Şimdi Ara

(SİLİNEBİLİR) Bu ne ya :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
18.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizimde eski evde üst kattaki ses yapıyordu.konuş konuş olmadı.Yeni eve geldik sanırım 2 kat altımızdaki çocuk müzik açıyor.bende onların kapısından göndericem EM dalgalarını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kettoplazma

tvsi açıkken polisi ara bak nolyo

hiçbirşey olmuyor merkeze gidiyorsun adama 62 tl ceza kesiliyo ve adam parayı ödeyip evine gelip kaldığı yerden devam ediyor (tecrübe)
  • Kardes Senin derde kesin çözüm
     (SİLİNEBİLİR) Bu ne ya :)

seç birini ben ilk baştan 5. olanı tavsiye ederim

bu arada şu bahçede filan düğün dernek kına filan yapıyorlarya bende onlara kılım saat 5 den gece 1-2 ye kadar sadece saz ve iğrenç bir ses dinletiyorlar adama yaz mevsimi geldimi hayatı zahir ediyolar acep bun amcamların kullandığı anfileri bozmak için ne yapabiliriz aklıma gelen son çare havalı tüfek var bende hatsan mod 125 onunla anfiyi olmadı sazcıyı vurmak

• yha bızım arkada bıtane abe var telsizci o telsizi kulanıgında tv de karıncalanma oluyordu ama sende ıse yararmı bılmem
  • apartmanda merkezi sistem varsa duvardaki tv pirizinden 220v ver....

apartman yöneticisi para toplayıp modülatör alana kadar kafayı dinlersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronikci_71

@TiGER001, evet hemde sporda yaparsınız ,bence gayaet pratik ve kesin çözüm

@r2d2droids ; zamanında fizikten o formülleri ezberlemek için bitarafımız çıkmıştı , ama ben şöyle bişey hatırlıyorum ivme bunlara bağlı değilmiydi?, yanılıyorda olabilirm unuttum çünkü mxgxh

m:kütle
    g:yer çekm ivmesi
    h:yükseklik

bu arada dambılı yukarı atıyorum derken yanlış söyledim, dambılı yukarı atmıyorum kollarımla havaya kaldırıp en yksek seviyeden aşşağıya bırakıyorm ,bunu söylemeye çalışmıştım.

Ç = Çocuk
    D = Dinamit
    P = Kutu
    E = Etiket
    PK= Posta Kutusu

formul şu :

(D+K+E)+PK = Teslimat + Ç =

• hiç kafanız çalışmıyor haa

git çık çatıya bul tv nin anten kablosunu. ver ordan 220v tu. bozulsun tv işte. sonra tv yi vereceği servise git. adamların cebine üç beş kuruş ver. tv nin içine kumandalı bir cihaz artık ne varsa öyle birşey koydurt. sonra adam alsın tv yi eve gelip izlesin sen alttan kumandaya bas tv sussun

arkadaşım en mantıklısı şu.
    adamı oyuna getireceksin. kavga çıkartacak şeyler yap, bıktır bezdir. gelsin kapına seninle kavga etmeye. bekle sen bir tane yapıştırsın sana.sende sonra kapının arkasındaki haydarla adamı bi güzel benzet. sonra ara polisi. kapıma geldi bana vurdu vs.. de işte. şikayetçi ol sonra adamın g..tnden kanını alsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemakbıyık

hiç kafanız çalışmıyor haa

git çık çatıya bul tv nin anten kablosunu. ver ordan 220v tu. bozulsun tv işte. sonra tv yi vereceği servise git. adamların cebine üç beş kuruş ver. tv nin içine kumandalı bir cihaz artık ne varsa öyle birşey koydurt. sonra adam alsın tv yi eve gelip izlesin sen alttan kumandaya bas tv sussun

arkadaşım en mantıklısı şu.
    adamı oyuna getireceksin. kavga çıkartacak şeyler yap, bıktır bezdir. gelsin kapına seninle kavga etmeye. bekle sen bir tane yapıştırsın sana.sende sonra kapının arkasındaki haydarla adamı bi güzel benzet. sonra ara polisi. kapıma geldi bana vurdu vs.. de işte. şikayetçi ol sonra adamın g..tnden kanını alsınlar

Hocam ne yaptın yaw. Hadi 220 V u verdin. Yetkili servise nasıl taktıracan aleti.

