Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
2.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ekran 900p...
    HD değil HD+...
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.D.E.

beyler bugün çektim. ürün teeşir deil. bnde almayı düşünüyorum. kronik problemi war mıdır? para performans açısından ii gibi göründü gözüme ama kullanıcı yorumu alsak daha faydalı olur.https://store.donanimhaber.com/2e/6b/e5/2e6be59f2dc875aa7465ac20f0290b85.jpg
     Silinebilir

Benim kullandığım model 12gb ram, gtx760m olan versiyonu. Geçen sene aldım 2100'e. Bu fiyata kesinlikle ama kesinlikle pişman olmazsın. Kullandığım laptopun hiçbir kronik sorunu yok. Fanını tozdan uzak tuttuğun ve temizliğine özen gösterdiğin sürece tam performans ile yıllarca kullanırsın.

http://forum.donanimhaber.com/m_82750802/f_//tm.htm#82750802

Konunun ilk mesajında benim kullandığım versiyonun oyun fps değerleri vs. mevcut. Ayrıca ekran kartı gtx850m de gtx760m'den çok az da olsa daha iyi bir kart.

Tekrar söylüyorum ihtiyacınız varsa bu fiyata kaçırmayın.

• Tum media marktlarda var mi acaba bu urun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    link eskisehirde de var hocam. bu bolgelere yakın yerlerde olabilir magazalardan bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Tum media marktlarda var mi acaba bu urun

Ben Ankara Optümumda bulamadım.
  • full hd versiyonu var mı peki bunun ?
  • alacak olanlar sitesinden bios güncellemesini indirip yapmayı unutmasın hatırlatayım
  • okulaptus O kullanıcısına yanıt
    asusun raminin mhzsi mi dusuk hocam anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam acer hakkında mediamarkta biri yorum atmis
  • Alan arkadaşlar ürün kodunu yazar mısınız.Faturada yazıyormuş.Bulunduğum ilde olup olmadığını sorgulatıp ona göre gidicem.
  • arkadaşlar ürün Eskişehir ve bursa mağazalarında geçerli diğer mağazalarda geçerli fiyat değil diğer mağazalar 2299 tl den satış yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fidalgo12345

arkadaşlar ürün Eskişehir ve bursa mağazalarında geçerli diğer mağazalarda geçerli fiyat değil diğer mağazalar 2299 tl den satış yapıyor

vay anasını satiyim ya tam alacaktım istanbulda niye yok ki yaw

• acermi??
  • An itibariyle anatoliumda 2199 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

acermi??

Tövbeler tövbesi
    6 aylık işkeceden sonra daha taksiti bitmeden dün S7 yi aldığım fiyata (1200 TL) sattım, rahat bir nefes aldım

• bu bilgisayarı dün bursa anatolium mediamarkt den 1799 liraya aldım .ben alırken 3 tane kalmıştı geriye umarım pişman olmam bu bilgisayarı aldığım için 1 kere sarj ettim fakat batarya yıpranması yüzde 7 oldu bile kullanan arkadaşlar bu bilgisayardan memnun mu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.