Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: atanamayansantrafor Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • noprektam9113 (8 mesaj) Wesley Benjamin Sneijder (2 mesaj) Festigkeitt (2 mesaj) Turttle Punch (1 mesaj) ysakay (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (1 mesaj) (7 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    52 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 16 Nisan 2021; 14:12:58 >

• Yarbay
    5825 Mesaj

geri ödeme ne kadar sürede yatıyor bilgisi olan var mı ? birde daha önce araştırmadığımdan herhalde ilk defa bir mouse ın içinden yedek omron anahtar çıktığını gördüm 3 defa logitech g102 almaktansa bu mouse ı almak çok daha avantajlı geldi şuan birde kablosuz

• Yarbay
    4876 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

geri ödeme ne kadar sürede yatıyor bilgisi olan var mı ? birde daha önce araştırmadığımdan herhalde ilk defa bir mouse ın içinden yedek omron anahtar çıktığını gördüm 3 defa logitech g102 almaktansa bu mouse ı almak çok daha avantajlı geldi şuan birde kablosuz

İtopyaysa +1 ay koy üstüne hocam

• Çavuş
    52 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Geri ödemeyi itopya yapmıyor asus yapıyor, itopyalık bir durum yok yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    claisdozan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj

benm el kucuk oldugundan razer viper mini kullanıyorum tabi kablolu. boyun nasıldır viper miniye gore alınır mı?

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Yatmıyor. Benim 600-700 liralık geri ödemem vardı, yatırmadılar. Eğer sinir hastası olmak sorun değil uğraşırım derseniz alabilirsiniz tabi. Asus Türkiye ile telefonla iletişim kurduğumda promosyon kısmıyla ilgilenmediklerini mail atmam gerektiğini vs söylediler. Mail attım iyi veya kötü dönüş bile olmadı.

Bir daha da Asus'un geri ödemesine güvenip hiçbir şey almam.

|
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Benim 4 adet ürün incelememden toplam 300tl+20 dolar gamesplanet kodu hemen yatmıştı hesabıma ama bazıları çok problem yaşadı bu geri ödemeler konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 11 Nisan 2021; 14:37:26 >
    |
    |
    Rubnec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    razer mamba t.e mevcut 2015de aldım hala aktif kullanıyorum ama bu tip kablosuz mousea geçesim var acaba üzermi beni hem tutuş hem konfor bakımından ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen hafta almıştım , g305 den geçtim. Gayet memnunum açıkcası , ele oturuşu hissiyatı vs gayet iyi. Birkaç tane arka kapak elde kalıyor tarzı yorum okumuştum alırken , böyle bir durum kesinlikle yok. Kapağı çıkarırken bile biraz kuvvet uygulamak gerekiyor ki kendiliğinden çıkması imkansız. Bu konuda alacak kişinin kafası karışmasın. Bu rakama alınabilecek güzel bir mouse bence.
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

kablosuz mouse rahatlığı bir başka, bence deneyin en kötü aldığınız fiyattan satarsınız bidaha bu fiyata düşmesi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 11 Nisan 2021; 21:34:44 >
    |
    |
    djoguzhan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    952 Mesaj

Fps oyunları için almayacaksanız iyi. Wireless geçikmesi var deniyor

• Çavuş
    52 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu mouse özelindemi yoksa genel olarak wireless mouselar içinmi dediniz, 2.4 ghz wireless ile gecikmeyi hissetmezsiniz yani micro saniyeler falan vardır kablolu ile aralarında.

|
    |
    Festigkeitt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6558 Mesaj
    Kaç TL idi itopya çökmüş, bende pugio var çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 11 Nisan 2021; 22:23:42 >

• Valorant , csgo için aldım . Herhangi bir gecikme hissetmedim . Wireless alıcı ile kullanıyorum.
    |
    |
    Festigkeitt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

449tl ama 100tl de geri ödeme kampanyası vardı

|
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    952 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: noprektam9113

Bu mouse özelindemi yoksa genel olarak wireless mouselar içinmi dediniz, 2.4 ghz wireless ile gecikmeyi hissetmezsiniz yani micro saniyeler falan vardır kablolu ile aralarında.

techpowerup incelemesinde gecikmeden bahsetmiş diğer wireless mouselara göre

• Yüzbaşı
    752 Mesaj
    Asusun hiç bir kampayasına güvenerek ürün almayın. 1 yıldır 100 TL ödememi yapmadılar 6 aydırda dyinglight 1 ve 2 için kod gönderilicekti onlarda gelmedi. Her mailimde aynı tantanalar yapılıcak deniyor gecikmeler olabilir deniyor.

|
    |
  • Yarbay
    2280 Mesaj

Asus geri ödeme olayı yalan. DOLANDIRICILIKTAN farkı yok. x570 TUF alırken alırken iade farkına bakarak asus aldım. 1 sene oldu halen birşey yok. Mouse'u bile 4-5 ayda gönderdiler.

|
    |
  • Yarbay
    2003 Mesaj

İncelemenizin tam adresini girin ne demek itopyada yorum linki alınıyor mu?

• Çavuş
    52 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ürünün olduğu sayfa linkini atmanız yeterli

|
    |
    ysakay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,212
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.