Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

silinisn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pileki Daha Az
1 Kayıtlı Üye
65
Cevap
0
Favori
11.293
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2019 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      SebnemFerahHayranı

14 Mart 2019 01:45:37 Konu Sahibi
      sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IbolarKisilikBozuklugu -- 19 Mart 2019; 15:19:55 >

• Yarbay
      11282 Mesaj
      14 Mart 2019 08:41:23
      ona bakarsan en basitinden sistem tavsiyeleri bolumunde de 7-8-10-15-20 bin liraya sistem tavsiyeleri isteyenler var, konsol bolumleri dopdolu vs.

3-5 tane beyinsiz ile 4 milyarlik bir cinsiyeti genellemek de cok mantiksiz. ben buraya 3 tane kiz arkadasimi getiririm burada stres yasayan herkes hungur hungur aglar bizimkiler de dert mi diye. o yuzden cok kazimayin bu konulari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mart 2019 10:55:54

Kaç kişi 8 bin liraya pc alıyor ki şu forumda? Bir alıyorda en az 5 yıl kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      chinpoko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İmzamı buraya eklersem dolandırılırım.
    • Teğmen
      223 Mesaj
      14 Mart 2019 10:58:16
      quote:

Orijinalden alıntı: chinpoko ona bakarsan en basitinden sistem tavsiyeleri bolumunde de 7-8-10-15-20 bin liraya sistem tavsiyeleri isteyenler var, konsol bolumleri dopdolu vs.

3-5 tane beyinsiz ile 4 milyarlik bir cinsiyeti genellemek de cok mantiksiz. ben buraya 3 tane kiz arkadasimi getiririm burada stres yasayan herkes hungur hungur aglar bizimkiler de dert mi diye. o yuzden cok kazimayin bu konulari
      kızları tarlabaşından toplayacan heralde. dh tarihinde gördüğüm en bos genelleme yapmayın postu. argümanını biscolata tankına daldırır daldırır öperim.

• Onbaşı
      39 Mesaj
      14 Mart 2019 11:05:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Hz.haha Kaç kişi 8 bin liraya pc alıyor ki şu forumda? Bir alıyorda en az 5 yıl kullanıyor. Alıntıları Göster
      Ateist misin?

• Teğmen
      223 Mesaj
      14 Mart 2019 11:09:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Hz.haha Kaç kişi 8 bin liraya pc alıyor ki şu forumda? Bir alıyorda en az 5 yıl kullanıyor. Alıntıları Göster
      hocam 7yıl önce 1.700 e aldım temiz kullandığımı düşünoyurm. 2020i görür muhtemelen ama 2021 muamma.

• Yarbay
      11282 Mesaj
      14 Mart 2019 11:11:21

gercek dunyadan kopuk olmayin bu kadar diyecegim de yine olacaksiniz, neyse forumda trolluge devam

|
      |
      Del Toro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mart 2019 11:13:51
      quote:

Orijinalden alıntı: izayoi Ateist misin? Alıntıları Göster
      Yok ne alaka sen Müslüman mısın?

• Onbaşı
      39 Mesaj
      14 Mart 2019 11:15:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Hz.haha Yok ne alaka sen Müslüman mısın? Alıntıları Göster
      Elhamdulillah

• Yarbay
      11282 Mesaj
      14 Mart 2019 11:15:17

"normal" bir kadin da makyaj malzemelerine 5 yilda 8bin liradan fazla harcamiyordur o yuzden arada cok bir fark goremiyorum. (konuda makyaj gectigi icin makyaj malzemesinden bahsettim, baska bir sey de olabilir)

|
      |
      Hz.haha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mart 2019 11:18:12
      quote:

Orijinalden alıntı: izayoi Elhamdulillah Alıntıları Göster
      Boş konuşma o zaman

• Teğmen
      223 Mesaj
      14 Mart 2019 11:20:44
      quote:

Orijinalden alıntı: chinpoko gercek dunyadan kopuk olmayin bu kadar diyecegim de yine olacaksiniz, neyse forumda trolluge devam Alıntıları Göster
      yav bırak yerim senin gerçek hayatını. resmen dan bilzerian karıları götürüyor diye tüm erkekler zampara ıgggk yaşasın feminizm tarzı bi argüman verdin. sacma dediğin seyin daha ağırını sen yapıyon.

yav dan bilzerian gibi olan %1, karılarında erkeklere oranla daha şanslı olduğu bilinen bi gercek. benim karı arkadasım var bi sürü, tek amacları zengin herif bulup kapak atmak. bu cok yaygın. erkeklerinse yağmur atacan olmadığı takdirde böyle bir sansı yok. konu sahibi de detaya inmeden bunu diyo.

karıya puanı düşük gelmiş diye üzülüyorum. karı da 'ben karıyım evlenebilirim sen kendine bak' diyebiliyosa ortada bir adaletsizlik vardır.

gercek dunyadan, toplumdan bu kadar kopuk olma.

