Şimdi Ara

Silinen şehir mapim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 için minecraft sahibiyim , microsoft storedan aldım.Oyunu silip yüklemem gerekti mapin silineceğini hiç düşünmemiştim oyunu silip yüklemem ile onca uğraş verdiğim şehir mapi oyundan silindigini farkettim.lütfen yardımcı olun şehri geri getirmek benim için çok önemli.

• Aga geri getiremezsin diye biliyorum. Böyle şeylerle karşılaşmamak için arada sırada dünyalarını yedekle 0 dan başlamazsın en azından. Oyunun içinden sildiysen bulamazsın. Ama %appdata% yapıp .minecraft saves den sildiysen eğer geri dönüşüm kutusuna bi bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerUye

Aga geri getiremezsin diye biliyorum. Böyle şeylerle karşılaşmamak için arada sırada dünyalarını yedekle 0 dan başlamazsın en azından. Oyunun içinden sildiysen bulamazsın. Ama %appdata% yapıp .minecraft saves den sildiysen eğer geri dönüşüm kutusuna bi bak.

aynen bilgisayarım'a girip arama linkine %appdata% yazmak gerekiyor. Ben Mari0 Portal'daki birçok sorunumu bu şekilde çözmüştüm.

• C:\Users\xxxxx\AppData\Local\Packages\Microsoft.MinecraftUWP_8wekyb3d8bbwe\LocalState\games

Bu dizine bir bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.