Şimdi Ara

SİLİNMESİNİ RİCA EDİYORUM (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
737
Cevap
7
Favori
21.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Revv.0

muhtemelen puana göre çağırışlar da 10 temmuz çok geç deil mi 15 temmuz civarlarında ösu oluyordu

Yeni yönetmeliğe gore uni kayitlari 1-5 eylul arası. Intibaki eylul de baslatirlarsa yedekten adam bulmak sikinti olur. Osu yu ileri atip Intibaki da geri atıp ardarda yapabilirler. Belki de yapmazlar alakası yoktur bilmiyorum tahmin sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXe20

quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Sadece fotoğrafa mı vurdurcaksin sen ?

adamlar yalan mı söyleyecek ? bi kare var içinde 'fotoğraf mühür imza' yazıyor alta da atılması gerekseydi altta da yazardı adamlar dalga mı geçicek bizimle?

Dalga geçmek açısından değil müdüre imzalatacaz ama asagı atmasıda gerekirdi bence ondan söylemiştim ben.

Teknoloji gelisti adamlar sistemden görüyor zaten fotografin imzali olmasi lazim fotografi onaylatiyosun sen orda kagidi degil. Istiyosan ara okulu(hho yu) sor. Bana da soylersin ne dediklerini :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzakhi -- 24 Haziran 2014; 23:42:28 >

• mulakata cagirmalar puana gore degil rastgele

• beyler mülakatta nasıl sorular soruyorlar benim en korktuğum bölüm orası
  • quote:

quote:

muhtemelen puana göre çağırışlar da 10 temmuz çok geç deil mi 15 temmuz civarlarında ösu oluyordu

Yeni yönetmeliğe gore uni kayitlari 1-5 eylul arası. Intibaki eylul de baslatirlarsa yedekten adam bulmak sikinti olur. Osu yu ileri atip Intibaki da geri atıp ardarda yapabilirler. Belki de yapmazlar alakası yoktur bilmiyorum tahmin sadece

Uni kayıtları önemli değil intibakta kayıt için izin verilir o hak yanmaz ve onu okul takip etmez sizin sorumlulugunuzdadır. Bu arada girecek arkadaşlara başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunya

mulakata cagirmalar puana gore degil rastgele

o zaman şansıma tükürim almışlar en geç tarihe vermişler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasyas

quote:

quote:

Uni kayıtları önemli değil intibakta kayıt için izin verilir o hak yanmaz ve onu okul takip etmez sizin sorumlulugunuzdadır. Bu arada girecek arkadaşlara başarılar.

hmm kayıt için izin verdiklerini bilmiyodum. tamam.

• beyler nerede kalmayı düşünüyosunuz ?
    27 sinde cuma günü benim
    tek başıma gelicem nerede kalıcam ne yapcam bilmiyorum otele giderim herhalde harp okulunun konaklama yeri var mı?
    dh havacılık olarak orada olalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarşistKeko

beyler nerede kalmayı düşünüyosunuz ?
    27 sinde cuma günü benim
    tek başıma gelicem nerede kalıcam ne yapcam bilmiyorum otele giderim herhalde harp okulunun konaklama yeri var mı?

benim de 27 sinde hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarşistKeko

beyler nerede kalmayı düşünüyosunuz ?
    27 sinde cuma günü benim

Okulda kalacak yer oluyordu gecen senelerde bu senede vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnarşistKeko A kullanıcısına yanıt
    nerde kaldığını ne yaptığını anlat da burada biz d yararlanalım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece fotoğrafa mı vurdurcaksin sen ?

adamlar yalan mı söyleyecek ? bi kare var içinde 'fotoğraf mühür imza' yazıyor alta da atılması gerekseydi altta da yazardı adamlar dalga mı geçicek bizimle?

Dalga geçmek açısından değil müdüre imzalatacaz ama asagı atmasıda gerekirdi bence ondan söylemiştim ben.

Teknoloji gelisti adamlar sistemden görüyor zaten fotografin imzali olmasi lazim fotografi onaylatiyosun sen orda kagidi degil. Istiyosan ara okulu(hho yu) sor. Bana da soylersin ne dediklerini :p

öğrenim durum belgesinde okula imzalatın diye bi şey yazmıyo sadece kara da var o

• Fakat fotoğraf yerine imza mühür yazmış ben bugün gittim müdür imzayı attı hem fotografa hem alt kısma.
  • quote:

Fakat fotoğraf yerine imza mühür yazmış ben bugün gittim müdür imzayı attı hem fotografa hem alt kısma.

ne yapsamki ya okula gdemem de ben acaba fotoğraf veya imza veya mühür şeklindemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E84249922 -- 25 Haziran 2014; 21:09:45 >
  • beyler ben çorludan yola çıkıyorum yarın
    nereden geliyosunuz ?
    nerede kalacağız ? ben akraba falan bakıcam ama zor gibi
    Hava olmazsa karaya da gidecek misiniz ? temmuzda da o var elenirsem pek niyetim olmaz
    sen öğrenim durum belgeinde çerçeve içinde fotoğraf mühür imza yazıyor orayı ne yaptın
  • quote:

sen öğrenim durum belgeinde çerçeve içinde fotoğraf mühür imza yazıyor orayı ne yaptın

hocam kara harp ta ne güzel imza mühür şeklinde oldu
    havanın orası boş kaldı yarın mecbur okula gidicem mal mal işler yapıyolar imza mı koycaz mühür mü foto mu allahsızlar açıklama da yapmıyo
    bu arada nereden geliyosun hocam ? tek mi geleceksin nerede kalmayı düşünüyosun ?
    biz dh olarak her şeye alışığız parkta da yatabiliriz koyun çantaya yastıkları
    yarın hhoyu arıycam
  • benim de kafamı karıştırdınız lan boşlukları doldurdum fotoğrafı yapıştırdım yarın gidip imza mühür bastıracaktım üstüne. yarın okulu arayın biriniz bana da söyleyin cevabı biriniz.
  • quote:

benim de kafamı karıştırdınız lan boşlukları doldurdum fotoğrafı yapıştırdım yarın gidip imza mühür bastıracaktım üstüne. yarın okulu arayın biriniz bana da söyleyin cevabı biriniz.

usta hangi belgeleri istiyolar giderken ?
    arıcam yarın konuya yazarık
    foto falan istiyolar mı ben göremedim
    senin kaçında ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.