Şimdi Ara

Silinen dosyaların geri getirilmesi (Bilgilendirme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheDenier (2 mesaj) abdullahors84 (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Araçlar >> Silinen dosyaların geri getirilmesi (Bilgilendirme)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5453 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar 2 gün önce 600 gb yakın önem teşkil eden verilerim silinmişti. Bir biçimlendirme sonucu başımıza geldi. Hiç dokunmadan Profesyonel yardım aldım. Normalde daha önce kurtarma programları ile kurtardığım dosyalar oldu ancak karışık bir şekilde geldi ve karışık olması önemli değil idi. Bu sefer dediğim gibi profesyonel yardım aldım. Bugün gelip gelmediği hakkında bilgilendirme için çağırdılar bütün dosyalar aynı şekilde geldi ve aynı dosya düzeni ile geldi. Her dosya resim kayıt vs. yerinde geldi. Bu konu hakkında bilgi alırken. Eskiden silinen bir dosya gelirmi dedim. Çok eski olanıda getirebileceklerini belirttiler. Zamanı ismi belli ise dosyanın ve üzerine çok fazla kayıt yapılmadı ise düzgün şekilde gelir ancak bu üzerinden zaman geçtikçe zorlaşan bir durum diye ifade etti.

Bu işin ücreti ise bize tam 650 tl ye mal oldu. Böyle bir durumda verileriniz kaybolursa ve önemli ise kesinlikle profesyonel yardım alın derim.

|
    |

• Binbaşı
    1035 Mesaj
    Fiyuuuvv 600 GB fena can acıtır hocam.Doğrusunu yapmışsınız ama o kadar pahalı olduğunu bilmiyordum.Sanırım ancak 600 GB'lık önemli verim kaybolursa veririm o parayı onun dışında zor.

Bilkent Mechanical Engineering
  • Yarbay
    5453 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: TheDenier

Fiyuuuvv 600 GB fena can acıtır hocam.Doğrusunu yapmışsınız ama o kadar pahalı olduğunu bilmiyordum.Sanırım ancak 600 GB'lık önemli verim kaybolursa veririm o parayı onun dışında zor.

Mahkeme dava dosyası ve bazı hatıralar olursa insan veriyor. Zira eksiksiz olmasını istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Pek bilinen birşey olmadığından dolayı buradan bilgilendirmek istedim. Doğru çok para ama biçimlendirme ile silinenler geri geldi şükür. Daha çok para alanlara oluyor. megabayt usülü çalışanlarda var. Ayrıca seneler önce silinen dosyalarda geri getirilebiliyor dedi adam. Ancak zorlaşıyormuş. Hatta ateş görmüş disk bile kurtalıyor dedi. Tabi dahada profesyonel bir iş.

normalde yedeği vardı ancak sadece küçük bir kısmının yedeği yoktu e geri alırken şu şu dosya diye tektek belirtemiyorsunuz. Verdik artık parasını.

• Binbaşı
    1035 Mesaj

Neyse hocam şükür kurtulmuş dosyalarınız.Teşekkürler bilgilendirme için.Hem biraz uplamış oldum konuyu :)
    |
    |
    abdullahors84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilkent Mechanical Engineering
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.