Şimdi Ara

Silinebilir çünkü bu forumda artık paylaşım ve katılım göstermeme kararı aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silinebilir çünkü bu forumda artık paylaşım ve katılım göstermeme kararı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 21 Ocak 2020; 0:28:41 >

• İndirirken hata veriyor.
    Silinebilir çünkü bu forumda artık paylaşım ve katılım göstermeme kararı aldım.

Bana lazım değil ama merak ettiğim tam anlamıyla çalışan bir program yazıp yazmadığınız.
    Bu konu hakkında bilgim olmasa da barkodlarda belirli numaralar ve o numaralara göre dizilmiş çizgiler olduğunu sanıyorum. Bu çizgileri oluşturmak ise amaç yapamayacağım bir şey değil. Hatta yazmanın çok zor olacağını da sanmıyorum.

• linki acıyorum dosya gozukmuyor
  • Arkadaşalr link düzeltildi. İndirebilirsiniz
  • hocam şöyle projeleri githuba yükleyip paylaşabilirsiniz. artık kalmadı böyle dosyadan kod indirme. koy oraya kalsın işte ömür boyu.
  • Hocam sizin yazdığınız kısım neresi tam olarak GUI'den başka onu bulamadım. BarcodeLib'de her şey tanımlanmış onu da başkası yazmış.
  • Hade ya bak sen kütüphane diye başkasımı yazmış oluyor ?

Sen bunu indirme boşver çok bilmişsin işine yaramaz senin sen daha iyisini yaparsın

Allahım ya :D

Sana bir bilgi veriyim. Yazılımda bazen bazılarının kod bloklarından yararlanabilinir yada biraz kütüphanesinden alınır ama bu karsıdaki kişinin yapmadığı anlamıan gelmez. Şimdi o çok bilmişliğin ile konuyu terket indireceğin bu projede sana hediyem olsun sonuçta sen bunu editleyip yapmış gibi gösterirsin sonuçta githubta bana ait olduğu belli.

HAde kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 11 Şubat 2019; 8:41:38 >
  • @OzMeN OzzY ne demek istediğini anlamadım ama dediğimi dikkate alıp githuba koymaya başlamışsın iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 11 Şubat 2019; 0:40:59 >
  • Aslında acaba github için çokmu basit kalıyor diye düşündüğümden atmamıştım ama madem atılmaya layik görünüyor ozaman atayım dedim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.