• Yarbay
      11282 Mesaj
      14 Mart 2019 11:32:54

senin dunyanda oyle insanlar var, benimkinde yok ne diyeyim yapacak bir sey yok

|
      |

• Teğmen
      223 Mesaj
      14 Mart 2019 11:38:00

senin dünyan öyle, benimki böyle diye bir şey yok. toplum genelinde para kazanma, aileye bakma sorumluluğu erkeğe yıkılmış durumda.
      Bahsedilenler: chinpoko

• Binbaşı
      1495 Mesaj
      14 Mart 2019 11:44:46
      quote:

Orijinalden alıntı: chinpoko ona bakarsan en basitinden sistem tavsiyeleri bolumunde de 7-8-10-15-20 bin liraya sistem tavsiyeleri isteyenler var, konsol bolumleri dopdolu vs.

Neden her 4 intihardan 3u erkek acikla bakalim.

• Yarbay
      11282 Mesaj
      14 Mart 2019 11:52:45

toplum genelinde parayi erkegin kazaniyor olmasi kadinlarin butun gun makyaj malzemesi, sac bakim urunu baktigi anlamina gelmiyor ama ben bunu anlatmaya calisiyorum. konuyu acana gore butun stres erkeklerde kadinlar laylaylom havasinda. benim yasadigi maddi sorunlarla, gelecek kaygisiyla basa cikamayip intihar eden iki kiz arkadasim oldu. biri oldu digerini zor kurtardik. o yuzden bana boyle -ilk mesajdaki gibi- argumanlarla gelmesin kimse

|
      |

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mart 2019 12:02:44
      quote:

Orijinalden alıntı: izayoi Düzgünce soru sordum velede bak. Alıntıları Göster
      Veled sensin ki milletin dinini sorguluyorsun. Müslümanlığın ne olduğunu bilmeden yaşıyorsun ot gibi.

• Yarbay
      11282 Mesaj
      14 Mart 2019 12:05:52

erkekler cok daha kolay vazgeciyor da ondan. ve en onemlisi kadinlarin yaninda ille en azindan bir destekcisi oluyor, erkekler kendilerini acmayi sevmedikleri icin cok kotu olmadikca karsisindaki insan durumunu anlayip destek olamiyor. yurtta kaldigim donem hergun muhabbetim olan bir arkadasim vardi disaridan gorsen cok normal derdin. finallerden sonra eve dondugumde intihara kalkistigini ama delirip sokaga donla cikinca polise ihbar edilip yakalandigini ogrendim. icinde neler neler biriktirmis de kimsenin haberi olmamis.

ama mesela kiz arkadasim da arada stresten dolayi intihar dusuncelerine kalkisiyor, ben onu yilda bir duygusal olarak arindiriyorum en az bir sene o tarz bir sey dusunmuyor. ha cesaret edemez muhtemelen ama duygusal olarak patlama yasamayi cok iyi bilirim belli de olmaz. arkadasim bana ya da insan psikolojisinden az da olsa anlayan birine icini acsa boyle olmayacakti muhtemelen.

ayrica 4 tane tanidigim intihar etti ve 1i erkek 3u kizdi. benim istatistiklerim de tersini soyluyor maalesef

|
      |
      Wolf Larsen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      39 Mesaj
      14 Mart 2019 12:27:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Hz.haha Veled sensin ki milletin dinini sorguluyorsun. Müslümanlığın ne olduğunu bilmeden yaşıyorsun ot gibi. Alıntıları Göster
      Adam gibi müslüman mısın diye sorduk verdiğin cevap:

Boş konuşma, milletin dinini sorguluyorsun müslümanlığın ne olduğunu bilmeden ot gibi yaşıyorsun.

Ne bebelerle muhatap oluyoruz şu forumda.

Hızlı Cevap

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.