Şimdi Ara

silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
2.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c63204 -- 12 Ekim 2017; 1:20:24 >

• Büyük geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagirdap

Büyük geçmiş olsun

teşekkür ederim
  • polisi arayıp yakalatsaydın sonları iyi olmazdı pek.çünkü gasp cezası en ağır suçlardan bi tanesi bildiğim kadarıyla. benim başımada gelmişti bi kere ama 8-9 yaşında falan arkadaşımın 5 lirasını almışlardı parkta oynarken daha sonra dedesiyle polise yakalattılar çocuğu.polisler önce arabaya alıp tokatlamışlar falan sonra salmışlar çocuğu daha küçük diye sanırım 15-16 yaşlarında bir şeydi.daha sonra olaydan savcının haberi olmuş çocuğu tekrar aldırmış en son 2 yıl önce duydum hala ıslahevindeydi şu an noldu bilmiyorum.8-9 yıl geçti olayın üstünden. Ama küçük bi yerde yaşıyormuşsun onlar olmasa bile tanıdıkları illa size bela olurlardı en iyisini yapmışsın
  • Koşmayı öğrenmek şart

• quote:

Orijinalden alıntı: ziyaretci298

polisi arayıp yakalatsaydın sonları iyi olmazdı pek.çünkü gasp cezası en ağır suçlardan bi tanesi bildiğim kadarıyla. benim başımada gelmişti bi kere ama 8-9 yaşında falan arkadaşımın 5 lirasını almışlardı parkta oynarken daha sonra dedesiyle polise yakalattılar çocuğu.polisler önce arabaya alıp tokatlamışlar falan sonra salmışlar çocuğu daha küçük diye sanırım 15-16 yaşlarında bir şeydi.daha sonra olaydan savcının haberi olmuş çocuğu tekrar aldırmış en son 2 yıl önce duydum hala ıslahevindeydi şu an noldu bilmiyorum.8-9 yıl geçti olayın üstünden. Ama küçük bi yerde yaşıyormuşsun onlar olmasa bile tanıdıkları illa size bela olurlardı en iyisini yapmışsın

aynen öyle bunlar apaçi zaten keko yani öyle mahallede gezip artislik ypaıyorlar aklı başında insanlar değiller riske giremezdim de umarım cezalarını çekerler ne hale gelmiş insanlık ya gece istediğim gibi çıkmam bile sıkıntı oldu artık

• kardeşim küçük bir yerdesin anlaşılan dövmenin veya karşılık vermenin bir anlamı yok 1bıçağa bakar her şey. Şahsen böyle şey başıma bir iki kere geldi para vermeden uzaklaştım vursam indiririm zaten iyi bir boks eğitimim var öyle tiplerden 2 3 kişi bile olsa sorun olmaz ama bunun riski göze alınmaz sonrası çok daha tehlikeli. bunun çözümü onların olacağı zamanlarda olduğu yerlerde münkün olduğunca bulunmamak çünkü adamların kaybedecek çok şeyleri yok gözleri de kararmış vaziyetteler. yanında biber gazı taşıyabilirsin anlık kaçma için çok sıkışırsan kullanırsın babalanmanın bir anlamı yok çünkü küçük bir yermiş dediğine göre. Ve sana en büyük tavsiyem sakın ama sakın öyle yerlerde bir kızla dolaşma annen ablan sevgilin akraban sonrası çok daha kötü olabilir allah göstermesin anlayacağın olabildiğince uzak durmaya çalış. Bu hayatta kaybedecek şeyi olmayandan korkacaksın arkadaş çok net

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion

Koşmayı öğrenmek şart

adamlar çete gibi bi yerden kaçsak öbür yerde yakalarlar oyle basıt değil koşsam ne yazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cakir1461

kardeşim küçük bir yerdesin anlaşılan dövmenin veya karşılık vermenin bir anlamı yok 1bıçağa bakar her şey. Şahsen böyle şey başıma bir iki kere geldi para vermeden uzaklaştım vursam indiririm zaten iyi bir boks eğitimim var öyle tiplerden 2 3 kişi bile olsa sorun olmaz ama bunun riski göze alınmaz sonrası çok daha tehlikeli. bunun çözümü onların olacağı zamanlarda olduğu yerlerde münkün olduğunca bulunmamak çünkü adamların kaybedecek çok şeyleri yok gözleri de kararmış vaziyetteler. yanında biber gazı taşıyabilirsin anlık kaçma için çok sıkışırsan kullanırsın babalanmanın bir anlamı yok çünkü küçük bir yermiş dediğine göre. Ve sana en büyük tavsiyem sakın ama sakın öyle yerlerde bir kızla dolaşma annen ablan sevgilin akraban sonrası çok daha kötü olabilir allah göstermesin anlayacağın olabildiğince uzak durmaya çalış. Bu hayatta kaybedecek şeyi olmayandan korkacaksın arkadaş çok net

