Şimdi Ara

Silinirse iyi olur. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
4.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki o zaman iğrenç olduğunu nerden biliyorsun?Belki kötünün iyisisindir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: columbine advisor

Peki o zaman iğrenç olduğunu nerden biliyorsun?Belki kötünün iyisisindir?

21 senede 1 tane bile sevgilim olmamış olmasından, insanların bakışlarından ve uzak durma çabalarından falan. Ayrıca kör olmam lazım tipsiz olduğumu anlamamam için.
  • Tabi o şekilde de anlaşılabilir ama aklında şüphe kalıyorsa sormak en iyisi.Bakış derken nasıl bakışlar hocam sırıtarak falan bakan kızlar mı yoksa garipseyerek mi?

• Aynısını yaşıyorum. Görsem sarılırım sana gardaş

• Yani çirkin olmak neysede asıl zoruma giden insanların bazen alay etmesi ve insanların garip garip bakması.Buna nasıl alışacağız bilmiyorum.

• quote:

Tabi o şekilde de anlaşılabilir ama aklında şüphe kalıyorsa sormak en iyisi.Bakış derken nasıl bakışlar hocam sırıtarak falan bakan kızlar mı yoksa garipseyerek mi?

Garip garip bakanlar işte
  • Evet o bakışları bende yakalıyorum,şaşırarak bakıyorlar ve baktığın zaman biraz daha bakıp kafayı çeviriyorlar.Lan şunu göstere göstere yapma bari diyesin geliyor.

• Eline mesleğini aldın mı ?. Ay sonunu sıkıntısız getiriyormusun ?. Borç harç var ise bunu kimseye muhtaç olmadan ödeyebiliyormusun ?.

Hastalandığında özel hastaneye gidecek kadar birikimin var mı ?. Sofran'da herşeyin tam mı?. Karnın doyuyor mu ?.

Bunlara kafayı yor, karı kız meselesini siktir et. Değmez, zamanla kendiliğinden gelişecektir. Hayat kezban tribi çekilecek kadar çok kısa. İnan bana.

Sadece kendini paralamanın yada fazla duysallığa kapılıp vakit kaybetmenin çok gereksiz olduğunu belirtmek istedim.

Başarılar.
  • Serkan Murat Yıldırım kullanıcısına yanıt
    Onlar bir tık üstteki dertler oluyor hocam.İnsan sevmek ve sevilmek istiyor hadi o kısmı geçiştirdin diyelim,kabul görmek istiyor en azından.Sorun çirkinliğimizde değil aslında çirkinliğimizi garipseyen ve alay eden insanlarda.

• Ne yapalım dostum biz de böyle doğmuşuz elimizde olan bir şey değil. Ben de çok kafaya takıyorum ama elimden bir şey gelmiyor

• Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Aslında çok takmamaya ve unutmaya çalışıyorum ama bazı insanlara teşekkürler garip garip bakarak veya özellikle kızlar sırıtarak bakarak insana ne olduğunu tekrar hatırlatıyor.

• columbine advisor C kullanıcısına yanıt
    Bir tık üstteki derdi geçiştiremezsin.

Bırak seni olduğun gibi kabul etsinler, etmiyecekler'de siktir olup gitsinler.
  • Yok öyle birşey günde en az 20 25 kişi bakıyor bana. Öyle denk gelme falan değil bayağı bayağı bakıyorlar. Ama ben sebebini biliyorum saçım uzun olduğu için bakıyorlar.

• Hocam yaşım 23 boyum 1.63 yazdıklarına aynen katılıyorum sen gene belki boydan kurtarıyosundur çirkinlik+boy kısalığı birleşince insana deprasyon yaşatıyor
  • Beta erkeklerin kolay kolay sevgilisi olmaz zaten.Hele ki yakışıklı değilse hiç olmaz. Benim de tipim orta ama bir çok sevgilim oldu.Çünkü benim kendime özgüvenim var.Alfa erkeğim çünkü. Şu linke bak daha iyi anlayacaksın.

https://forum.donanimhaber.com/alfa-erkek-misiniz-beta-erkek-misiniz--130269665#130269665
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Beta erkeklerin kolay kolay sevgilisi olmaz zaten.Hele ki yakışıklı değilse hiç olmaz. Benim de tipim orta ama bir çok sevgilim oldu.Çünkü benim kendime özgüvenim var.Alfa erkeğim çünkü. Şu linke bak daha iyi anlayacaksın.

https://forum.donanimhaber.com/alfa-erkek-misiniz-beta-erkek-misiniz--130269665#130269665

