Şimdi Ara

Silinirse iyi olur. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
4.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben artik bu kisisel gelisim kitaplari veya mentalite olarak insanin kendini gelistirmesini gereksiz buluyorum ozellikle bizim ulkemizde.

Sen ne kadar okumus etmis bilgili genel kultur seviyesi yuksek biri ol kitap oku(bos bos hikaye ask temali kitaplar degil daha cok bilgilendirici veya ufkunu genisleten turde farkli bakis aci kazanmani saglayacak turden kitaplar vs.) karsindaki ile konusurken emin ol bunlarin hicbir degeri yok(genel yapiya bakinca), ki karsindaki insan bu konulara senin gibi hakim genel kulturu yuksek duzeyde bir bireyse zaten onun icin senin tipin 2. belki 3. planda kalir. Cunku kafa dengisindir akillariniz uyusur bir sorunu oldugunda senin fikrini alir halini durumunu icinde bulundugu vaziyeti anlayacagini bilir o kisinin senle konusmasi ona zevk verir. Ama malesef ki boyle bir hanim kiz ile karsilasmak doneminizde dusuk bir ihtimal.

Sen evde kitap okurken belgesel izlerken veya ne bileyim odul almis adayligi olmus filmleri dizileri vs. izlerken kendine birseyler katarken o arkadaslari ile dedikodu yapip disari vs cikip zaman oldurecek ne giysem ne etsem programlarina bakicak aksamlari özeti ile beraber 5 saat suren klasik turk dizilerini izlicek yok o ona kacti ama onu bu seviyor bunun da sundan cocugu var ama o bilmiyor zaten bilen kisi santaj yapiyor vs anladin olayi hayatinda bir donum noktasi olmadigi surece veya populer kultur degisene kadar(bu seferde ayni mokun laciverti oluyor) bu olay boyle devam edecek.

Yani kendini ne kadar gelistirsende konusacaklarin karsindakinin ilgi alanina girmedigi icin seni sıkıcı, garip hatta ay çok bilmis uff kafasinda gorucek. Yani senin ona verebilecegin birsey yok cunku o bu konulara kapali onunda senden elde edebilecegi birsey yok cunku bu konular ona gereksiz ve sıkıcı geliyor.

Herseyden once kendini mentalite anlaminda gelistirme isini zevk alarak bir amac ugruna degil de cidden merak, arastirma daha cok bilgi edinme “kendi” hayatina daha iyi yön verme zorluklarin ustesinden gelme ve bu kendini gelistirme isinden zevk alma adina yapicaksan yap yoksa saglikli ve dinc daha iyi bir vucut icinde degilde kiz dusurnek icin fitness yapanlardan bir farkin kalmaz

Bundan dolayi

Ne varsa yoksa elinden geldigince dis gorunuse abanacaksin.

Yahut para ve çevre çunku ulkede adama verilen deger cebindeki para ve cebinde hangi marka araba anahtari oldugundan ibaret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    para olmayınca meslek olmayınca özgüven aşılayan yabancı kitaplar olmaz
  • Csb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takam kafana

• Para ver bakarlar.
  • Bence sorunun çirkinlik değil fakirlik. Çünkü kadınlar için çirkin zengin yoktur, az para vardır.

Silinirse iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k2fg9

Bence sorunun çirkinlik değil fakirlik. Çünkü kadınlar için çirkin zengin yoktur, az para vardır.

Silinirse iyi olur.

lan bu karı çirkin :D
    yatta ki 20 yaşındaki kızları görmedin sanırım

şahsen ben gözlerimle gördüm o yatın içinde rahat 10 tane kız vardı

• lnsurgent kullanıcısına yanıt
    Yanındakinin yanında afrodit gibi geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çirkinsen ve paran yoksa , spor yapıp kendine bakacaksın.
    Kültürel yönden kendini geliştireceksin , kızlarla sohbet etmeyi öğreneceksin.
  • Kendini geliştir diyenlere vermek istediğim cevap

https://youtu.be/2gTCHk-WiMU

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçma kız arkadaşa ihtiyacın yok çalış para kazan belli bir yaştan sonra onlar seni bulur zaten paran varsa ihtiyaclarını yine para karşılığında gidere biliyosun herşeyin çözümü para dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

bu arada spor yapmanın acayip faydası olabiliyor

kendimi ifşalamak tan çekinmem

20 kilo verdim baya değiştim
    https://hizliresim.com/QVERgkhttps://hizliresim.com/XP7BD7

Kilo ver, kaşları düzelttir ve yanaktaki beni aldır (çok basit ameliyatla alıyorlar) birde saça sakala şekil ver, tamamsın..

• 20'li yaşlarda lakabım hep yakışıklıydı. Eşcinsel olmama rağmen kadınlar (erkekler de) deli gibi koşardı peşimden fakat 30'lu yaşlardan sonra (şu anda 40) aynı tip kalmadı tabi. 10 yıldan fala aynı erkekle beraber oldum ve yaşadım (20-31 yaş arası)fakat görseniz maymun demezsiniz (arkasından konuşmuyorum, kendisi de aynı şeyi söylüyor) ama zevk işte. Kimisi de benim gibi çirkin sever. Umarım size de öyle bir bayan denk gelir ki bayanlarda çirkin sevme olayı daha da fazladır. Eninde sonunda denk gelir. Merak etmeyin.
  • Tamam yeni üye.
  • paran olsaydı hepsi koşardı,BU BÖYLEDİR
  • No ss no güven

• her insanın bir dengi var. bu konuda kendinizi kasmayın.

güzellik göz doyurur ama gönül aç kalınca neye yarar ?

ayrıca şunu da söylemek istiyorum. bence başarı insan ne kadar çirkin olursa olsun önüne geçiyor. insanlar seviyor.
    ronaldinho mesela bana hep o tarz insanlardan geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.