Şimdi Ara

silinebilir kasa aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalar cuma itibariyle tokyo marka stock psu çalışmaz hale geldi yarın fsp yada lc power almayı düşünüyorum sistem p41.7 ghz overclock 2ghz ati 9550 ge ekran kartı asus p4s800dx anakart 512 ram saegate 7200 rpm ıde 40 gb harddisk samsung dvd rw var bu sisteme psu bunların yeterli olacağını düşündüm
    fsphttp://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=2467
    lc powerhttp://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=2499
    önerilerinzi için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentozi1905gs -- 12 Eylül 2007; 18:23:37 >

• yokmu arkadaşlar yardım edecek internet cafeden yazıyorum malum pc bozuk
  • ben fsp derim bir kullanıcı olarak
  • fsp..
  • fsp tek geçmelisin
  • arkadaşlar ankarada bulabileceğim bir yer varmı mavinin stoklarında yokmuş bugun sordum
  • FSP daha çok duyulmuş bir marka...
  • FSP iyidir, güzeldir ama FSP Bluestorm II modelini şu an stoklarda bulmak zor. En azından Ankara'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 11 Eylül 2007; 18:12:50 >
  • arkadaşlar güç kaynağı değilde kasa aldım everest 219bp diye bir model belki okadar iyi değildir ama çok şaşırdım everset ultimate programımnda eski ksamada sıcaklık değerleri şöyleyiken (soğutucu fanlar 3.7rpm) (harddisk seageta st340014a 43-45 derece) (cpu 1.9ghz de 45-50 dercede) (anakart da 42 derece) ortalamadayken bu kasada şimdi inanılmayacak derecelerde (soğutucu fan 2.4 rpm) (harddisk 33 derece) (işlemci 33 derece) de kullanıyorum çok şaşırdım kasanın önündeki lcd panalde kasa içerisindeki derece 3-4 lik bi sapma far aldım şuanalık memnunum isteyen olursa inceleme yapayım
  • valla bende lc-power ın 550w lık psu su var,E6600@3.9ghz,965 DQ6,8800gtx,team xtreme lerle çok rahat kullanıyorum,lc-power derim...Lc power sağlam marka.
  • High Powerlarıda bir incele ve kararını ver
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.