Senin dediğin daha farklı bir kavram,o alfa mıdır beta mıdır neyse artık gideri olan insanlar için belki bir kıyas olabilir.Benim gibi insanlar kafadan yaftalanır,potansiyel suçluyuzdur ayrıca,polisler sürekli kimlik sorar vs.İnsanların sadece fotoğrafımı bile görmesi yetiyor nerdeyse.Alttaki resimdeki gibi biriysen ne yaparsna yap o garip bakışlardan ve yaftadan kurtulamıyorsun.Silinirse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheri10

Hocam yaşım 23 boyum 1.63 yazdıklarına aynen katılıyorum sen gene belki boydan kurtarıyosundur çirkinlik+boy kısalığı birleşince insana deprasyon yaşatıyor

Boyla alakası olduğunu sanmıyorum,1.70 lik hatta 1.64 lük arkadaşım bile o garip bakışlara maruz kalmıyor.Olay kesinlikle çirkinlikle ilgili.Bak Seyithan Özdemir mesela boyu 2.05 mi 2.10 mu ne ama adam artık o kadar çok garipsenmiş ki röportajında bile alıştım artık o garip bakışlara demiş.Silinirse iyi olur.
  • niye alay ettiriyorsunuz abi tipinizle? ben de çok tipsizim ama alay etmeye kalkana da yumruğu çakarım belki dayak da yiyebilirim ama umrumda olmaz mesele dayak atmak değil zaten ezilmemek ezdirme kendini kimse senle dalga geçemez

ha alay derken yakın arkilerin ediyorsa takılma ona şakasına takılıyorlardır ama samimi olmadığın bir tip geip böyle diyecek gömerim kafayı dayak da yiyebiliriz ama dediğim gibi mesele dayak atmak değil kendini ezdirmemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ivo -- 3 Ocak 2018; 21:26:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivo

niye alay ettiriyorsunuz abi tipinizle? ben de çok tipsizim ama alay etmeye kalkana da yumruğu çakarım belki dayak da yiyebilirim ama umrumda olmaz mesele dayak atmak değil zaten ezilmemek ezdirme kendini kimse senle dalga geçemez

ha alay derken yakın arkilerin ediyorsa takılma ona şakasına takılıyorlardır ama samimi olmadığın bir tip geip böyle diyecek gömerim kafayı dayak da yiyebiliriz ama dediğim gibi mesele dayak atmak değil kendini ezdirmemek

Gelip bir şey diyen olmuyor zaten,bakışlarıyla hissettiriyorlar bunu.Garipseyerek bakıyor ve rahatsız oluyorum.Çoğu kişi yapıyor bunu dışarda 2 saat geçirdiysem 30-40 belki daha fazla kişiden bu tepkiyi alıyorum.Özellikle kızlar bakıp sırıtıyor ayrıca,erkekler yapınca gidip hayırdır neye gülüyorsun diye gidiyorum direk tabi çeviriyor yok yanlış anladın sana gülmüyorduk,karıştırıyorsun hocam vs vs ama anlıyorsun işte.Bununla başa çıkmanın tek yolu garip garip bakanı veya sırıtanı takmamak öbür türlü kavga etsen ne olacak çip kurusu bitiyor mu memlekette?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ivo

niye alay ettiriyorsunuz abi tipinizle? ben de çok tipsizim ama alay etmeye kalkana da yumruğu çakarım belki dayak da yiyebilirim ama umrumda olmaz mesele dayak atmak değil zaten ezilmemek ezdirme kendini kimse senle dalga geçemez

Gelip bir şey diyen olmuyor zaten,bakışlarıyla hissettiriyorlar bunu.Garipseyerek bakıyor ve rahatsız oluyorum.Çoğu kişi yapıyor bunu dışarda 2 saat geçirdiysem 30-40 belki daha fazla kişiden bu tepkiyi alıyorum.Özellikle kızlar bakıp sırıtıyor ayrıca,erkekler yapınca gidip hayırdır neye gülüyorsun diye gidiyorum direk tabi çeviriyor yok yanlış anladın sana gülmüyorduk,karıştırıyorsun hocam vs vs ama anlıyorsun işte.Bununla başa çıkmanın tek yolu garip garip bakanı veya sırıtanı takmamak öbür türlü kavga etsen ne olacak çip kurusu bitiyor mu memlekette?

sokak da herkes herkese bakar ya ben de çok tipsizim ama daha öyle suratıma gülen görmedim beki de çok sokağa çıkmadığımdandır bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.