldım. Garanti posundan geçirdi. Yinede sorayım dedim üye işyeri mi diye. Adam hayır dedi. Fakat mazotu almış bulundum maalesef. Garanti pos cihazı varsa, üye işyeri olmaz mı? Adam mı yanlış biliyor

Garanti pos cihazı olması bonus üye işyeri olduğu anlamına gelmez

• Sonunda şekerbank ta kampanyaya teşrif ettiler, Ama bunu bile ellerine yüzlerine bulaştırmış avereler.. Lütfen dikkatli okuyun kampanya saçmalıklarla dolu..üstte 15-17 haziran arası demiş alttaki detaylarda 12-17 haziran arası demiş,,, üstene her 100 TL'lik market ve restoran alışverişine 10 TL bonus hediye demiş altta bakıyosun 1 kişi max 10 tl bonus kanabiliyor madem tek 100 tl ye 10 vercen niye her 100 tl diye yazarsın be salak.. Dayanamadım şekerbankı aradım şikayet kaydı oluşturdum..

ŞEKER BONUS RAMAZAN KAMPANYASI: http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/alisveriskampanyalari.jsp

Şeker Bonus’tan Ramazan Bonusu
    15 Haziran – 17 Temmuz 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 100 TL’lik market ve restoran alışverişine 10 TL bonus hediye !
    Kampanya Detayları:
    12 Haziran – 17 Temmuz 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak her 100 TL'lik market ve restoran alışverişine 10 TL bonus hediye edilecektir.
    Kampanyaya katılmak için müşterilerin ilk harcamadan önce RAMAZAN yazıp 7353’e SMS atması gerekmektedir.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
    Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), dahildir.
    Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
    Kampanya katılım SMS'lerinin Şekerbank'ı sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 10 TL bonus kazanabilir.
    Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kazanılan bonus, 20 – 27 Temmuz 2015 tarihleri arasında kullanılabilir.
    Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.

• Özür dileriz işleminizi şuanda gerçekleştiremiyoruz mesajı aldım. oh ne ala memleket bizim 65 kuruş gitti bile.
  • Sekerbank için kazan yazıp 7353 e göndermiştim. Onay mesajı da geldi. Bu ramazan ı nereden çıkardılar anlamadım.

• Şekerbank iyice canımı sıkmaya başladı kartımı yarın iptal ettireceğim. Hani bonusun tüm özellikleri vardı bu kartta?üvey evlat muamelesi görüyoruz.
  • ing bonus sitesine çok geç ekliyor kampanyaları hatta bazen hiç eklemiyor.. dahil mi acaba deneyen oldu mu mesaj atmayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caparzo_43

Şekerbank iyice canımı sıkmaya başladı kartımı yarın iptal ettireceğim. Hani bonusun tüm özellikleri vardı bu kartta?üvey evlat muamelesi görüyoruz.

şekerbank ın sülalesineden başladım bile. adiler Ramazanın berketinden mahrum bırakıyorlar. bekliyoruz ki adam gibi kampanya olsun ama adamların derdi değil. bide gittigidiyorda bonusdan çoook düşük puanlı salak bir kampanya çıktı . o da tuzu biberi oldu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.