Şimdi Ara

silinsin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
15
Favori
11.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: retrocr

quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

quote:

Orijinalden alıntı: retrocr

daha önce money kart numarasıyla dolandırıcılık yapılmıştı forumda. ben kimseye önermem vermenizi. konusu vardı hatta

Money kart numarasi ile dolandiricilik nasil yapilmis cok merak ettim.Adam en fazla bizim karti kopyalar,icindeki 3-5 money'yi alir.Kredi karti olsa tamam da money ile dolandiricilik aklima yatmadi.

money numarasını öğrendiğinfe isim soyisim doğum tarihi adres ve tc numarasını öğrenmek çok kolay. bu bilgilerle neler yapılabilir tahmin edemezsin.

Money numarasından öğrenene kadar adam gider bir Turkcell vs. bayisinde çalışır. 1 haftada milyon tane bilgi eder. Money numarasından Migros sistemine erişip (veya Money club kart sistemine girip) tek tek uğraşır mı bilinmez. Hele ki bu site P&G destekli bir siteyse. Yani sitede 100 tl iphone satılsa da böyle bilgi isteseler anlarım da bu siteden böyle bir yola gidileceğini düşünmüyorum.

• kaptan69 kullanıcısına yanıt
    10 yıldan fazladır p&g kampanyalarına katılırım. No problem, kafan rahat olsun abicim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

benim moneyler yüklenmiş

ne yaptınız da yüklendi size? anlatabilir misiniz?

en sonunda bunlanı görüp şakayı nasıl anlamıyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• anket dediği sadece money club kart numarası mı? ben de onlarca soru soracak sandım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    Ben de kaç zamandır bu site kampanyalarına yazılırım bir halta yaramıyor ne tıkırtı var ne şıkırtı... pgnin yüz karası beş para etmez site benim için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben güvenmedim kart noyu aldı tamam ankete katıldığınız için tşkler dedi şakamı bu
  • Sıkıntı yapmayın yüklenir daha önce aynı sistemle markafıni çekleri yüklediler hesaplara hiç bir sıkıntı olmadı
    Beklemen sürede yüklenmezse sistem belli bir kota koymuştur onun dolmasını beklşyordur.
  • Arkadaslar anket var...ama siz hemen sayfayi kapattiysaniz cikmiyor, sonradan yeni bir pencerede aciliyor...

Bende boyle oldu en azindan..bilemiyorum belkj de yeni uye oldugum icin de anket cikmis olabilir

• bu kampanyadan da birşey çıkmazsa p&g ye gerekli tepkiyi koymalıyız. en az 100 kişi katılmıştır şurdan.bu adamların müşteri ilişkilerinin canına okuyabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: polyo

Puan yüklenmemiş,pek umut yok gibi

İş günlerinde yüklenecektir yazıyo. Yani pazartesi yüklenecek.
  • Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    merci kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

ben de beni soracak mısınız diye bekledim ama sizden hiç ses çıkmayınca kendimi belli edeyim dedim. sabahtan başladım cuma namazına bile gitmedim bunun için. 400 tane mailim yok elbette. site, üyelik için epostaya onay maili göndermediği için sıkıntı yok. maili istediğim gibi sallıyorum. üyeliği aç ankete katıl çık yeni üyelik aç ankete katıl çık gir falan everydayme den böğğ geldi artık bana :) paramı yüklemezlerse yaktım onları

napıyosunuz o kadar kartı her birini paraylamı aldınız?

• benim de adım var ama bana bişi gelmedi. nasıl yapçaz
  • aynı üyelikle birden fazla kart kaydedersek oluyor mu yoksa hepsine yeni üyelik açacağım

• hepsine yeni üyelik aç
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Katılımcılar uygulamaya diledikleri kadar katılabilir, ancak yalnızca son girdikleri kart numarası dikkate alınacaktır.

denmekte kampanya kosullarinda

• teşekkürler haber veren arkadaşa ve yardım eden arkadaşlara

• Arkadaşlar puan yükleme için verilen zaman aralığı iş günü için o nedenle haftasonunu bekleyelim.pazartesi yada salı yüklenecektir.

• katıldım sadece ailenizde kaç kişi var diye sordu. Everyday bana da pek güven vermedi ama du bakalım neolicek
  • Soru falan göremedim ben.
    Kart türü seçip, sonraki aşamada da kart numarası girmiyor muyuz ? Kaçırdığım bir husus mu var acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.