Şimdi Ara

Silinirse iyi olur. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
4.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Norveckırfaresi

Hocam sen daha kendini sevmiyorsun kendine saygı duymuyorsun bir başkası neden sevsin seni. Çok yanlış yapıyorsun benden sana tavsiye önce kendini sev aşırıya kaçma isyan etme

Bunu sağlayan insanların yorumu oldu hocam.İnternette sormuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

ben ne çirkinler gördüm yanında fıstıklar vardı, çirkinliğinden kaybettiğini nerden biliyorsun?

Fotoğraf atıp sorduğumda söylemişlerdi hocam.Farklı farklı yollarla denedim bunu işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeanbay3

quote:

Orijinalden alıntı: columbine advisor

Var mı benim gibi olan biraz dertleşelim

Bende varım aga.Ulan hadi yaşıtımdakiler falan diyolar onları fazla takmıyorum ama benden küçük yeğenlerim bile bana tipsiz diyolar.Ama bi keresinde arkadaşın teki buranın(yaşadığım ilçe) en çirkin çocuğusun demişti.Belli etmedim ama çok alınmıştım.Ulan sevgili mevgilide umrumda değil ama şu millet dalga geçmesin yeter🙁

Aynen,çocuklar o konuda çok acımasız olabiliyor.Her ne kadar dalga amaçlı söylenmiş bile olsa en çirkin erkeğisin lafı gerçek olabiliyor.Bende öyleydi çevremde çirkin insanlarla kıyaslatmıştım kendimi ve en çirkin ben çıkmıştım.Tabi insanların sen sormadığın halde çirkinsin deyip alay etmesi çok sinir bozucu oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • columbine advisor C kullanıcısına yanıt
    Aksine kafalarını çevirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: DarlyDix0n

Aksine kafalarını çevirirler

İnsan güzel bulduğuna ve garip bulduğuna bakıyor.Seyithan Özdemir bir röportajında belirtmişti zaten insanların garip bakışlarına alıştım diye,cidden öyle garipsen bakıyorlar.
  • Bari boy posdan kurtar.Boyundami kısa

• Yüzün kadar Türkçe bilgin de çirkin. Bu nasıl bir anlatım tarzı?

• Ben hem çirkinim hemde sosyal fobiliyim
  • Ben de aşırı tipsizim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

Yüzün kadar Türkçe bilgin de çirkin. Bu nasıl bir anlatım tarzı?

Yüzümü daha görmedin çirkin olup olmadığımı veya ne kadar çirkin olduğumu bilmiyorsun.Ayrıca laf atıcam diye Türkçeni bozan sensin çirkin Türkçe olmaz kötü Türkçe olur.Fotoğraf atmamamın sebebi insanların böyle ne kadar alçalabildiğini görmek işte.Güzelliğine güvenme,güzellik dediğin bugün var yarın ne olacağı meçhul.Bir kaza veya bir yaralanma ile elinden kayıp gider işte o zaman anlarsın insanların ne kadar gaddar olduğunu ve bu gaddarlığın yarattığı öfkeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi columbine advisor -- 3 Ocak 2018; 17:19:11 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jeanbay3

quote:

Var mı benim gibi olan biraz dertleşelim

Bende varım aga.Ulan hadi yaşıtımdakiler falan diyolar onları fazla takmıyorum ama benden küçük yeğenlerim bile bana tipsiz diyolar.Ama bi keresinde arkadaşın teki buranın(yaşadığım ilçe) en çirkin çocuğusun demişti.Belli etmedim ama çok alınmıştım.Ulan sevgili mevgilide umrumda değil ama şu millet dalga geçmesin yeter🙁

Aynen,çocuklar o konuda çok acımasız olabiliyor.Her ne kadar dalga amaçlı söylenmiş bile olsa en çirkin erkeğisin lafı gerçek olabiliyor.Bende öyleydi çevremde çirkin insanlarla kıyaslatmıştım kendimi ve en çirkin ben çıkmıştım.Tabi insanların sen sormadığın halde çirkinsin deyip alay etmesi çok sinir bozucu oluyor.

Bi keresinde de kafeye gitmiştim.Kapıda sigara içiyodum.Yaşıtlarımda bi arkadaşım geldi naber la çirkin dedi.Ondan sonra yanındakilerde öyle dalga geçti.Yanlarında küçüklerde vardı onlar bişey demedi ama çok güldüler.Ondan sonra bi taneside geldi boşver takma onları diye teselli etti beni.Tabi çok pis duygusallaştım.Hemen hızlı hızlı eve gittim.Girdim yatağa direk ağladım doyasıya...

• yapacak bir şey yok dostum burda her şey tip çirkin kızı nasıl sevmiyorsak çirkin erkeği de kimse sevmez git düzeltmeye bak bir şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: ilgezer

quote:

Orijinalden alıntı: woddy

Yeterli beslen. Sadece 1 hafta sabah kahvaltıda 2-3 tane açma ye. Çok ciddiyim. Yuzunde botoks etkisi yaratacak. 1 hafta dene. Cebinden 20 TL eksilir ama farkı çok net bı şekilde gireceksin.

açma ve botoks etkisi hiç bir bağlantı kuramadım. hadi bal ve yoğurt maskesi yap filan desen anlayacağım da açma ne alaka? kilodan başka bir getirisi olmayan bildiğin hamur işi arkadaş.

Açma poğaça vsvs larda, tereyağı yumurta olur. Denemesi 20 TL. (Kendimden biliyorum)

• Bosver kafana takma engelli falan da olabilirdin. Elindekiyle yetincen bir yerden sonra. Ayriyeten sen de cirkin birini bulursun ben mesela bilhassa guzel olmayan ariyorum ama onlar da acayip kisiler cikiyor genelde, bakalim ariyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Çirkinliğe alışıyorsunda şu alay etmeleri yok mu insanların o sinir bozuyor işte.Onu nasıl aşıcaksak artık bilmiyorum.

• Sormuş muydun peki hocam?

• quote:

Sormuş muydun peki hocam?

Kime
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Kime

İnternette çeşitli siteler var işte kızların takıldığı o tarz sitelerde sormuş muydun?
  • Gel sarılalım bende çirkinim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Kime

İnternette çeşitli siteler var işte kızların takıldığı o tarz sitelerde sormuş muydun?

Manyak mıyım la iğrenç tipimi ifşa edeyim o tarz sitelerde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.