çok haklısınız zaten çakı çıktımı delikanlılık bitiyor adamakıllı vursak adam bıçaklayacak neme lazım iyi bir başkasıyla geçmedik ordan yoksa allah muhafaza kötü olurdu :(

• Neresi şehir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lukaku

Neresi şehir ?

istanbul
  • arkadas bana silah cektiler yine vermedim para falan ama simdiki aklim olsa veririm cunku o bonzai adami manyak yapiyo iyki vermissin onlarin bi vurusluk isi var ama bicak falan cekiyolar onun icin tehlikeye girmeye gerek yok 2,3 Tl icin adamlar artik manyakliktan satirla saldiriyo etrafa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilardo

arkadas bana silah cektiler yine vermedim para falan ama simdiki aklim olsa veririm cunku o bonzai adami manyak yapiyo iyki vermissin onlarin bi vurusluk isi var ama bicak falan cekiyolar onun icin tehlikeye girmeye gerek yok 2,3 Tl icin adamlar artik manyakliktan satirla saldiriyo etrafa

yok vermedım para verirmiyim hiç öyle iğrenç heriflere para.
  • bu tür olaylara karşı silah görünümlü şok tabanca olacak aslında
    ulan şimdi düşündüm harika fikir var mıdır bunlardan hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: zbortif

bu tür olaylara karşı silah görünümlü şok tabanca olacak aslında

çok mantıklı olur aslında çıkarıp tutucaksın silah sanıcak yola gelicek felan :D gerçi onlar bunla da ıslah olmaz bu sefer sılahla gezerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcanack

quote:

çok mantıklı olur aslında çıkarıp tutucaksın silah sanıcak yola gelicek felan :D gerçi onlar bunla da ıslah olmaz bu sefer sılahla gezerler

o silahlardan önüne gelene satmıyorlar ayrıca silah çıkardı mı diyelim hemen ateş edeceksin şok tabancasını
    ama bu kekoların büyük kısmında silah bulamazsın
  • quote:

quote:

quote:

o silahlardan önüne gelene satmıyorlar ayrıca silah çıkardı mı diyelim hemen ateş edeceksin şok tabancasını

onlarda bu marifet işi ya aynı erken yaşta sigara içmek bonzai kullanmak gibi silah fa bi unlu oldumu başlarlar buyuklerınden sılah yurutmeye illa bir yerlerden bulurlar gerisi de gelir hele silah taşımak marifet olsun engel kalmaz o KEKO lar için

• quote:

quote:

quote:

quote:

onlarda bu marifet işi ya aynı erken yaşta sigara içmek bonzai kullanmak gibi silah fa bi unlu oldumu başlarlar buyuklerınden sılah yurutmeye illa bir yerlerden bulurlar gerisi de gelir hele silah taşımak marifet olsun engel kalmaz o KEKO lar için

haklısın
    devletin bunları toplatıp kısırlaştırması lazım bizim okulda da kaynıyor bunlardan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

haklısın
    devletin bunları toplatıp kısırlaştırması lazım bizim okulda da kaynıyor bunlardan.

kısırlarştımak ta yetmez hitler gibi bi herif gelse yaksa bunları... yok arkadaş sokaklarda kadınlar, kızlar , yaşlılar yuruyemez oldu bu pislikler yüzünden yazıktır günahtır. artık sokaktaki kirliliği yerdeki çöple değil bunların sayısıyla bağdaştırıyorum.

• Bonsai içtiklerini söyledilerse uzak dur yakında gebetirler zaten. Ben lisedeyken böyle birşey başıma gelmişti çok kavgacıydım ozamanlar öfke kontrol sorunumda var biraz dövüştüm çocukları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.