Şimdi Ara

Silinebilir çünkü bu forumda artık paylaşım ve katılım göstermeme kararı aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silinebilir çünkü bu forumda artık paylaşım ve katılım göstermeme kararı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 21 Ocak 2020; 0:28:27 >

• fonksiyon olarak bilmiyorum ama arayuz olarak 2006'dan kalmis gibi. baya kotu.
  • Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.

Fonksiyonel olarak sanırım piyasadaki yüksek fiyatlara alınan iptvler ile aynı. ( üstelik kendimce geliştirmiş oldupum bir algoritma ile google üstünden otomatik kanalları çekiyor ve tarihine göre klasörleyip ordan işlem yaptırıyor )
    Tasarıma gelince bir masaüstü program için çokta kasılacak bir durum olacağını zannetmiyorum çünkü sonuçta en iyi ihtimalle wpf forum kullanılır ama onda da malesef pek bir görüntü farkı olmayacaktır. Sonuçta winform dan ne beklenebilir ?

Fakat yinede yok daha iyisi var derseniz ve tasarım yapıp paylaşırsanız eğerki bundan daha iyiyse de kullanmak için hayır demem.

Not: Ama formun bir çok yerine bundaki özel kodlama ile mudahale edilebilir olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 24 Aralık 2018; 10:34:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.