• gerekli malzemeler:
    bir uçan balon
    bir adet nato biber gazı spreyi
    yeterli uzunluktaki ip
    uçan balonun içine nato sprey boca edilir dikkatlice
    ip ile üst katın camına, başkonuna ulaştırılır üst kattakiler uygun bir zaman balonu patlatınca şamata izlenip keyifli bir uyku çekilir sanırım
    projeye bak :D
  • uçan balonun içine başka bir gaz basınca nasıl uçacak kardeş uçan balon değil içindeki gaz zaten
  • Bir boş rakı şişesi al, 70 lik olsun. Yarısına kadar tuz ruhu boşalt içerisine. Sonra içine bitmiş pil at, 3-4 adet. Pillerin dış plastiğini falan çıkar. Bakırları kalsın. Şişenin başınada balon geçir. Bağlamana gerek yoktur, olmazsa lastikle tuttur. Yarım saat sonra hidrojen dolu uçan balonun olur. Kibriti tutarsan iyi bir patlama olur ve yerlerde su damlacıklarına raslarsın.
  • Renk sorunu yapabilir ama ondan başka arıza yapamz
  • quote:

Orijinalden alıntı: wikican

esg222 arkadaşımın tesla bobini fikri benim daha çok aklıma yattı.
    bu bobinin metrelerce ilerideki elektronik cihazları etkilediği bozduğu yazılmış bir yerde.

bu konu üzerine gitmeye karar verdim. ama yapılması FM verici gibi basit birşey değil. malesef okuduklarımdan hiçbirşey anlamıyorum.
    fekat üst kattaki bir televizyonu bozmak istiyorsak bunu yapsa yapsa bu tesla bobini yapar diye bir düşüncem var.

bunu deneyen bir arkadaşım var kesinlikle kesin çözüm ama senin alt komşunun yan komşunun ve son olarak hedef olan üst komşunun bütün elektronik devreleri yanacaktır hadi senin şartelleri indirip pilli cihazların pilini çıkarttık da alt ve yan komşuları ne yapalım sayın abim
    deneyen arkadaşa gelince arkadaş zekadan kafayı yemiş bi arkadaş bunu yaptığında ya ilkokula ya ortaokula gidiyormuş ve evdeki tv bilgisayar ne varsa atmışla çöpe komşularınki de yanmış ama bizim afacan sölememiş tabi ne olduğunu
    kolay gele şaka bi yana zor işler bunlar, böyle olayları gördükçe insanın mafya olası geliyor böyle insanların kafasına sıkası geliyor Allah sabır versin
    iyi forumlar...

• arkadaşlar bu devrenin transformatörü hakkındabilgisi olan varmı yaa.site inglizce olduğu için anlayamadım.
  • bu devredieki transformatör

• BU devre tesla bobini yerine geçmez arkadaşlar. Yani yüksek voltaj verir fakat uzaktaki elektronik cihazları bozamazsınız, bir sinyal üreterek cızırtı yapar fakat çok güçlü değildir. Ama her birinden 10.000 volt çıktığını düşünürsek 20 adet yaparak birleştirirsek 200.000 volt elde edebiliriz teorik olarak, fakat trafolar dayanıklı değilse bobinleri yanacaktır. Yani bobinerde kısa devre olacaktır.
    Bu devrede basit 12 voltluk trafoda kullanabilirsiniz ama frekansı minumum yapmalısınız. Fakat kare dalga olduğu için frekans binlerce hertz gibi davranır ve çıkıştan minumum binlerce volt çıkar.
  • slm
    dostum sigortalar apartmanın girişindedir adam sabah uyurken uzaktan kumandalı bi röle tak evdenn istediğin zaman elektriği kesersin .
  • Arkadaşla görüştüm adamı vurmuş pıçakla , bu hafta mahkemeye çıkacakmış. Gerçekten biz şaka yapıyorduk nereden bilelim sonuçlarının böyle olacağını. Ama adam gitmiş heralde üstüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: esg222

Arkadaşla görüştüm adamı vurmuş pıçakla , bu hafta mahkemeye çıkacakmış. Gerçekten biz şaka yapıyorduk nereden bilelim sonuçlarının böyle olacağını. Ama adam gitmiş heralde üstüne

Oha ciddi misin?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.